0

To na Bernabeu po puchar!

0

Ney rehabilitacja:)

0

Maradona ładnie dzisiaj gra:)

3

Ej a o której gra Real?!

0

Suarez zabił nadzieje na białej stronie;)

0

Napastnicy sepia, to dobrze hehe

0

Ale Ney zawalił:/

0

Zewlak to fajny, naprawdę fajny komentator;)

2

Pamiętajcie o jednym, ze Villa to nie ogórki!

0

Mam pytanie do skautów tej strony, jak grał Vietto? Ponieważ nie oglądałem pierwszej polowy;)

0

Niech przyjadą w lecie razem z Vietto na testy i Leo niech wybierze lepszego albo obu;)

7

Fajne zdjęcie, które pokazuje podejście tych dwóch Panów do piłki. Messi po bramce szczera radość, bo piłka nożna sprawia mu wielka frajdę, Cr7 pokazuje jestem najlepszy, właśnie strzeliłem kolejna bramkę z karnego...

4

Bardzo dobra informacja, Messi- mistrz wychowa Nam kolejnego cracka Vietto-uczeń;)

2

O Vietto napisałem pod innym artykułem:) Jeśli to prawda, to świetna informacja!

2

Jak ktoś lubi Pawła, to zapraszam :)

0

Dokładnie! Chodzi mi o to, ze mam podobne odczucia jak Ty, każdy wymienia nazwiska 4-5 młodych wilczków Barcy, szkoda tylko, ze żaden z nich nie daje jakości, by grac w pierwszym składzie. Reus - bardzo lubię tego zawodnika, ale Jego kontuzje to naprawdę spore ryzyko...dlatego stawiam na młodego Argentyńczyka, który byłby idealnym zmiennikiem:)

2

Może kupić tego Vietto z Villarealu?! Pod okiem Messiego mogą być z Niego ludzie:)

0

Wejdzie na ta strone i zobaczcie, kto jest bohaterem:)
http://www.gazzetta.it/

13

Szkoda mi Ronaldo, mógł skompletować swój ulubiony dublet, bramka z karnego i z paru metrów na pustaka hehe

10

Asenjo niesamowity!

0

Ronaldo i Jego Tomahawk hehe

0

Lewy ja Cr7, z metra na pustaka;)

1

Robben niby taki geniusz, a prawa nogę, to on ma chyba do podpierania się hehe

0

Nie słyszałem tego, ale jeśli tak było, to brak słów!

0

Oj żeby Koln jakiejś 8-ki nie przyjął;)

0

Besiktas!

0

Spokojnie Bilbao nie skreślaj;) Napoli jasne to pewniak...natomiast Feyenoord, no stawiam na nich, nie na Romę:)

0

Liverpool chyba karne za chwile, będą emocje:)

0

Arek Milik, mam nadzieje, za parę lat w Barcelonie;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?