0

Arek Milik ;)

0

Pornofilm, no Panie Jacku haha

0

Analyza Jacka teraz! :)

1

Spokojnie napisałem to z przymrużeniem oka;) Ale Kapustki to sie nie czepiaj:)

0

Payet do Barcy!!!

1

Grizzly gol hehe

0

No ja tez od niedawna ogladam, ale narazie nie widze go na boisku;)

0

Na stronie Realu byl artykul z jakies gazety i tyle ponoc zada Juve;)

0

Mysle, ze czlowiek wyceniany na 140mln euro czyli Pan Pilkarz Pogba cos w koncu zrobi i Francja wygra;)

0

Panowie i Panie poratujcie linkiem, Thx:)

0

Biore w ciemno, ze Ronaldo będzie w 11 turnieju haha, chociaż czy to jest smieszne?! Pewnie wybrali go za machanie łapkami, wyprodukowal sporo pradu ;)

3

Powinno być "radziecka obrona", och ten Jacek i Jego poprawność polityczna;)

2

Rosyjscy miłujący pokój kibole zapewne ładnie "pożegnają" się z Euro w ostatnim meczu...

2

Brawo Słowacja! Nasi przyjaciele pokonali odwiecznych wrogów!

2

Może nie chcą kolejnej konfrontacji Dziekan vs. Bozydar;)

1

Jeśli to prawda, to jest cham i buc!

0

Dzisiejsza Brazylia to smiech na sali, wiekszosc no name + super trener Dunga, nie dziwie sie wcale, ze Niemcy przewiezli ich na Mundialu...Kiedys na bokach oborny Roberto Carlos i Cafu, srodek Lucio, z przodu Rivaldo, Ronaldninho, Ronaldo,Kaka

0

Pjanic oficjalnie w Juventusie, pytanie gdzie Pogba do Realu czy Barcy?

1

Kapustka? Czemu nie Barcelona! ☺

2

Kapustka i Milik to sa pilkarze!!!

7

Ja naprawde tego nie rozumiem, Euro to ma byc swieto futbolu a tu co mecz zamieszki:/ No ku... i co z Ukraina tez bedziemy sie bic, bo Bandera, ja pier...co za podejscie, mamy teraz mega problem w Europie z muslimami i zamiast sie jednoczyc, to bedziemy sie wszyscy ze wszystkimi za dawne urazy naparzac, smutek..:(

0

1) 1-1
2) 1-1
3) 2-0

2

Dobra zmiana:P

0

Ja tez zauwazylem jakies problemy z Liga Typerow, kompletnie pozmieniane moje typy:/

1

Po meczu pewnie dogrywka...

1

Cos wybuchlo, zamach?!

2

My tez ladnie spiewamy: Nic sie nie stalo,Polacy nic sie nie stalo!

2

Trzeba pochwalic Anglikow, graja dosyc fajny futbol i nie boja sie zagrywac z kija;)

1

Do swidania:D

2

Optymalny wiek na piłkarza, kiedy osiąga szczyt formy to 28-32 lata;) Nie mowie, ze lepszy, ale jest niby liderem Anglikow

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?