Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
This is Barca!
1
Brazylia po tej decyzji powinna zbojkotować Copa America! To jest po prostu skandal a prowokatorów z Kolumbii jeszcze spotka sprawiedliwość...
6
Gundo jak najbardziej jestem za! Nieduże pieniądze a zawodnik naprawdę ze sporymi możliwościami, niech sie spokojnie u Nas odbuduje i od stycznia niech zacznie czarować;)
13
Ja mimo wszystko uważam, ze Verratti w rozgrywaniu jest dużo lepszy od Pogby, zresztą wystarczy spojrzeć na statystyki, Marco więcej asystuje a Pogba strzela więcej bramek a od tego w zespole zawodników akurat mamy:)
0
To niech Barca wyśle im Songa w paczce, z płatnością 50mln euro i po kłopocie;)
0
Cr7 3 bramki dziś, Lewy także, no to Leo musi jeszcze trochę popracować;)
0
To jasne! Chodzi mi ot, ze gdyby nie był Polakiem, to większość kibiców Realu i Barcy marzyłaby o posiadaniu takiego talentu;)
0
Powiedzcie mi w czym Milik jest gorszy od Pogby?! Bo chyba nawet asyst więcej daje , o bramkach nie wspominam bo inna pozycja:) Taki chłopak jako zmiennik u Nas a potem za 2-3 lata pierwszy skład!
5
Przeciez Grosik czy Peszko to nie sa zawodnicy na poziom repry! Jezdzcy bez glowy, mnostwo nieodkladnosci, slabe wykończenie...
2
Verratti to jest zawodnik, walczak i mózg środka pola a Pogba, no cóż ma fajna fryzurę;)
2
Xavi już pozew powinien przygotować, cytuje "..a on Xavi powiedział mi, ze odpuszcza ten mecz...", ten gość w tym momencie oczernia naszego kapitana i Barcelonę! Naprawdę nie sadze, żeby taki klub jak my bawił się w "handel" meczami, to wszystko wydaje się śmieszne, ale sadze, ze federacja potraktuje to poważnie i będzie syf:/
2
Coś długo ten list szedł, mógł Florek wysłać priorytetem;)
1
Real Madryt = mniej niż klub...
2
Ronaldo wygrywa, bo jest najskromniejszy;)
0
Zobaczycie Neymar strzeli bramkę w finale! On zawsze najlepiej gra w wielkich meczach;)
0
Może ten co sponsoruje Reprezentacje Polski czyli cinckiarz pl hehe
0
Teraz czekamy na nowego bramkarza...Pepa Reine hehe, no z całym szacunkiem, ale Benio z tak mocnym zespołem jak Napoli zajął 5 miejsce w lidze włoskiej, to o czym w ogóle mówimy:)
4
Za łamanie prawa międzynarodowego i wykorzystywanie sportu do celów propagandowych!
6
Od Chicago po Wodzisław na prezesa, tylko Zdzisław!
Teraz trzeba odebrać Katarowi mistrzostwa a Rosję zbojkotować;)
0
Ja go widzę w Man City, tam jest Jego dom;)
0
Do rotacji...A poza tym skąd wiesz, ze Grzesiek nie będzie lepszy od Busiego;)
1
Krychowiak przydałby się w Barcleonie:) Chłopak ma wielkie serce do gry i charyzmę, ograny w La Liga, będzie kosztował niewielkie pieniądze;)
0
Kreta, Madera, Azory,Cypr,Islandia;)
8
Perez po prostu mnie rozwala haha! Ten człowiek jest niepojęty, z jednej strony wydaje się dżentelmenem, człowiekiem o biznesowym sprycie i inteligencji a z drugiej o IQ mniejszym od przeciętnego gimnazjalisty, który bawi się w managera czy gra w Fife...To nie ma znaczenia czy Real trenuje Mou, Klopp, Carlo czy ktoś inny, to jest kwestia stabilizacji, poznania zawodników i klubu przez trenera...Dla Nas to świetne wiadomości w każdym razie:)
1
Ja przyznaje jeszcze nagrodę imienia Cristiano Ronaldo and the Winner is...Cristiano Ronaldo za bycie sobą, wielka ambicje i grę fair-play;)
2
Nie oglądam meczu, ale teraz widzę, Cr7 zszedł, ale jaja, to chyba jednak odejdzie po sezonie ;)
0
Puyol czy Xavi widać pełna klasa! A w Realu Iker mimo, ze Jego czas tez dobiegł końca, trzyma się rekami i nogami i chce wypełnić kontrakt do 2017 roku:)
1
Barcelona, probably the best team in the world!
6
Plan wykonany, Real pokonany, Mistrz zaklepany!
2
Lech to polska Barcelona, Legia polski Real, wiadomo komu kibicować;)