7

Musimy kupić Cr7, choćby tylko do karnych i wymuszeń fauli, lol:)

0

Kolejny karny niestrzelony..:/

0

"Co najmniej żółta kartka", normalny faul taktyczny we środku na żółtą kartkę, co on czerwona chciał?! żenada nie komentator hehe

1

Papa Clichy:)

1

Ale się podniecają komentatorzy...

0

Coś czuje, ze Juve jeszcze podwyższy i BVB raczej pożegna się z pucharami:) Jutro Arsenal pewnie 1 i może na Atletico warto 2 zagrac;)

0

Liga angielska najlepsza na świecie mówili..;)

2

Yaya to piłkarz dużo lepszy od Busiego i przestańcie pisać bajki, ze Sergio lepiej pasuje do systemu gry!

0

Piotrek tak naprawdę, kto Nam "robił" grę przez lata? Xavi i Iniesta, pomoc w naszej taktyce, to zawsze był klucz...

1

Real 57pkt
Barca 56pkt
Atletico 53pkt
Valencia 50pkt

Liga dwóch zespołów?! Nie tym razem;)

0

City widać formę maja:)

0

Czy ktoś ze skautów tej strony. oglądał mecz Juventusu? Jak wrażenia z gry Pogby i ogólna ocena? Z góry dzięki:)

1

Veratti + 30-40mln i taka ofertę można rozważyć:)

0

Dani to super człowiek i dobry zawodnik, ale Jego misja w Barcelonie po tym sezonie dobiegnie końca, także dzięki za wszystko i powodzenia!

0

Jakby Lukasz Piszczek był młodszy:/

9

Kibice Ajaxu znają polski język hehe

1

Ponoć będą żądać tez IP użytkowników z naszej strony..;)

0

No to tez "mocarze" hehe

1

Na zdjęciu widać, ze energia z Niego aż bije;)

1

Ale wiesz jak kierowca autobusu jest Mou, to zawsze mamy ciężko...

0

Jeśli Robert odejdzie po sezonie, będzie to wyłącznie wina Pepa, zresztą ma już doświadczenie w niszczeniu napastników, m.in. kiedy sprzedał nasza Czarna Perle czyli Eto'o..:/

0

Guardiola mnie wkurza, sadzając na ławce takiego napastnika jak Lewy..:/

0

Śmiech na sali co oni robią, straszna przemoc...

1

Nie piszcie, ze Reus do Barcelony, bo jeszcze Perez przeczyta, to tajemnica;)

0

Kupon uratowany, Klopp uradowany, heja BVB :D

0

Jednak kupon wraca do gry, heja BVB;)

0

Pytanie na dobranoc, czy BVB znowu spali mi jeden z kuponów? Hehe

5

Realowi się zawsze chce, wtedy kiedy Nam;)

0

Znakomity pomocnik, ochrzczony przez katalońskie radio Piquenbauerem, no grubo hehe

0

I po co Masche szedł tak ostro, jak to były końcowe sekundy:/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?