Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I dobrze powinien ich wszystkich porządnie zrugac, niektorzy nie zasluguja na koszulke Barcy!
0
Ja stawiam na zwyciestwo Baskow, oni walcza o puchary, nie odpuszcza na 100;)
0
O kurcze szok! A tak powaznie, ciekawe dlaczego akurat teraz o tym pisza;)
0
Lucho to super, nie pomyl się tez z taktyka na Bernabeu, liczymy na 0-2, 0-3 w plecy;)
0
Dzieki Fabricio kupon mi wchodzi:)
2
Ciekawie bedzie jak uderza na Koree;)
3
Takie pokolenie pilkarzy jak Mesii, Xavi,Iniesta,Cesc,Pique nie zawsze sie trafia niestety, ale oczywiscie wychowankowie powinni dalej znaczyc wiele w Barcelonie;)
1
Bardzo dobry post, przedstawiłeś merytorycznie wszystko idealnie, takich właśnie zawodników trzeba szukać a nie marzyc i śnic o Thiago, gdzie za Niego zawołają 80-90mln;)
2
Barca niech sie skupi na zawodnikach Monaco, bo tam perelek duzo a ceny jeszcze powinny byc w miare;)
0
Rio mówi jak jest...
0
Final Real-Atletico,65min Griezmann nie strzela karnego, 93 min Ramos strzela zwycięska bramkę, to moze sie zdarzyc:/
0
No moze troszke Thiago zgadza sie, Robben nic nie zrobil ciekawego wg mnie;)
0
Vidal i Neuer tylko grali, reszta pozoranty!
0
Kurde zamach chyba!
0
Co jak co, ale Ramos to ma wyczucie przy tych glowkach:)
0
Real sie teraz bawi z Bayernem...
0
No coz takie zycie, ale jak Bayern gra bez napastnika, to sie nie dziwie:/
0
Cristiano!!!
2
To czy Bayern przegra czy zremisuje nie ma znaczenia bo i tak Real przejdzie do polfinalu;)
0
Muller to na bundeslige jest ok, ale na Europe to widac jaki jest przecietny
0
W sumie Bartrze troche karma wrocila...
0
Widac ile znaczy Lewy dla Bayernu;)
1
Mamma mia...
13
Niektorzy sie smieja z Realu a mysmy wczoraj 3-0 przyjeli, wiec troche pokory;)
3
Co Neuer sie tam burzy do Cr7, nie lubie Tego Niemca...
2
Lewy by to strzelil na luzie!
0
Co sie stanelo?!
2
Thiago i Cesc, za slabi na Barcelone...
0
Nie wiem o co ci chodzi, widac, ze Real lepiej operuje pilka, ale to tylko moje spojrzenie;)
0
Przeciez tam poplynela amerykanska grupa uderzeniowa, wiec bedzie sie dzialo;)