0

Zasluzyl dzis jak nikt!Brawo Leo!

0

Meeesssiiiiii!!!

0

I jeszcze Kazek o Boże..:(

2

Smiglowiec by ladowal na plycie;)

0

A sedzia nie przerywa nosz k...

4

Messi bardzo dobrze gra:)

0

Bale strasznie prowokuje Albe..,Zeby sie nie skonczylo jakas glupia czerwona:/

0

Trzeba powiedziec, ze gramy niezle!

3

Ale go Messi zrobil:)

1

No wlasnie kurde:/

0

Ronaldo niech się uspokoi haha

0

O czym jest hymn Realu?

5

Pytanie, która strona padnie pierwsza;)?

1

Le Pen w drugiej turze! Ciekawie sie robi, jesli wygra a Francja wyjdzie z UE, to oznacza koniec Unii Europejskiej a Polska moze wpasc w lapy Putina..:/

0

Na pewno mialy na to wplyw inne czynniki, ale jest to dla mnie mimo wszystko dziwne, wczesniej taki Arek Milik to byl napastnik no.1 w Napoli;)

0

Zauważyliście od momentu jak Milik i Zieliński maja zagrać na EuroU21, to dziwnie zaczęli mniej grac w Napoli a jak wiadomo klub jest przeciwny ich występowi na mistrzostwach...

3

Nie no Grant, to nie jest nawet 50% "starego" Granta, znowu Polak obija emeryta..:/

2

Rakitic - nasz lider srodka pola;)

5

Ney jest jeszcze mlody, ale to dobry i ambitny chlopak! Ale on nie ma z kim grac w pomocy i to jest problem...

0

Tak samo BVB, taki Dembele czy Pulisic albo Weigl to powinni byc zawodnicy pod stala obserwacja!

1

Ten chlopak idealnie pasuje do Barcy, mi osobiscie bardzo podoba sie Lemar, nie mowie o Mbappe, bo ten chlopak to diament!

0

Ja będę to pisał konsekwentnie, ale jeśli nie kupimy nikogo z Monaco to będziemy frajerami niestety:/ Tam talentów a talentów;)

0

Kupilbym ale za 10-15;)

0

Dla mnie ta cala Uefa,Fifa i wybory Zlotej Pilki to jedna wielka farsa! Te organizacje dzialaja praktycznie jak pól legalna mafia, zarabiaja olbrzymie pieniadze i maja swoj swiat ze swoimi zasadami, powtorek video dalej nie wprowadzili, warto tez przypomniec skandaliczne wybory ZP w tamtym roku, gdzie Lewy zajal 16!!! pozycje, juz nie wspomne o tym, ze co by sie nie dzialo to zawsze albo Messi albo Cr7 wygrywaja..:/

0

A jaka to wina sedziego?! To wina systemu ktory jest w futbolu obecnie, tyle lat nie wprowadzaja powtorek video a sa na to pieniadze i technologia a sedzia i asystenci tez wszystkiego nie zobacza! To sa decyzje w ulamku sekundy...W tenisie jest challenge i super sie sprawdza ten system;) Poza tym w federacji jest szef sedziow, wiec ktos ich ocenia i wyznacza itd. To tak samo miec pretensje do Misiewicza,o co?! Że ktos mu pomagal, ktos go promowal, wiec korzystal, jaka Jego wina;)?

1

Są, np. moje ulubione medium TVN24:)

1

Powiem Ci tak , jak wiekszosc myslalem, ze Atleti na luzie 2-0, 3-0 wygra a w tej sytuacji roznie moze byc, Leicester to jednak czarny kon i kto wie, to 1-0 to zadna zaliczka prawie, mysle, ze moga stracic;)

0

In Arsene we trust! Tzn. moj kupon;)

0

Ze Roberto;)

0

Dzieki;) Ale nielatwa zagadka, troche szczescia ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?