Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Arek Milik ;)
0
Pornofilm, no Panie Jacku haha
0
Analyza Jacka teraz! :)
1
Spokojnie napisałem to z przymrużeniem oka;) Ale Kapustki to sie nie czepiaj:)
0
Payet do Barcy!!!
1
Grizzly gol hehe
0
No ja tez od niedawna ogladam, ale narazie nie widze go na boisku;)
0
Na stronie Realu byl artykul z jakies gazety i tyle ponoc zada Juve;)
0
Mysle, ze czlowiek wyceniany na 140mln euro czyli Pan Pilkarz Pogba cos w koncu zrobi i Francja wygra;)
0
Panowie i Panie poratujcie linkiem, Thx:)
0
Biore w ciemno, ze Ronaldo będzie w 11 turnieju haha, chociaż czy to jest smieszne?! Pewnie wybrali go za machanie łapkami, wyprodukowal sporo pradu ;)
3
Powinno być "radziecka obrona", och ten Jacek i Jego poprawność polityczna;)
2
Rosyjscy miłujący pokój kibole zapewne ładnie "pożegnają" się z Euro w ostatnim meczu...
2
Brawo Słowacja! Nasi przyjaciele pokonali odwiecznych wrogów!
2
Może nie chcą kolejnej konfrontacji Dziekan vs. Bozydar;)
1
Jeśli to prawda, to jest cham i buc!
0
Dzisiejsza Brazylia to smiech na sali, wiekszosc no name + super trener Dunga, nie dziwie sie wcale, ze Niemcy przewiezli ich na Mundialu...Kiedys na bokach oborny Roberto Carlos i Cafu, srodek Lucio, z przodu Rivaldo, Ronaldninho, Ronaldo,Kaka
0
Pjanic oficjalnie w Juventusie, pytanie gdzie Pogba do Realu czy Barcy?
1
Kapustka? Czemu nie Barcelona! ☺
2
Kapustka i Milik to sa pilkarze!!!
7
Ja naprawde tego nie rozumiem, Euro to ma byc swieto futbolu a tu co mecz zamieszki:/ No ku... i co z Ukraina tez bedziemy sie bic, bo Bandera, ja pier...co za podejscie, mamy teraz mega problem w Europie z muslimami i zamiast sie jednoczyc, to bedziemy sie wszyscy ze wszystkimi za dawne urazy naparzac, smutek..:(
0
1) 1-1
2) 1-1
3) 2-0
2
Dobra zmiana:P
0
Ja tez zauwazylem jakies problemy z Liga Typerow, kompletnie pozmieniane moje typy:/
1
Po meczu pewnie dogrywka...
1
Cos wybuchlo, zamach?!
2
My tez ladnie spiewamy: Nic sie nie stalo,Polacy nic sie nie stalo!
2
Trzeba pochwalic Anglikow, graja dosyc fajny futbol i nie boja sie zagrywac z kija;)
1
Do swidania:D
2
Optymalny wiek na piłkarza, kiedy osiąga szczyt formy to 28-32 lata;) Nie mowie, ze lepszy, ale jest niby liderem Anglikow