0

To sie tak musialo skonczyc...

0

Kurcze zaraz City cos strzeli..:/

0

Ale szczescie teraz!

0

0 strzalow Man City, to jest kompromitacja:)

3

Patrzac na ich gre, to latwiej powiedziec kto sie nie podoba;)

2

Francja to idealne miejsce do szukania zawodnikow, maja tam naprawde swietne szkolki

1

Gooooooooollll!!! Mooooonaaaacoooo!!!!

0

Remontada es posible!

0

Gooooooooool!!!!!

1

Nam potrzebny przede wszystkim nowy prezydent, najlepiej pan Laporta:)

0

Te mysle, ze na 100 oba zespoly strzela i pewnie bramki over 2,5, powiem tak serce za Monaco, ale rozum jednak City, ich forma tez poszla ostatnio w gore a zawodnikow maja swietnych;)

0

Mam nadzieje na piękny mecz dzisiaj w Monaco:)

0

Ten chlopak ma wielka przyszlosc! Obok Niego warto przygladac sie Pulisicowi oraz pomyslec o transferze Piszczka(kosztowalby 5-10mln) a napewno pogra te 2 sezony na wysokim poziomie;)

0

Trochę się obawiam, jak dla mnie nr1 to Klopp, z takimi mozliwosciami, to on co dwa lata bedzie LM wygrywal:)

0

To jeszcze Fabregasa proponuje...Nie powinno sie wchodzic dwa razy do tej samej rzeki, poza tym Thiago chyba jest w dobrym momencie swojej kariery, bo gra w 11 Bayernu regularnie

4

Sevilla to taki zespol, za slaby na LM, za mocny na Lige Europejska;)

0

Ja wole Szekspira:P

0

Sevilla chyba nie chciala awansowac albo trener juz nieobecny myslami

1

Vardy sie uderzyl, wiec powinna byc zolta kartka!

0

Swiety Kasper!!!

0

Wiem, ale lekki ruch zrobil, sedzia byl blisko, wiec...Vardy tez zoltko zaliczyl

0

Samir Nasri francuz algierskiego pochodzenia:) W sumie Zidane tak samo i tez lubil z dynki zasadzic;)

0

Nasri albo Costa dwoch geniuszy haha

0

Slabo graja Hiszpanie az nie moge uwierzyc, ale coz sen Leceister bedzie trwal, moze az do finalu, who knows?

0

Chyba po Sevilii...

0

Potwierdzam, poza rywalem dla Realu nie ma ograniczen;)

0

Daj Eleven troche czasu,nie od razu Canal+ zbudowano;)

0

No to Real czeka ciezki mecz z mistrzem Anglii;)

0

Ponoc Florentino ich duchowo wspiera;)

0

Verratti napewno tak! Ale poza Nim Barca powinna przygladac sie pilkarzom takim jak: Zielinski,Dembele,Pulisic,Kante,Mbappe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?