Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Szukam i szukam i nie wiem czy to blad tlumaczenia czy jak, ale za cholere nie moge znalezc Arka Milika, przeciez ten chlopak to prawdziwy diament,pokazujacy klase w klubie i reprezentacji, chetnie widzialbym go w Barcy a Jego lewej nogi i bramek nawet Messi by sie nie powstydzil;)
0
Lewy to grająca legenda Bundesligi! Weltklasse:)
9
Lubie Kloppa, mam szacunek dla LFC, ale w finale oczywiście będę za Sevilla, to w końcu "bracia" z ligi hiszpańskiej;)
4
Niech sie zacznie uczyc chinskiego, dobrze mu radze;)
Mimo wszystko mam duzo sympatii do Valdesa, nigdy nie zapomne jak uspokajal wielkiego Mou haha, paradoks polega na tym, ze odszedl od Nas w momencie, jak nabral doswiadczenia i pewnosci w bramce, no coz tak bywa w zyciu...
0
Floro sie chce bawic w Bayern i podkupywac Nam zawodnikow hehe
0
Jeśli mam być szczery to piłkarzem z wielkim talentem w Benfice jest Talisca, to co pokazał ten chłopak po wejściu na boisku w meczu z Bayernem było najwyższych lotów!
14
Ronaldo już pewnie bukuje lot do Maroka, trzeba naoliwić maszyne haha
1
Picziczi jest tylko jeden hehe
18
Superman płakał jak oglądał;)
0
Jakby to powiedział Heniu Kasperczak: Barca zareagowała pozitywnie :)
1
No i to sa rozsadne pieniadze za tego chlopaka, ktory idealnie pasuje profilem do Barcy!
2
A i czekam na kolejne wystepy kabaretowe Alvesa, posmiejemy sie troche..:/
0
Niestety tak jak pisalem pare dni temu, mamy kryzys, zespol jest zajechany, brak rotacji i widac efekty:/Oby tylko Ateltico mistrzem a nie biali...
0
Nie chce krakac, ale z Valencia bedzie mega ciezko, Barca jest zajechana, pilkarze zmeczeni..:/A jak widac Real i Atleti poczuly krew...
0
Atak Barcy w przyszłości Dybala-Milik-Vietto;)
0
Wielu trenerow w wielkich klubach popelnia ten sam blad, czyli gramy do oporu 1 jedenastka a zmeczenie zawsze przyjdzie...:?
4
Picziczi LM, Picziczi La ligi, maszyna..:/
1
Mamy kryzys i nie ma co tego ukrywac..:/
1
Wiecie co jest najgorsze, ze czesc osob naprawde wierzy w idealy, wartosci,zdrowa rywalizacje czyli to co niesie sport a rzeczywistosc jak wyglada...Na razie zlapali Armstronga, Sharapova, wzieli sie za Rosjan, ale myslicie, ze Nadal jest czysty, Bolt,itd.? Sport to czesto machina prania brudnych pieniedzy, robienia biznesow a nie zadna rywalizacja! Dlatego nie wierze w takie losowania..:/
0
Podgrzewane kulki?!
1
Niby losowanie a Real to często jakieś Schalke albo Lyony albo inne ogórki zawsze, ech...
0
Wolfsburg robi teraz za Lyon haha
1
Real dostanie Atletico hehe
1
Jak Bravo byl kontuzjowany, to MATS byl numerem jeden i prawie co mecz worek bramek przyjmowalismy...Niech chlopak wywalczy forma miejsce w skladzie a jak nie to sprzedac go i kupic Wojtka Szczesnego:)
1
To jest maskara z tymi karnymi..:/ Trzeba dzwonić do Cr7 maszyny;)
0
Obame kupić do rotacji na ataku:)
1
Co jak co, ale widać, ze w Maroku potrafią naoliwić maszynę jak trzeba;)
0
Po co grac Chelsea, jak LM maja za parę dni;)
0
Powrót Króla, efekt Zidane'a! Już widzę te nagłówki w białej prasie hehe
6
Chyba czas na nowego trenera w Realu, czas na nowa jakość - Louis van Gaal!