1

Tak to jest Luis Enrique grał kiedyś dla Realu, nie mam do niego zaufania...

1

Napis Qatar Airways za mały!

0

Mądrzy oni są?!

0

A co ma powiedzieć np. Borussia, która umocniła się na ostatnim miejscu w tabeli...To są dramaty...

0

Ten trener grał kiedyś w Realu...

0

Panowie, czekam spokojnie na powrót Pana Laporty i wszystko wróci do normy!

0

Trzeba było kupić Milika, chociaż Luisa lubię, ale nie za takie pieniądze...

0

Nie oczekujcie, ze Ronaldo będzie strzelał w każdym meczu, przecież to skrzydłowy!

0

Ten zespół to potwor! Znakomicie zarządzany pod względem ekonomicznym i sportowym a pozyskanie na zasadzie wolnego transferu Lewego to majstersztyk:)

1

Mógłby wrócić i przejąć opaskę kapitana ;)

0

Kamil Glik;)

1

Mistrzostwa mogą przeważyć a Ronaldo wiadomo, nic tam nie pokazał...Na moje oko największe szanse na zwycięstwo ma ktoś z Argentyny (Di Maria,Messi) lub z Niemiec (Neuer,Lahm,Muller)

0

Na białej stronie maja nadzieje, ze jutro Cr7 łyknie rekord Messiego hehe

0

Mam nadzieje, ze nikomu nie przyszło do głowy obstawiać Man City, po tych cyrkach, które od dobrych tygodni wyprawiają hehe...

2

Panowie spokojnie! Mascherano będzie grał na prawej ;)

1

Trzeba to zgłosić do prokuratury o defraudacje pieniędzy klubu oraz działanie na szkodę spółki! Zubi idziemy po Ciebie!

1

Kurcze tak długo był kontuzjowany, ze straciłem rachubę ile to już dni minęło, ale może zadzwonię i zapytam PKW, w końcu na liczeniu znają się jak mało kto;)

2

Ojciec jak zwykle standardowa zagrywka wywierania presji na klubie, w celu osiągnięcia polepszenia kontraktu Leo...Zachowanie skandaliczne i na miejscu prezydenta i zarządu powiedziałbym bym jedno, ze jak się im nie podoba w Barcelonie, to do widzenia! Szejkowie już czekają pewnie z kosmicznymi ofertami...Przecież to są żarty, żeby jakikolwiek zawodnik był ponad klubem:/

4

No tak, w końcu "przemówił" na boisku...

15

Sorry, ale Cionek to nie poziom repry...

0

Polska będzie czarnym koniem Euro, wspomnisz moje słowa;)

1

Za niedługo Milik + Lewy najlepszy atak świata hehe

1

Milik do Barcelony!

0

Ronaldo nienaganna fryzura widzę hehe

0

Ja wybieram klasyk Port-Arg, jednak Messi vs. Cr7:)

0

Cóż zapinamy pasy i lecimy! Tylko pytanie co oglądać Polskę, Arg-Por czy Hiszp-Niemcy?

1

Śmiech na sali! W Europie futbol w wielu krajach to religia, coś naprawdę poważnego, tu się kibicuje nie tylko gwiazdom i topowym zespołom, ale wiele osób wspiera kluby ze swoich miast i mniejszych miejscowości...A w Azji? Przecież tam 99% kibiców to zwykle skośnookie Janusze nic więcej, będą się podniecać Man Utd i Beckhamem, zresztą dla nich mecze np. Realu i Barcy, to jeden piernik, kto wygra, to jest czysta rozrywka z udziałem gwiazd a dla Nas bardzo często sprawa życia i śmierci;)

3

Kurcze a może by tak Urząd Skarbowy reklamował się na Naszych koszulkach, nawet za darmo, wtedy będziemy nie do ruszenia hehe

0

Ostatnio jakoś jestem przyzwyczajony do afer, aferek i nieprawidłowości w Barcelonie, wiec ta informacja w ogóle mnie nie rusza;)

22

Dyrektora sportowego Sevilli albo FC Porto brałbym w ciemno:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?