0

Po co ktos taki jak Costa gra w pilke...

0

Kurcze zawsze mnie wkurza ta kamera na stadionie Chelsea...

0

Bye Bye;) Tak przy okazji:)

1

Kurcze niewiadomo co po Barcy ogladac Chelsea, Napoli czy Real ;)

0

Cieszy dzisiejszy wynik, ale wiadomo Real dzisiaj gładko wygra:/

0

I teraz niekotre portale moga dac tytul: "Barcelona zagrala w ustawionym meczu!", wchodzisz w newsa a tam nie Barcelona tylko Barcelona B i w ogole nie miala z tym nic wspolnego itd., ale latwo opluc;)

0

Moze Barcelone?! ;)

0

Czy Obama robil jakas cieszynke znowu?!

0

No i Wiesniaki wygraly;)

0

Dawaj, dawaj Robert!

0

Ancelotti to specjalista od Ligi Mistrzow, wiec mysla, ze moga wygrac;)

8

Przeciez Gomes to kolega Cristiano z repry, tam dla kazdego Portugalczyka Ronaldo to Bog, wiec gosc jest koniem trojanskim i sabotuje gre Barcy, zeby Jego idol w Realu byl na szczycie;)

0

Paryzanie co chwile leza, smiech na sali...

0

Ten Eleven to za niedlugo wszystkie ligi i puchary wykupi hehe

0

Na jakim kanale leci puchar Francji?! Z gory dzieki;)

8

Opieram sie na ekspertach takich jak Gianni Hajto;)

8

Wg Mnie jakość Lewego po przejściu do Bayernu wzrosła o 23%

0

Specjaliści to wiedza nie od dziś;)

0

Macki Pereza..:(

0

Nie oglądałem niestety meczu Polski, ale wygrana na gorącym terenie, świetna sprawa i Polsza coraz bliżej Mundialu:) Ale w sumie to nie ma się czemu dziwić, mając najbardziej kompletnego napastnika świata Pana RL9;)

0

Masz przeciez bukmacherow narodowych;)

2

Ja sie akurat z Lewym zgadzam, nawet jak wygramy, to czy ten sukces odda rzeczywista sile Naszej mlodziezy?! To bedzie owszem dobre dla sponsorow, zwiazku kibicow i promocji kraju, ale mysle, ze nia dla naszej repry i rozwoju mlodych chlopakow;)

2

Brzydka, masakra, te paski nieladnie wygladaja...I niektorzy niech skoncza z poprawnoscia polityczna, bo za niedlugo Barca wypusci koszulki w stylu hello kitty a czesc osob i tak bedzie sie zachwycala:/

0

Szczerze ta czwórka kompletnie nie powala...Ot zarząd stwierdził, ze szkoda im kasy i czasu na szukanie poważnego trenera z najwyższej pólki choćby Klopp czy Simeone...To są trenerzy na jeden sezon:/

0

Polecam kanaly podroznikow na YT: Michala Patera i Fazy Fazowskiego;)

0

Bohater Gomes!

1

To tak jak Antoni ma slabosc do Misia;)

1

Ney kurde ile mozna?!

2

co ten Rafinha zrobil?! Jeny, ale on jest slaby...

0

Messi to jest gosc!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?