Karokilla
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2022
6 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@speed1 Ale pamiętasz, że sam agent chciał 45 milionów za przedłużenie?
0
@mindbender84 Dobrze, może pomińmy, co tam sobie kompensujesz moim kosztem.
Życzę Ci na dobranoc mniej żółci, a więcej radości z afirmacji świata.
0
@mindbender84 To z Twoich wypowiedzi biją nieprzepracowane emocje. Nie trzeba kończyć psychologii, żeby wiedzieć, że ten ton oraz zarzucanie innym kochania siebie i czerpania satysfakcji z pożycia, mówi przede wszystkim o Tobie. Ja o zrzucaniu z budynków nie pisałam.
BTW, jak można było zauważyć z moich komentarzy, używam klasycznych, żeńskich końcówek, ale dziękuję za ostrożność.
0
@mindbender84 Wiesz lepiej, w końcu to Twoje słowa. Chociaż ja bym tak nisko ich nie oceniała. Może po prostu brakuje Ci tego, co zarzucasz innym.
2
@mindbender84 Brzmi jak zazdrość zmieszana z niewiedzą.
0
@urbipl Te medialne wsparcie Samsunga :D
1
@Pilka_jest_okragla Wszyscy, którzy krzyczą przeciw - też.
0
@vota I od tego pytanie powinieneś zacząć, chłopaku.
2
@tomek8756 Absolutnie zero podobieństwa z figury.
0
@michal26 Do okresu, w którym układ nerwowy płodu jest na tyle wykształcony, że ten potrafi odczuwać cierpienie.
Co rozumiesz przez normalne życie? Gdyby były szczęśliwe i miały odpowiednie warunki, to opieka społeczna nie szukałaby im innego miejsca.
Faceci są wzrokowcami, więc spróbuj sobie to zwizualizować: Dość często podczas porodu dochodzi do pęknięcia krocza, pęknięcia które paskudnie źle się goi. Owo pęknięcie może skutkować nietrzymaniem moczu i stolca, czy nawet przetokami kałowymi. No, polecam.
3
@Prorokk Dzieciaku, BDSM jest niezależne od orientacji.
1
@michal26 W jaki sposób eutanazja skazuje cywilizację na porażkę?
Wiesz, że płód nie jest w stanie się wypowiadać? Nie tylko dlatego, że jest w macicy.
Pytanie źle postawiłeś, bo płód nie ma osobowości, uczuć, nie doświadcza cierpienia. Niemniej część kobiet z mojego środowiska odpowiedziałby mniej więcej tak, że kocha swojego brzdąca i nigdy nie zrobiłaby mu krzywdy, ale gdyby mogła cofnąć się w czasie, poczekałaby z ciąża jeszcze jakiś czas.
1
@michal26 Moralność nie jest obiektywna, więc powinieneś na początku dodać "wierzę, że", ja bym odpisała, że ja nie i dalsza część wywodu byłaby zbędna. Potem doszlibyśmy do wniosku, że nie da się racjonalnie wybronić jednej moralności nad drugą i że w tej kwestii decyduje pozycja siły, co ma obecnie swój wyraz w prawie.
Jest wiele badań o tym, dlaczego kobiety decydują się na aborcję. Tutaj nas jest bardzo niewiele, więc niezbyt to dobre miejsce na szukanie odpowiedzi. Ze swojej perspektywy mogę powiedzieć, że w tym momencie nie chcę mieć dzieci, wolę się skupić na innych rzeczach a i sytuacja ekonomiczna i geopolityczna nie zachęca.
Aborcja nie jest karą, więc wina nie ma tu nic do rzeczy. Poza tym mówienie o płodzie w tej kategorii ma taki sam sens jak mówienie o chciwości w odniesieniu do kamienia.
Mam sąsiadkę, która ma 7 dzieci i kolejne w drodze. 3 z tych dzieci ma poważne upośledzenia rozwojowe i są duże szanse, że z kolejnym będzie podobnie. Sąsiadka nie ma środków ani umiejętności, żeby porządnie się dzieciakami zająć. Nie pracuje i żyje tylko z socjalu. Najprawdopodobniej część dzieci jej państwo wkrótce zabierze.
0
@michal26 Narodzone to chyba gorzej, nie?
2
@michal26 Jeśli chodzi i naturę, to dość popularne są zachowania, gdzie samce zabijają młode.
5
@Wychowanek Co ma do tego inteligencja? To kwestia stricte moralności i wiedzy.
Czy ten "człowiek" czuje, cierpi, myśli, doświadcza?
1
@barcanawieki Ale to mamy nie mieć przyjaciół?
0
@michal26 Tak, raczej to.
1
@pt9 Hmmm, mam w otoczeniu jakiś tuzin lesbijek. Jedna się goli na łyso, reszta ma mniej lub bardziej tradycyjne fryzury.
1
@Roobo Może w cycki pójdzie :)
1
@Kumaty O, to to Gelato właśnie piłam, tylko sobie nie mogłam nazwy przypomnieć :)
0
@michal26 Nie specjalnie mogę alko a i w taką pogodę niespecjalnie mnie ciągnie. 1 na 100 znam, ale szukam czegoś bardziej zaskakującego. Sprawdzę tego Mini maxa. Dzięki.
No właśnie jakoś znaczenia pastry nie mogłam połączyć ze smakiem piwa.
0
@pt9 Czyli nie tyle nie możesz patrzeć na homo, co na gejów w sytuacji intymnej. No to jednak jest różnica. Lesbijki też tak rozpoznajesz? A bi?
0
@Kumaty Dziękóweczka. Kwaśne w sam raz na taką pogodę. A pastry to znaczy jakie?
0
@michal26 No tak, niedobre sama znajdę :)
0
@Janas11224 Moja zielona strzała jeździ na kawie i niewyspaniu.
0
@pt9 Tak z ciekawości, jak po wyglądzie poznajesz, że ktoś jest homo?
3
Ktoś tu może siedzi w tych kraftowych piwach? Piłam ostatnio jakieś cudo owocowe bezalkoholowe piwo i szukam czegoś podobnego, najlepiej z mango. Tylko nie te niedofermentowane soczki z Żabki. Ktoś coś?
0
@barcelonaLM Myślę, że dla wielu to nie było żadne zaskoczeniu, podobnie jak wybielanie Putina.
0
@koksik2700 Cześć, Pawle Kukizie.