Karokilla
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2022
6 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SkN Służbę zdrowia w większości zamknęli ponad 20 lat temu. Trochę spóźniony ten komentarz.
0
@Culer_1906 Jeszcze Erica mógłby tam sprawdzić.
0
@AlwaysBlaugrana Pytanie bez podtekstów: byłeś za wsparciem finansowym firm przez państwo w ramach tzw. tarczy?
0
@Death_voice Połącz kropki.
0
@Fan2005 Raczej byłam za niepodpisywaniem w ogóle, ale trzymając się Twojej analogii, lepiej niech przez 19 z tych 24 m-cy siedzi na L4?
0
@kylo12 Jaki to byłby srogi pocisk, gdyby faktycznie tylko te dwie opcje były na stole. To się nazywa uciec przed kulą. Można było na przykład mieć klasę i nie podpisywać wcale, można było uzależnić wypłatę od liczby występów, można było...
0
@Death_voice Polska, która nieraz znikała z mapy świata?
0
@Kgorecki2500 Poinformowani.pl - Twoje codzienne źródło rzetelnych informacji. Subskrybuj już teraz...
0
@DonAndrzejos Przecież napisał, że dosłownie. Barca w przyszłym sezonie wszystkie mecze będzie grała u siebie.
2
Czyli za rok znowu szopka z przedłużaniem. Brawo.
1
@Arkon Właśnie dlatego, że już zimą. Teraz by go było trudniej wyciągnąć, bo myślę że i Live i Barca by się o niego starały.
0
@Michael27061990 Kontrakt jak kontrakt, odroczyli mu znaczną część wypłaty i teraz próbują się z tego wymigać.
0
@maroon A tu oryginał:
1
@Arkon Jeszcze Juve za Vlahovica i Pogbę :)
0
@Michael27061990 Czego oczekujesz od piłkarza, którego klub ewidentnie próbujesz oszukać na kasie?
0
@Essos Nieco ponad 17 lat
0
@sepek Przeczysz w tym znaczeniu, że niektóre Twoje wypowiedzi są wewnętrznie sprzeczne.
Co do tych znaczeń, to aż żałuje, że nie będzie mi dane zobaczyć, jak odkrywasz istnienie etymologii.
Z tym, że nie znamy nikogo, kto wtedy żył, idziemy w stronę argumentów, że pewien akwarelista o wiadomych rzeczach nie wiedział?
Co ma to tego ewolucja? Zaczyna się robić coraz zabawniej.
Czegoś konkretnego prócz ciekawostek i zaprzeczeń Twoich słów, mam szukać w tych linkach?
Czego konkretnie mam próbować? Nabywać wiedzę ze stron z ciekawostkami?
0
@Przemooooo95 A jednak w Salwadorze jest inaczej.
0
@Janas11224 To nie był przytyk, tylko ogólna refleksja.
1
@Janas11224 Następną pracę chyba napiszę o ludziach, którzy z własnej woli słuchają radia i oglądają telewizję.
0
@sepek Po pierwsze, przeczysz sam sobie :) Po drugie, jaka wiedza, skoro całą linię argumentacyjną opierasz przede wszystkim na jej braku?
Po trzecie w końcu, to jest klasyczne przy nienaukowych teoriach, że mówi się o naukowcach, ale żadnych konkretnych się nie podaje.
1
@pasjonat Darling,
"Mój tok rozumowania i dedukcji sugeruje, że tak ogromne i precyzyjne budowle nie mogły zostać zbudowane za pomocą osiągnięć ówczesnej technologii,"
Pytania nie są niewygodne, a jedynie dawno już padły na nie odpowiedzi.
4
@ranger3120 Zabawne, że napisałeś "ruszą", a nie "ruszymy". :)
12
@JarekS Panie Frankie, nie wypłacimy Panu zaległej pensji, ale to dla Pana dobra. Nie musi Pan dziękować.
0
@Wilczeq To tylko przypomnę, że Barcelona próbuje sprzedać de Jonga, żeby mu nie płacić pensji, którą zgodził się odroczyć.
1
@ElKamil Tylko to nie kwestia różnych wiar do wyboru, ale wiary kontra nauka.
2
@Kondziubarca Zachodni wiatr spienione goni fale
1
@pasjonat Geometrycznie doskonałe to są kule, a nie piramidy. Skoro jeden koleś patykiem może tyle zrobić, to przy znacznie większych zasobach ludzkich i materialnych, nie było niemożliwe zbudowanie piramid.
1
@gaucho104 Widziałeś kiedyś porządne badanie zatytułowane "TO BADANIE ZMIENIE TWOJE ŻYCIE! Cała prawda o..."? Widziałeś naukowca, który by pisał o "similarity with fictious facts"? Jak najbardziej jest to filmik z internetu o krzykliwym tytule, niezależnie od ramówki Discovery.
I apeluję, nie zaczynaj z Jezusem :)
0
@sepek Tylko, że współczesna nauka bardzo ładnie to wszystko tłumaczy i o ile pewna dawka sceptycyzmu zawsze jest zdrowa, to te wyjaśnienia są dużo bardziej wiarygodne i prawdopodobne niż historyjki o kosmitach.
Coś brzmi dla Ciebie jak abstrakcja, ale to jest właśnie sedno, że brzmi dla Ciebie, niekoniecznie dla innych. Proste urządzenia dźwignicowe były stosowane już niemal 5 tysięcy lat temu. Łatwiej by było, gdyś nie przyjmował w ciemno wszystkiego, co mówią w tych filmikach.
Skoro masz pytania, to internet, odpowiednie książki i publikacje zaproponują Ci odpowiedzi. Nie wystarczy zadowolić się pierwszym, najprostszym rozwiązaniem.
5 tysięcy lat to szmat czasu, a jednak możemy z całą pewnością powiedzieć, że ludzie nie ujeżdżali wtedy dinozaurów.