Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Tak to jest Luis Enrique grał kiedyś dla Realu, nie mam do niego zaufania...
1
Napis Qatar Airways za mały!
0
Mądrzy oni są?!
0
A co ma powiedzieć np. Borussia, która umocniła się na ostatnim miejscu w tabeli...To są dramaty...
0
Ten trener grał kiedyś w Realu...
0
Panowie, czekam spokojnie na powrót Pana Laporty i wszystko wróci do normy!
0
Trzeba było kupić Milika, chociaż Luisa lubię, ale nie za takie pieniądze...
0
Nie oczekujcie, ze Ronaldo będzie strzelał w każdym meczu, przecież to skrzydłowy!
0
Ten zespół to potwor! Znakomicie zarządzany pod względem ekonomicznym i sportowym a pozyskanie na zasadzie wolnego transferu Lewego to majstersztyk:)
1
Mógłby wrócić i przejąć opaskę kapitana ;)
0
Kamil Glik;)
1
Mistrzostwa mogą przeważyć a Ronaldo wiadomo, nic tam nie pokazał...Na moje oko największe szanse na zwycięstwo ma ktoś z Argentyny (Di Maria,Messi) lub z Niemiec (Neuer,Lahm,Muller)
0
Na białej stronie maja nadzieje, ze jutro Cr7 łyknie rekord Messiego hehe
0
Mam nadzieje, ze nikomu nie przyszło do głowy obstawiać Man City, po tych cyrkach, które od dobrych tygodni wyprawiają hehe...
2
Panowie spokojnie! Mascherano będzie grał na prawej ;)
1
Trzeba to zgłosić do prokuratury o defraudacje pieniędzy klubu oraz działanie na szkodę spółki! Zubi idziemy po Ciebie!
1
Kurcze tak długo był kontuzjowany, ze straciłem rachubę ile to już dni minęło, ale może zadzwonię i zapytam PKW, w końcu na liczeniu znają się jak mało kto;)
2
Ojciec jak zwykle standardowa zagrywka wywierania presji na klubie, w celu osiągnięcia polepszenia kontraktu Leo...Zachowanie skandaliczne i na miejscu prezydenta i zarządu powiedziałbym bym jedno, ze jak się im nie podoba w Barcelonie, to do widzenia! Szejkowie już czekają pewnie z kosmicznymi ofertami...Przecież to są żarty, żeby jakikolwiek zawodnik był ponad klubem:/
4
No tak, w końcu "przemówił" na boisku...
15
Sorry, ale Cionek to nie poziom repry...
0
Polska będzie czarnym koniem Euro, wspomnisz moje słowa;)
1
Za niedługo Milik + Lewy najlepszy atak świata hehe
1
Milik do Barcelony!
0
Ronaldo nienaganna fryzura widzę hehe
0
Ja wybieram klasyk Port-Arg, jednak Messi vs. Cr7:)
0
Cóż zapinamy pasy i lecimy! Tylko pytanie co oglądać Polskę, Arg-Por czy Hiszp-Niemcy?
1
Śmiech na sali! W Europie futbol w wielu krajach to religia, coś naprawdę poważnego, tu się kibicuje nie tylko gwiazdom i topowym zespołom, ale wiele osób wspiera kluby ze swoich miast i mniejszych miejscowości...A w Azji? Przecież tam 99% kibiców to zwykle skośnookie Janusze nic więcej, będą się podniecać Man Utd i Beckhamem, zresztą dla nich mecze np. Realu i Barcy, to jeden piernik, kto wygra, to jest czysta rozrywka z udziałem gwiazd a dla Nas bardzo często sprawa życia i śmierci;)
3
Kurcze a może by tak Urząd Skarbowy reklamował się na Naszych koszulkach, nawet za darmo, wtedy będziemy nie do ruszenia hehe
0
Ostatnio jakoś jestem przyzwyczajony do afer, aferek i nieprawidłowości w Barcelonie, wiec ta informacja w ogóle mnie nie rusza;)
22
Dyrektora sportowego Sevilli albo FC Porto brałbym w ciemno:)