0

I dobrze powinien ich wszystkich porządnie zrugac, niektorzy nie zasluguja na koszulke Barcy!

0

Ja stawiam na zwyciestwo Baskow, oni walcza o puchary, nie odpuszcza na 100;)

0

O kurcze szok! A tak powaznie, ciekawe dlaczego akurat teraz o tym pisza;)

0

Lucho to super, nie pomyl się tez z taktyka na Bernabeu, liczymy na 0-2, 0-3 w plecy;)

0

Dzieki Fabricio kupon mi wchodzi:)

2

Ciekawie bedzie jak uderza na Koree;)

3

Takie pokolenie pilkarzy jak Mesii, Xavi,Iniesta,Cesc,Pique nie zawsze sie trafia niestety, ale oczywiscie wychowankowie powinni dalej znaczyc wiele w Barcelonie;)

1

Bardzo dobry post, przedstawiłeś merytorycznie wszystko idealnie, takich właśnie zawodników trzeba szukać a nie marzyc i śnic o Thiago, gdzie za Niego zawołają 80-90mln;)

2

Barca niech sie skupi na zawodnikach Monaco, bo tam perelek duzo a ceny jeszcze powinny byc w miare;)

0

Rio mówi jak jest...

0

Final Real-Atletico,65min Griezmann nie strzela karnego, 93 min Ramos strzela zwycięska bramkę, to moze sie zdarzyc:/

0

No moze troszke Thiago zgadza sie, Robben nic nie zrobil ciekawego wg mnie;)

0

Vidal i Neuer tylko grali, reszta pozoranty!

0

Kurde zamach chyba!

0

Co jak co, ale Ramos to ma wyczucie przy tych glowkach:)

0

Real sie teraz bawi z Bayernem...

0

No coz takie zycie, ale jak Bayern gra bez napastnika, to sie nie dziwie:/

0

Cristiano!!!

2

To czy Bayern przegra czy zremisuje nie ma znaczenia bo i tak Real przejdzie do polfinalu;)

0

Muller to na bundeslige jest ok, ale na Europe to widac jaki jest przecietny

0

W sumie Bartrze troche karma wrocila...

0

Widac ile znaczy Lewy dla Bayernu;)

1

Mamma mia...

13

Niektorzy sie smieja z Realu a mysmy wczoraj 3-0 przyjeli, wiec troche pokory;)

3

Co Neuer sie tam burzy do Cr7, nie lubie Tego Niemca...

2

Lewy by to strzelil na luzie!

0

Co sie stanelo?!

2

Thiago i Cesc, za slabi na Barcelone...

0

Nie wiem o co ci chodzi, widac, ze Real lepiej operuje pilka, ale to tylko moje spojrzenie;)

0

Przeciez tam poplynela amerykanska grupa uderzeniowa, wiec bedzie sie dzialo;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?