Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To sie tak musialo skonczyc...
0
Kurcze zaraz City cos strzeli..:/
0
Ale szczescie teraz!
0
0 strzalow Man City, to jest kompromitacja:)
3
Patrzac na ich gre, to latwiej powiedziec kto sie nie podoba;)
2
Francja to idealne miejsce do szukania zawodnikow, maja tam naprawde swietne szkolki
1
Gooooooooollll!!! Mooooonaaaacoooo!!!!
0
Remontada es posible!
0
Gooooooooool!!!!!
1
Nam potrzebny przede wszystkim nowy prezydent, najlepiej pan Laporta:)
0
Te mysle, ze na 100 oba zespoly strzela i pewnie bramki over 2,5, powiem tak serce za Monaco, ale rozum jednak City, ich forma tez poszla ostatnio w gore a zawodnikow maja swietnych;)
0
Mam nadzieje na piękny mecz dzisiaj w Monaco:)
0
Ten chlopak ma wielka przyszlosc! Obok Niego warto przygladac sie Pulisicowi oraz pomyslec o transferze Piszczka(kosztowalby 5-10mln) a napewno pogra te 2 sezony na wysokim poziomie;)
0
Trochę się obawiam, jak dla mnie nr1 to Klopp, z takimi mozliwosciami, to on co dwa lata bedzie LM wygrywal:)
0
To jeszcze Fabregasa proponuje...Nie powinno sie wchodzic dwa razy do tej samej rzeki, poza tym Thiago chyba jest w dobrym momencie swojej kariery, bo gra w 11 Bayernu regularnie
4
Sevilla to taki zespol, za slaby na LM, za mocny na Lige Europejska;)
0
Ja wole Szekspira:P
0
Sevilla chyba nie chciala awansowac albo trener juz nieobecny myslami
1
Vardy sie uderzyl, wiec powinna byc zolta kartka!
0
Swiety Kasper!!!
0
Wiem, ale lekki ruch zrobil, sedzia byl blisko, wiec...Vardy tez zoltko zaliczyl
0
Samir Nasri francuz algierskiego pochodzenia:) W sumie Zidane tak samo i tez lubil z dynki zasadzic;)
0
Nasri albo Costa dwoch geniuszy haha
0
Slabo graja Hiszpanie az nie moge uwierzyc, ale coz sen Leceister bedzie trwal, moze az do finalu, who knows?
0
Chyba po Sevilii...
0
Potwierdzam, poza rywalem dla Realu nie ma ograniczen;)
0
Daj Eleven troche czasu,nie od razu Canal+ zbudowano;)
0
No to Real czeka ciezki mecz z mistrzem Anglii;)
0
Ponoc Florentino ich duchowo wspiera;)
0
Verratti napewno tak! Ale poza Nim Barca powinna przygladac sie pilkarzom takim jak: Zielinski,Dembele,Pulisic,Kante,Mbappe