2

Riquelme?

0

Obstawiłem ManU - Chelsea remis i myślę, ze jednak wejdzie;)

0

Normalne, ot kuchnia piłkarska, nie robiłbym z tego sensacji:)

0

Co myslicie o meczu ManUtd-Chelsea, zastanawiam sie na czystym remisem;)

9

Piłkarski Leonardo da Vinci Naszych czasów;)

0

My tez mozemy ich wykupic;)

16

Monaco w 32 kolejkach strzeliło UWAGA! 90 bramek, czyli średnia około 2,8 bramki/mecz, to jest coś niesamowitego:) Czyli nawet jak ktos ich w ogole nie oglada a zna sie na pilce, ten wie, ze musza miec swietna pomoc i napastnikow;) Dzialaj Barco, dzialaj!

0

Tam sie ciezko czyta literki w notatniku, wiec odpada;)

2

Co Ty opowiadasz?! Digne wlasnie wg mnie zawsze gral solidnie!

0

Tez ma podobne wrazenie, Leno bedzie kozakiem a MATS bedzie tylko dobrym bramkarzem;)

0

Pique jakie zapasy...

0

Barca stracila magie...Kiedys jej mecze to byly spektakle a dzis?!

0

Ale Nas cisna...

32

Jak na gwałt, to Ronaldo:P

3

Tak 5 haha, prosze Cie nie wybielaj Go!

4

Nie żartuj nawet...To on masz aż tak słabe statystyki?! Faken...

2

Pique niech sie troche ogarnie bo gra piach straszny...

0

Brawo obronax2!!!!

0

Brawo obrona!

1

Dokladnie, poza tym w LM akurat karne czasami przesadzaja o byc albo nie byc, juz nie mowie o konkursie jedenastek;)

0

Atletico mogloby sie ogarnac w koncu z tymi karnymi, tak to Ligi Mistrzow nie wygra...

0

Jak sie gralo w kiedys w Realu, to wiesz nigdy nie wiadomo po ktorej jestes stronie;)

2

Ten Leno naprawde ciekawy bramkarz, widac u Niego wielkie mozliwosci na rozwoj, chyba kupilsmy nie tego Niemca co trzeba;)

0

Ale ten Bernat jest slaby:)

0

Straszna moc, zero kreatywnosci..:/

0

Atelti 3-0, obowiazkiem Barcy jest wygrac u siebie:)

1

Real ma po prostu wiekszosc jakosc na lawce, kazdy topowy klub ktory gra na kilku frontach powinien miec 20-23 klasowych zawodnikow

1

Fajnie, ze robi takie rotacje, po co zajezdzac pierwszy sklad;) A i tacy zawodnicy czuja sie docenieni

0

Barcelona - król wśród ogórków haha

2

Widze w sobote sporo madrych postow;) Niektorzy maja klapki na oczach i tylko Bellerin, Bellerin a sa lepsi zawodnicy na ta pozycje, tak jak np. Walker:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?