0

Wg mnie dla Adamka;)

0

Joshua fantastycznie sie porusza!

0

Polecam:)

0

Tam to zrzuca male taktyczne ladunki atomowe;)

0

Joshua wszystkie walki wygral przez KO;)

5

Kostyra: W tej walce padna ciosy ciezsze niz matka bomb ktora Amerykanie zrzucili w Afganistanie!
Mistrz haha:)

0

Ale oprawa w Londynie uuuaaa:)

1

Juz Wladek wychodzi;)

1

Wembley!!!Sie bedzie dzialo;)

0

No to teraz mozna sie szykowac na walke:)

2

Wymienic Suareza na Mbappe;) Luis cos osiadl na laurach i obawiam sie przyszlego sezonu...

0

Suarez slabo gra ostatnio!

0

Zaczyna sie koszenie, spokojnie mozna obstawic czerwona kartke dla niebieskich;)

0

Wiesz co musisz sprawdzic czy RTL bedzie puszczal, ja sie nie interesuje tak dokladnie, bo mam kanaly polsatu sport;) A godzina na pewno po 22, moze kolo 23

0

Ktos cos pisal o transmisji na RTL;)

0

Bayern mistrzem, ale oni główny cel to jednak LM;)

0

0-6 Bayern sobie trening robi;)

0

Nie wiedzialem, ze ten Wolfsburg to takie orly:D

1

Geniusz, dla mnie napastnik kompletny, najlepszy polski piłkarz XXI wieku;)

2

Mam nadzieje, ze Barca kupi Glika;)

0

Robert zwei;)

0

Warto przypomnieć legendarny skład Kaiserslautern;)

0

Joshua, jest mlodszy,szybszy, Wladek juz powoli emerytura;)

2

Forma Atleti rosnie, to cieszy;)

1

Chodzilo o mecze tenisowe, ze Cwiakala(podobno?) niszczy rakiety w nerwach, on cos mu tak odpowiedzial a Miroslawski powiedzial, ze zniszczy rakiete i Jego na korcie;) Mniej wiecej tak to jakos bylo;)

9

W sumie z tego meczu zapamietalem, ze Miroslawski grozil, ze zniszczy Cwiakale:D

1

Ogladnij 20 przypadkowych meczy Carlosa i 20 meczy Marcelo i zobaczysz, ze te slowa to zwykla kurtuazja;) Owszem Marcelo jest swietny, ale Roberto Carlos to legenda, mistrz i wicemistrz swiata;)

5

Valencia od pewnego czasu ma blizej do ogorkow niz do zespolow z topu...A kiedys to byl zespol: Canizares, Ayala, Aimar,Mendieta,Caludio Lopez, pozniej Silva,Villa,Mata, ech szkoda mi ich:/

0

Zeby sie komentatorzy nie pobili hehe

1

Karny haha! No to Ceer7;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?