Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Riquelme?
0
Obstawiłem ManU - Chelsea remis i myślę, ze jednak wejdzie;)
0
Normalne, ot kuchnia piłkarska, nie robiłbym z tego sensacji:)
0
Co myslicie o meczu ManUtd-Chelsea, zastanawiam sie na czystym remisem;)
9
Piłkarski Leonardo da Vinci Naszych czasów;)
0
My tez mozemy ich wykupic;)
16
Monaco w 32 kolejkach strzeliło UWAGA! 90 bramek, czyli średnia około 2,8 bramki/mecz, to jest coś niesamowitego:) Czyli nawet jak ktos ich w ogole nie oglada a zna sie na pilce, ten wie, ze musza miec swietna pomoc i napastnikow;) Dzialaj Barco, dzialaj!
0
Tam sie ciezko czyta literki w notatniku, wiec odpada;)
2
Co Ty opowiadasz?! Digne wlasnie wg mnie zawsze gral solidnie!
0
Tez ma podobne wrazenie, Leno bedzie kozakiem a MATS bedzie tylko dobrym bramkarzem;)
0
Pique jakie zapasy...
0
Barca stracila magie...Kiedys jej mecze to byly spektakle a dzis?!
0
Ale Nas cisna...
32
Jak na gwałt, to Ronaldo:P
3
Tak 5 haha, prosze Cie nie wybielaj Go!
4
Nie żartuj nawet...To on masz aż tak słabe statystyki?! Faken...
2
Pique niech sie troche ogarnie bo gra piach straszny...
0
Brawo obronax2!!!!
0
Brawo obrona!
1
Dokladnie, poza tym w LM akurat karne czasami przesadzaja o byc albo nie byc, juz nie mowie o konkursie jedenastek;)
0
Atletico mogloby sie ogarnac w koncu z tymi karnymi, tak to Ligi Mistrzow nie wygra...
0
Jak sie gralo w kiedys w Realu, to wiesz nigdy nie wiadomo po ktorej jestes stronie;)
2
Ten Leno naprawde ciekawy bramkarz, widac u Niego wielkie mozliwosci na rozwoj, chyba kupilsmy nie tego Niemca co trzeba;)
0
Ale ten Bernat jest slaby:)
0
Straszna moc, zero kreatywnosci..:/
0
Atelti 3-0, obowiazkiem Barcy jest wygrac u siebie:)
1
Real ma po prostu wiekszosc jakosc na lawce, kazdy topowy klub ktory gra na kilku frontach powinien miec 20-23 klasowych zawodnikow
1
Fajnie, ze robi takie rotacje, po co zajezdzac pierwszy sklad;) A i tacy zawodnicy czuja sie docenieni
0
Barcelona - król wśród ogórków haha
2
Widze w sobote sporo madrych postow;) Niektorzy maja klapki na oczach i tylko Bellerin, Bellerin a sa lepsi zawodnicy na ta pozycje, tak jak np. Walker:)