Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ney kurde ile mozna?!
2
co ten Rafinha zrobil?! Jeny, ale on jest slaby...
0
Messi to jest gosc!
0
Z Valencia to chyba zawsze zwariowane mecze:)
0
Z cala sympatia i szacunkiem, ale Inietsa to na dzisiaj nie jest zawodnik pierwszego skladu..:/ Musimy odswiezyc zdecydowanie nasza pomoc
0
W przerwie chcialbym przypomniec tylko, ze dzis tenisowa uczta Wawrinka-Federer;)
1
Przestancie narzekac na Masche, on jest przeciez niekrytykowalny;)
0
Nie no bez jaj! Jak mozna tak grac, mac!!!
3
Mangala dzieki kolego haha
0
Polski Dywizjon melduje wykonanie zadania! :)
0
Sam stawiam jutro na ManUtd;) a Totki to tuaj troche bym sie obawial jednak...
1
Pownien powstac mamut narodowy, najwiekszy na swiecie i skoki po 300 metrow! Licze na Naszego Naczelnika Pana Jaroslawa;)
2
Maciek to jest prawdziwy kot;) Dwa swietne skoki, w takim stylu, wielki mistrz:)
3
Dalbym mu za to Zlota Pilke!
0
ALE ODPALIL PITER!!!
1
Dlaczego?! Wlasnie wyjazd do Bilbao, to miejsce gdzie moga teoretycznie stracic punkty a np. mecz z Las Palmas u siebie to był raczej pewniak(a skonczylo sie 3-3), ale to caly Real, niestabilny z forma:)
1
Real wygra na luzie, nie łudźcie sie niepotrzebnie...Real traci punkty jak nikt sie nie spodziewa;)
1
No to odpalil petarde! Hehe
0
Chcial w kolejnym programie zrobic kaczke z jablkami;)
0
Ogladalem mecz Leicester-Sevilla i w pelni sie zgadzam, to ze Sevilla zagrala jak dzieci we mgle i nie wykorzystala karnego, nie zmienia faktu, ze Lisy nie maja najmniejszych szans z gangiem Simeone;)
0
Ja wole Lukasza Piszczka na te dwa sezony;)
0
Patrze na tabele i Arsenal 5-ty, to chyba czas na odejscie Panie Wenger! Ja zawsze sie usmiecham, jak slysze jaki to Arsenal biedny, jak im wykupuja graczy itd. a przeciez oni sa bardzo bogatym klubem, maja dobrych zawdonikow tylko ten stary Francuz tak wlasnie nimi zarzadza, to jest dramat...
3
To jest kompromitacja TVP, ja zreszta od pol roku nie ogladam wiadomsci TVP a Roberta beda zalowac, bo to duza osobowsc telewizyjna
9
Od Chicago po Wodzislaw na premiera tylko Zdzislaw!
1
Ogldajcie dzis Borussie i szukajcie zawodnikow do Barcy:)
Ja na swojej liscie mam Dembele, Pulisica i Piszczka
5
Ale Rogera to Ty szanuj! Dla mnie najlepszy w historii;)
0
Wiadomo, ze kazdy ma troszke inne spojrzenie;) Ja tez glosowalem na BVB, lubie ich styl i fajnie byloby sie z Nimi zmierzyc:)
0
Nie obliczalem, napisalem tak jak czuje;)
25
A wiec przeciwnicy Barcy:
-Leicester, bardzo dobry przeciwnik, skala trudnosci: latwa, szansa awansu 99,9%
-Monaco, przeciwnik nieobliczalny, jednak nierowny, skala trudnosci: srednia, szansa awansu 90%
-BVB, dobry, klasowy zespol, jednak brak doświadczenia niektorych zawodnikow, skala trudnosci: srednia, szansa awansu 80%
-Juve, bardzo dobry zespol, doswiadczeni zawodnic, bardoz solidna obrona, skala trudnosci: trudna, szansa awansu 60%
-Atleti, jeden z najgorszych zespolow dla Nas, bardzo mocny, waleczny i doswiadczony zespol, skala trudnosci: bardzo trudna, szanse awansu 50%
-Real, zespol nierowny, ale wiadomo wielka jakość, skala trudnosci: bardzo trudna, szanse awansu 50%
-Bayern, zespol potwor z genialnym Lewandowskim, doswiadczenie i niemiecka solidnosc, skala trudnosci: bardzo trudna, szanse awansu 40%
Wg Mnie: idealne losowanie: Leicester,Monaco
dobre losowanie: BVB
ciezkie losowanie:Juve
najgorsze z mozliwych: Atleti, Bayern, Real
6
A dodzwonili się?! Bo tam kierunkowy zmienili ostatnio na 6-1;)