Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ronaldo żyrafa hehe, mam nadzieje, ze go nie obraziłem;)
11
W studiu strasznie biała atmosfera...
2
Laboga będzie płakał;)
1
Co sadzicie Sociedad i Napoli wygrają? Bo czekam na te mecze i wtedy kupon wchodzi;)
2
Z LaLiga to Premiership przeszli m.in. Mata, Aguero, Silva, Toure,Sanchez,Ozil,Courtois,Herrera,Di Maria,Azpilicueta,Cesc,Costa,Navas,De Gea,Soldado,Negredo,Michu, Song i większość z nich odgrywa kluczowa role w swoich zespołach, to pokazuje jak silna jest liga hiszpańska:)
0
Cóż, ja liczę na świętego Ikera;)
0
Komentarz usunięty
0
Zapoznaj się tematem jak Qatar zdobył organizacje mistrzostw a potem się wypowiadaj ok?
0
Słyszeliście Mundial 2022 w listopadzie i grudniu, kpina Panowie kpina..:/
6
Wiecie jak to jest z tym losowaniem, gdzie Perez nie może, tam przelew pośle;)
5
Dobre losowanie: Porto,Monaco
Średnie losowanie: Real,Juve, Ateltico
Trudne losowanie: Bayern, PSG
1
Kupmy tego Harta i spokój będzie;)
1
Może Hart chce zagrać kiedyś w Barcelonie?!
0
Real ma Świętego Ikera..:)
4
Messi padł na murawę;)
0
MATS!!!
3
Barcelona - probably the best football team in the world;)
1
Ej my gramy z Man City czy z rezerwami Manchesteru?!
0
$ity..:/
0
Tak Pep hehe Rakitic!
4
City skończy z czerwona!
0
Juve juz 1-0 hehe
0
Wy serio słuchacie Szpaka?! Szacunek, ja Canal Sport;)
0
Jak ktoś podróżuje w czasie, to może znać wynik, wiec wiesz;)
0
Kiessling musi się jeszcze dużo uczyć, żeby dorównać np. Ramosowi, po którego karnym, do dzisiaj szukają piłki,lol:)
0
Czyli na razie awanse: PSG, FC Porto, Monaco, Real, Atletico, Bayern, Barca i pewnie Juventus :)
0
To nie jest kwestia tego czy chce lub nie, ja tylko mowie jak jest;)
0
Arsenal na 100 wygra, ale chyba bez awansu, Atletico powinno wygrać i awansować w 90min lub po dogrywce:)
Jutro proste mecze Barcelona 1 oraz ja stawiam tez awans Juve, bo BVB mnie od początku sezonu nie przekonuje;)
0
Oni naprawdę wierzą, ze odzyskali formę, lol:)
0
Na białej stronie był fajny artykuł pt. "Cristiano "katem" Levante" hehe