Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zasluzyl dzis jak nikt!Brawo Leo!
0
Meeesssiiiiii!!!
0
I jeszcze Kazek o Boże..:(
2
Smiglowiec by ladowal na plycie;)
0
A sedzia nie przerywa nosz k...
4
Messi bardzo dobrze gra:)
0
Bale strasznie prowokuje Albe..,Zeby sie nie skonczylo jakas glupia czerwona:/
0
Trzeba powiedziec, ze gramy niezle!
3
Ale go Messi zrobil:)
1
No wlasnie kurde:/
0
Ronaldo niech się uspokoi haha
0
O czym jest hymn Realu?
5
Pytanie, która strona padnie pierwsza;)?
1
Le Pen w drugiej turze! Ciekawie sie robi, jesli wygra a Francja wyjdzie z UE, to oznacza koniec Unii Europejskiej a Polska moze wpasc w lapy Putina..:/
0
Na pewno mialy na to wplyw inne czynniki, ale jest to dla mnie mimo wszystko dziwne, wczesniej taki Arek Milik to byl napastnik no.1 w Napoli;)
0
Zauważyliście od momentu jak Milik i Zieliński maja zagrać na EuroU21, to dziwnie zaczęli mniej grac w Napoli a jak wiadomo klub jest przeciwny ich występowi na mistrzostwach...
3
Nie no Grant, to nie jest nawet 50% "starego" Granta, znowu Polak obija emeryta..:/
2
Rakitic - nasz lider srodka pola;)
5
Ney jest jeszcze mlody, ale to dobry i ambitny chlopak! Ale on nie ma z kim grac w pomocy i to jest problem...
0
Tak samo BVB, taki Dembele czy Pulisic albo Weigl to powinni byc zawodnicy pod stala obserwacja!
1
Ten chlopak idealnie pasuje do Barcy, mi osobiscie bardzo podoba sie Lemar, nie mowie o Mbappe, bo ten chlopak to diament!
0
Ja będę to pisał konsekwentnie, ale jeśli nie kupimy nikogo z Monaco to będziemy frajerami niestety:/ Tam talentów a talentów;)
0
Kupilbym ale za 10-15;)
0
Dla mnie ta cala Uefa,Fifa i wybory Zlotej Pilki to jedna wielka farsa! Te organizacje dzialaja praktycznie jak pól legalna mafia, zarabiaja olbrzymie pieniadze i maja swoj swiat ze swoimi zasadami, powtorek video dalej nie wprowadzili, warto tez przypomniec skandaliczne wybory ZP w tamtym roku, gdzie Lewy zajal 16!!! pozycje, juz nie wspomne o tym, ze co by sie nie dzialo to zawsze albo Messi albo Cr7 wygrywaja..:/
0
A jaka to wina sedziego?! To wina systemu ktory jest w futbolu obecnie, tyle lat nie wprowadzaja powtorek video a sa na to pieniadze i technologia a sedzia i asystenci tez wszystkiego nie zobacza! To sa decyzje w ulamku sekundy...W tenisie jest challenge i super sie sprawdza ten system;) Poza tym w federacji jest szef sedziow, wiec ktos ich ocenia i wyznacza itd. To tak samo miec pretensje do Misiewicza,o co?! Że ktos mu pomagal, ktos go promowal, wiec korzystal, jaka Jego wina;)?
1
Są, np. moje ulubione medium TVN24:)
1
Powiem Ci tak , jak wiekszosc myslalem, ze Atleti na luzie 2-0, 3-0 wygra a w tej sytuacji roznie moze byc, Leicester to jednak czarny kon i kto wie, to 1-0 to zadna zaliczka prawie, mysle, ze moga stracic;)
0
In Arsene we trust! Tzn. moj kupon;)
0
Ze Roberto;)
0
Dzieki;) Ale nielatwa zagadka, troche szczescia ;)