2

Szukam i szukam i nie wiem czy to blad tlumaczenia czy jak, ale za cholere nie moge znalezc Arka Milika, przeciez ten chlopak to prawdziwy diament,pokazujacy klase w klubie i reprezentacji, chetnie widzialbym go w Barcy a Jego lewej nogi i bramek nawet Messi by sie nie powstydzil;)

0

Lewy to grająca legenda Bundesligi! Weltklasse:)

9

Lubie Kloppa, mam szacunek dla LFC, ale w finale oczywiście będę za Sevilla, to w końcu "bracia" z ligi hiszpańskiej;)

4

Niech sie zacznie uczyc chinskiego, dobrze mu radze;)

Mimo wszystko mam duzo sympatii do Valdesa, nigdy nie zapomne jak uspokajal wielkiego Mou haha, paradoks polega na tym, ze odszedl od Nas w momencie, jak nabral doswiadczenia i pewnosci w bramce, no coz tak bywa w zyciu...

0

Floro sie chce bawic w Bayern i podkupywac Nam zawodnikow hehe

0

Jeśli mam być szczery to piłkarzem z wielkim talentem w Benfice jest Talisca, to co pokazał ten chłopak po wejściu na boisku w meczu z Bayernem było najwyższych lotów!

14

Ronaldo już pewnie bukuje lot do Maroka, trzeba naoliwić maszyne haha

1

Picziczi jest tylko jeden hehe

18

Superman płakał jak oglądał;)

0

Jakby to powiedział Heniu Kasperczak: Barca zareagowała pozitywnie :)

1

No i to sa rozsadne pieniadze za tego chlopaka, ktory idealnie pasuje profilem do Barcy!

2

A i czekam na kolejne wystepy kabaretowe Alvesa, posmiejemy sie troche..:/

0

Niestety tak jak pisalem pare dni temu, mamy kryzys, zespol jest zajechany, brak rotacji i widac efekty:/Oby tylko Ateltico mistrzem a nie biali...

0

Nie chce krakac, ale z Valencia bedzie mega ciezko, Barca jest zajechana, pilkarze zmeczeni..:/A jak widac Real i Atleti poczuly krew...

0

Atak Barcy w przyszłości Dybala-Milik-Vietto;)

0

Wielu trenerow w wielkich klubach popelnia ten sam blad, czyli gramy do oporu 1 jedenastka a zmeczenie zawsze przyjdzie...:?

4

Picziczi LM, Picziczi La ligi, maszyna..:/

1

Mamy kryzys i nie ma co tego ukrywac..:/

1

Wiecie co jest najgorsze, ze czesc osob naprawde wierzy w idealy, wartosci,zdrowa rywalizacje czyli to co niesie sport a rzeczywistosc jak wyglada...Na razie zlapali Armstronga, Sharapova, wzieli sie za Rosjan, ale myslicie, ze Nadal jest czysty, Bolt,itd.? Sport to czesto machina prania brudnych pieniedzy, robienia biznesow a nie zadna rywalizacja! Dlatego nie wierze w takie losowania..:/

0

Podgrzewane kulki?!

1

Niby losowanie a Real to często jakieś Schalke albo Lyony albo inne ogórki zawsze, ech...

0

Wolfsburg robi teraz za Lyon haha

1

Real dostanie Atletico hehe

1

Jak Bravo byl kontuzjowany, to MATS byl numerem jeden i prawie co mecz worek bramek przyjmowalismy...Niech chlopak wywalczy forma miejsce w skladzie a jak nie to sprzedac go i kupic Wojtka Szczesnego:)

1

To jest maskara z tymi karnymi..:/ Trzeba dzwonić do Cr7 maszyny;)

0

Obame kupić do rotacji na ataku:)

1

Co jak co, ale widać, ze w Maroku potrafią naoliwić maszynę jak trzeba;)

0

Po co grac Chelsea, jak LM maja za parę dni;)

0

Powrót Króla, efekt Zidane'a! Już widzę te nagłówki w białej prasie hehe

6

Chyba czas na nowego trenera w Realu, czas na nowa jakość - Louis van Gaal!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?