Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Musimy kupić Cr7, choćby tylko do karnych i wymuszeń fauli, lol:)
0
Kolejny karny niestrzelony..:/
0
"Co najmniej żółta kartka", normalny faul taktyczny we środku na żółtą kartkę, co on czerwona chciał?! żenada nie komentator hehe
1
Papa Clichy:)
1
Ale się podniecają komentatorzy...
0
Coś czuje, ze Juve jeszcze podwyższy i BVB raczej pożegna się z pucharami:) Jutro Arsenal pewnie 1 i może na Atletico warto 2 zagrac;)
0
Liga angielska najlepsza na świecie mówili..;)
2
Yaya to piłkarz dużo lepszy od Busiego i przestańcie pisać bajki, ze Sergio lepiej pasuje do systemu gry!
0
Piotrek tak naprawdę, kto Nam "robił" grę przez lata? Xavi i Iniesta, pomoc w naszej taktyce, to zawsze był klucz...
1
Real 57pkt
Barca 56pkt
Atletico 53pkt
Valencia 50pkt
Liga dwóch zespołów?! Nie tym razem;)
0
City widać formę maja:)
0
Czy ktoś ze skautów tej strony. oglądał mecz Juventusu? Jak wrażenia z gry Pogby i ogólna ocena? Z góry dzięki:)
1
Veratti + 30-40mln i taka ofertę można rozważyć:)
0
Dani to super człowiek i dobry zawodnik, ale Jego misja w Barcelonie po tym sezonie dobiegnie końca, także dzięki za wszystko i powodzenia!
0
Jakby Lukasz Piszczek był młodszy:/
9
Kibice Ajaxu znają polski język hehe
1
Ponoć będą żądać tez IP użytkowników z naszej strony..;)
0
No to tez "mocarze" hehe
1
Na zdjęciu widać, ze energia z Niego aż bije;)
1
Ale wiesz jak kierowca autobusu jest Mou, to zawsze mamy ciężko...
0
Jeśli Robert odejdzie po sezonie, będzie to wyłącznie wina Pepa, zresztą ma już doświadczenie w niszczeniu napastników, m.in. kiedy sprzedał nasza Czarna Perle czyli Eto'o..:/
0
Guardiola mnie wkurza, sadzając na ławce takiego napastnika jak Lewy..:/
0
Śmiech na sali co oni robią, straszna przemoc...
1
Nie piszcie, ze Reus do Barcelony, bo jeszcze Perez przeczyta, to tajemnica;)
0
Kupon uratowany, Klopp uradowany, heja BVB :D
0
Jednak kupon wraca do gry, heja BVB;)
0
Pytanie na dobranoc, czy BVB znowu spali mi jeden z kuponów? Hehe
5
Realowi się zawsze chce, wtedy kiedy Nam;)
0
Znakomity pomocnik, ochrzczony przez katalońskie radio Piquenbauerem, no grubo hehe
0
I po co Masche szedł tak ostro, jak to były końcowe sekundy:/