Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To na Bernabeu po puchar!
0
Ney rehabilitacja:)
0
Maradona ładnie dzisiaj gra:)
3
Ej a o której gra Real?!
0
Suarez zabił nadzieje na białej stronie;)
0
Napastnicy sepia, to dobrze hehe
0
Ale Ney zawalił:/
0
Zewlak to fajny, naprawdę fajny komentator;)
2
Pamiętajcie o jednym, ze Villa to nie ogórki!
0
Mam pytanie do skautów tej strony, jak grał Vietto? Ponieważ nie oglądałem pierwszej polowy;)
0
Niech przyjadą w lecie razem z Vietto na testy i Leo niech wybierze lepszego albo obu;)
7
Fajne zdjęcie, które pokazuje podejście tych dwóch Panów do piłki. Messi po bramce szczera radość, bo piłka nożna sprawia mu wielka frajdę, Cr7 pokazuje jestem najlepszy, właśnie strzeliłem kolejna bramkę z karnego...
4
Bardzo dobra informacja, Messi- mistrz wychowa Nam kolejnego cracka Vietto-uczeń;)
2
O Vietto napisałem pod innym artykułem:) Jeśli to prawda, to świetna informacja!
2
Jak ktoś lubi Pawła, to zapraszam :)
0
Dokładnie! Chodzi mi o to, ze mam podobne odczucia jak Ty, każdy wymienia nazwiska 4-5 młodych wilczków Barcy, szkoda tylko, ze żaden z nich nie daje jakości, by grac w pierwszym składzie. Reus - bardzo lubię tego zawodnika, ale Jego kontuzje to naprawdę spore ryzyko...dlatego stawiam na młodego Argentyńczyka, który byłby idealnym zmiennikiem:)
2
Może kupić tego Vietto z Villarealu?! Pod okiem Messiego mogą być z Niego ludzie:)
0
Wejdzie na ta strone i zobaczcie, kto jest bohaterem:)
http://www.gazzetta.it/
13
Szkoda mi Ronaldo, mógł skompletować swój ulubiony dublet, bramka z karnego i z paru metrów na pustaka hehe
10
Asenjo niesamowity!
0
Ronaldo i Jego Tomahawk hehe
0
Lewy ja Cr7, z metra na pustaka;)
1
Robben niby taki geniusz, a prawa nogę, to on ma chyba do podpierania się hehe
0
Nie słyszałem tego, ale jeśli tak było, to brak słów!
0
Oj żeby Koln jakiejś 8-ki nie przyjął;)
0
Besiktas!
0
Spokojnie Bilbao nie skreślaj;) Napoli jasne to pewniak...natomiast Feyenoord, no stawiam na nich, nie na Romę:)
0
Liverpool chyba karne za chwile, będą emocje:)
0
http://nettv.pw/programs/play/nsport-player.html
:)
0
Arek Milik, mam nadzieje, za parę lat w Barcelonie;)