Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Oby Juve i Gigi Buffon, ale znajac szczescie bialych, daje niewielkie szanse Juventusowi a ostatnio potracili nagle pare pkt w lidze...
22
Coz trzeba sie pogodzic z tym, ze:
1) Real mistrzem
2) Real wygra LM
3) Ronaldo wygrywa Zlota Pilke
4)Portugalia wygrala eurowizje
Życie:/
0
Celta nie ma wysokiej formy, oglądałem ich mecze ze średnim ManUtd i niestety nie pokazali za duzo:/
0
Gratulacje dla Realu, ale warto podkreslac polityke, ktora obral Perez ostatnio stawiania na mlodych, zdolnych pilkarzy, jeszcze kupia Theo, De Gee, moze Mbappe, maja super przyszlosc a dla Nas czas ciezkiej pracy w letnim okienku:)
0
Mamy juz 109 strzelonych bramek, niezle;)
2
Ronaldo Zlota Pilka pewna...
1
Moze niech Barca weźmie kredyt i kupi i Eriksena i Verrattiego, pomoc trzeba odświeżyć;)
0
To wszyscy mozemy postawic na Real i tak bedziemy w jakims stopniu zadowoleni;)
4
Jeśli Mou nastawia się na Ligę Europy, to może się lekko zdziwić, bo młody Ajax na pewno nie odpuści a z taka gra United się nadaje do tarcia chrzanu;)
0
Jeszcze jedna bramka i mozna go brac;)
0
Coutinho walczy o kontrakt w Barcelonie widze;)
3
Ten chłopak to diament! Ale koniecznie obserwować dalej Weigla i Pulisica:)
19
Żegnamy Hull City...
1
Myslalem, ze polozy palec na ustach i zacznie powtarzac: Calma, calma:D
0
W sumie ten Portugalczyk wydaje sie w porzadku:) Chociaz kibicowalem Europie Wschodniej;)
0
No to jedziemy za rok na Madere!
0
Zdrada! Zamiast na Bułgarow..:/
7
Hiszpania da 12pkt Portugalii, Perez juz posmarowal;)
0
Ta babka z Litwy dowalila, Slawa Ukrainie hehe
0
Polska narazie 3 miejsce, co prawda od dolu, ale nie jest zle, walczymy!
2
Niech juz wygra ta Bulgaria!
2
Za co ta Portugalia, bez przesady, pewnie Ronaldo glosuje;)
0
Hiszpania słabo bardzo...No i Azerbejdżan tez:/
0
Kim lubi zycie na krawedzi hehe
http://www.bbc.co.uk/news/world-asia-39911530
5
Za duzo ladnych dziewczyn, brakuje mi Conchity:)
1
Ta Eurowizja to w sumie, bez obrazy, taki drugi, trzeci sort śpiewaków;)
0
Kurcze Niemka bez butow spiewa, bieda chyba u nich;)
0
Hart
Glik
Pogba
Muller
Pilkarz - Pogba
Wenger x4
0
Te Holenderki maja czym oddychać;)
0
W sumie piłkarze by podświadomie myśleli, ze to Pep wrócił;)