Karokilla
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2022
6 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Dejwol Nie opowiadam się po żadnej stronie, ale nie sądzisz, że mocno upraszczasz sprawy sugerując, że albo bojkotujemy wszystko albo nic? Całego świata nie zbawisz, ale pomoc choćby jednej osobie robi kolosalną różnicę dla tej osoby. Trochę to cyniczne i wygodnickie, nie sądzisz? Nie nakarmię głodnego, bo na całym świecie ludzie głodują, nie pomogę sąsiadce, bo miliony osób potrzebują pomocy. Pytanie, czy dzięki takiemu podejściu świat staje się lepszym, czy gorszym miejscem do życia.
0
@arasz1819 A technicznie rzecz biorąc, nie ma przeszkód, żeby przyczyna chronologicznie była późniejsza niż skutek :)
0
@barteq Piszę o tym, że cała masa pieniądza nie bierze się z pracy, przynajmniej nie z pracy zarabiającego. Skąd te 30 milionów? Teraz mamy 8 godzinny dzień pracy. Zapraszam do gastro w poszukiwaniu kogoś, kto tylko tyle pracuje, albo do ratowników.
1
@FC1899Barca Nie mówię, że masz wypowiadać się inaczej. Zaciekawiło mnie tylko, skąd takie silne emocje.
0
@escarabajo Hej, to serio działa. Trzeba tylko napisać do osoby w pobliżu, że nie chodzi o żadne bezeceństwa, tylko o miłe spędzenie czasu w towarzystwie kogoś, kto zna miasto.
14
@burixgm Tinder
0
@FC1899Barca Na to wskazuje struktura Twojej wypowiedzi i emocjonalne jej wzmacnianie. Te "szmaty", te "pyski". Można było o tym napisać w innym tonie.
0
@Vaven W jakim języku?
0
@FC1899Barca Czemu to wzbudza w Tobie tak silne emocje?
0
@Vaven Może jestem jeszcze za młoda, ale w jakiej pracy wypracowuje się zasługi? To jest ta część komediowa?
0
@barteq Aha. A co z landlordami, inwestorami, spadkobiercami? Skoro losy gospodarki zależą od tego, czy będę pracować godzinę dłużej, czy krócej, to powinnam zdecydowanie więcej zarabiać.
3
@tobiasson92 Nie interesuję się polityką, ale co jest komediowego w krótszym pracowaniu?
1
@Comentateiro Czy Ty czasem nie kibicujesz drużynie, którą trenuje Xavi?
2
Pamiętajcie dziewczyny, nie wińcie tylko faceta jeśli związek się rozpadnie. Potrzeba dwóch osób, żeby zniszczyć relację. Wińcie faceta i jego matkę :)