Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Po co ktos taki jak Costa gra w pilke...
0
Kurcze zawsze mnie wkurza ta kamera na stadionie Chelsea...
0
Bye Bye;) Tak przy okazji:)
1
Kurcze niewiadomo co po Barcy ogladac Chelsea, Napoli czy Real ;)
0
Cieszy dzisiejszy wynik, ale wiadomo Real dzisiaj gładko wygra:/
0
I teraz niekotre portale moga dac tytul: "Barcelona zagrala w ustawionym meczu!", wchodzisz w newsa a tam nie Barcelona tylko Barcelona B i w ogole nie miala z tym nic wspolnego itd., ale latwo opluc;)
0
Moze Barcelone?! ;)
0
Czy Obama robil jakas cieszynke znowu?!
0
No i Wiesniaki wygraly;)
0
Dawaj, dawaj Robert!
0
Ancelotti to specjalista od Ligi Mistrzow, wiec mysla, ze moga wygrac;)
8
Przeciez Gomes to kolega Cristiano z repry, tam dla kazdego Portugalczyka Ronaldo to Bog, wiec gosc jest koniem trojanskim i sabotuje gre Barcy, zeby Jego idol w Realu byl na szczycie;)
0
Paryzanie co chwile leza, smiech na sali...
0
Ten Eleven to za niedlugo wszystkie ligi i puchary wykupi hehe
0
Na jakim kanale leci puchar Francji?! Z gory dzieki;)
8
Opieram sie na ekspertach takich jak Gianni Hajto;)
8
Wg Mnie jakość Lewego po przejściu do Bayernu wzrosła o 23%
0
Specjaliści to wiedza nie od dziś;)
0
Macki Pereza..:(
0
Nie oglądałem niestety meczu Polski, ale wygrana na gorącym terenie, świetna sprawa i Polsza coraz bliżej Mundialu:) Ale w sumie to nie ma się czemu dziwić, mając najbardziej kompletnego napastnika świata Pana RL9;)
0
Masz przeciez bukmacherow narodowych;)
2
Ja sie akurat z Lewym zgadzam, nawet jak wygramy, to czy ten sukces odda rzeczywista sile Naszej mlodziezy?! To bedzie owszem dobre dla sponsorow, zwiazku kibicow i promocji kraju, ale mysle, ze nia dla naszej repry i rozwoju mlodych chlopakow;)
2
Brzydka, masakra, te paski nieladnie wygladaja...I niektorzy niech skoncza z poprawnoscia polityczna, bo za niedlugo Barca wypusci koszulki w stylu hello kitty a czesc osob i tak bedzie sie zachwycala:/
0
Szczerze ta czwórka kompletnie nie powala...Ot zarząd stwierdził, ze szkoda im kasy i czasu na szukanie poważnego trenera z najwyższej pólki choćby Klopp czy Simeone...To są trenerzy na jeden sezon:/
0
Polecam kanaly podroznikow na YT: Michala Patera i Fazy Fazowskiego;)
0
Bohater Gomes!
1
To tak jak Antoni ma slabosc do Misia;)
1
Ney kurde ile mozna?!
2
co ten Rafinha zrobil?! Jeny, ale on jest slaby...
0
Messi to jest gosc!