7

This is Barca!

1

Brazylia po tej decyzji powinna zbojkotować Copa America! To jest po prostu skandal a prowokatorów z Kolumbii jeszcze spotka sprawiedliwość...

6

Gundo jak najbardziej jestem za! Nieduże pieniądze a zawodnik naprawdę ze sporymi możliwościami, niech sie spokojnie u Nas odbuduje i od stycznia niech zacznie czarować;)

13

Ja mimo wszystko uważam, ze Verratti w rozgrywaniu jest dużo lepszy od Pogby, zresztą wystarczy spojrzeć na statystyki, Marco więcej asystuje a Pogba strzela więcej bramek a od tego w zespole zawodników akurat mamy:)

0

To niech Barca wyśle im Songa w paczce, z płatnością 50mln euro i po kłopocie;)

0

Cr7 3 bramki dziś, Lewy także, no to Leo musi jeszcze trochę popracować;)

0

To jasne! Chodzi mi ot, ze gdyby nie był Polakiem, to większość kibiców Realu i Barcy marzyłaby o posiadaniu takiego talentu;)

0

Powiedzcie mi w czym Milik jest gorszy od Pogby?! Bo chyba nawet asyst więcej daje , o bramkach nie wspominam bo inna pozycja:) Taki chłopak jako zmiennik u Nas a potem za 2-3 lata pierwszy skład!

5

Przeciez Grosik czy Peszko to nie sa zawodnicy na poziom repry! Jezdzcy bez glowy, mnostwo nieodkladnosci, slabe wykończenie...

2

Verratti to jest zawodnik, walczak i mózg środka pola a Pogba, no cóż ma fajna fryzurę;)

2

Xavi już pozew powinien przygotować, cytuje "..a on Xavi powiedział mi, ze odpuszcza ten mecz...", ten gość w tym momencie oczernia naszego kapitana i Barcelonę! Naprawdę nie sadze, żeby taki klub jak my bawił się w "handel" meczami, to wszystko wydaje się śmieszne, ale sadze, ze federacja potraktuje to poważnie i będzie syf:/

2

Coś długo ten list szedł, mógł Florek wysłać priorytetem;)

1

Real Madryt = mniej niż klub...

2

Ronaldo wygrywa, bo jest najskromniejszy;)

0

Zobaczycie Neymar strzeli bramkę w finale! On zawsze najlepiej gra w wielkich meczach;)

0

Może ten co sponsoruje Reprezentacje Polski czyli cinckiarz pl hehe

0

Teraz czekamy na nowego bramkarza...Pepa Reine hehe, no z całym szacunkiem, ale Benio z tak mocnym zespołem jak Napoli zajął 5 miejsce w lidze włoskiej, to o czym w ogóle mówimy:)

4

Za łamanie prawa międzynarodowego i wykorzystywanie sportu do celów propagandowych!

6

Od Chicago po Wodzisław na prezesa, tylko Zdzisław!

Teraz trzeba odebrać Katarowi mistrzostwa a Rosję zbojkotować;)

0

Ja go widzę w Man City, tam jest Jego dom;)

0

Do rotacji...A poza tym skąd wiesz, ze Grzesiek nie będzie lepszy od Busiego;)

1

Krychowiak przydałby się w Barcleonie:) Chłopak ma wielkie serce do gry i charyzmę, ograny w La Liga, będzie kosztował niewielkie pieniądze;)

0

Kreta, Madera, Azory,Cypr,Islandia;)

8

Perez po prostu mnie rozwala haha! Ten człowiek jest niepojęty, z jednej strony wydaje się dżentelmenem, człowiekiem o biznesowym sprycie i inteligencji a z drugiej o IQ mniejszym od przeciętnego gimnazjalisty, który bawi się w managera czy gra w Fife...To nie ma znaczenia czy Real trenuje Mou, Klopp, Carlo czy ktoś inny, to jest kwestia stabilizacji, poznania zawodników i klubu przez trenera...Dla Nas to świetne wiadomości w każdym razie:)

1

Ja przyznaje jeszcze nagrodę imienia Cristiano Ronaldo and the Winner is...Cristiano Ronaldo za bycie sobą, wielka ambicje i grę fair-play;)

2

Nie oglądam meczu, ale teraz widzę, Cr7 zszedł, ale jaja, to chyba jednak odejdzie po sezonie ;)

0

Puyol czy Xavi widać pełna klasa! A w Realu Iker mimo, ze Jego czas tez dobiegł końca, trzyma się rekami i nogami i chce wypełnić kontrakt do 2017 roku:)

1

Barcelona, probably the best team in the world!

6

Plan wykonany, Real pokonany, Mistrz zaklepany!

2

Lech to polska Barcelona, Legia polski Real, wiadomo komu kibicować;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?