0

@Barca1922 Tak bardzo nie zależy Ci na moim zdaniu, że musisz pisać, że mną gardzisz :)
Znajomość angielskiego to współcześnie wiedza powszechna. Nie wszystkie angielskie zwroty mają idealne polskie odpowiedniki, ale niech będzie, zamiast "coming out" "wyjście z szafy", jeśli za trudne. Jesteśmy na polskim forum hiszpańskiego klubu. Jeśli nie czujesz się komfortowo w obcych językach, nie ma problemu, nie musisz się spinać, wystarczy powiedzieć.
Tak, Ty odwaliłeś krzywą akcję, czego reakcja moderacji jest żywym dowodem.
Skoro regulamin masz głęboko, to niezbyt sensowne są późniejsze płacze, że spotkały Cię konsekwencje jego łamania.

0

@damianex10 Busi przynajmniej do pełnego wyprostu.

0

@Amok97 Nie odpowiedział, to ciężko mieć pewność. Natomiast zwrotu "covidanie" używają osoby, które przynajmniej jeden aspekt coviowy lub okołocovidowy negują.

0

@mindbender84 Tu wiara niepotrzebna, Widoczne, jak na dłoni.

0

@mindbender84 Liczba moich postów w tym temacie nie ma żadnego wpływu na ocenę Twojej stronniczości. To tak w kwestii wyciągania wniosków :)

0

@DLFCB Nie oceniam, a tylko zbieram dane.
Który aspekt covida negujesz?

0

@cules100pro Jak pokrowiec na sukienkę z Ali :)

1

@kryhaa Zaskakująco często funkcjonuje właśnie u młodych. No i jeszcze niechciane dickpics. Niech rzuci kamieniem ta, która nigdy takiego nie dostała.

0

@Janas11224 Tak tylko, celebrytką to ona raczej była i jest. Nie wiem, po co jej w tym umniejszać. Przecież bycie celebrytką nie jest w żaden sposób nobilitujące.

1

@AnnaMarianna Doceniam piękne, socjologiczne pytanie, ale Coleho to się tu nie spodziewałam :)
Bądź otwarta na rozmowę, gdy po raz 32 w tygodniu słyszysz od typa capiącego niedotrawionym alkoholem skąpanym w basenie wody kolońskiej: Hej, mała. Bolało, jak spadałaś z nieba?

0

@Barca1922 Poważnie myślisz, że zależy mi na Twoim zdaniu na mój temat? Słodkie.
Odwaliłeś krzywą akcję. Dostałeś burę i pretensje masz do mnie :) Nie do karzącego ramienia sprawiedliwości, nie do regulaminu, ani broń Boże do siebie, tylko do mnie. Tymczasem ja Ci wcale źle nie życzę. Wręcz przeciwnie, mam nadzieję, że zarówno dojrzewanie, jak i coming out przebiegną u Ciebie łagodnie i bez większych uszczerbków. Powodzenia.

1

@mindbender84 Dobór newsów - też.

0

@Barca1922 Jak najbardziej może, sama do niejednej homoseksualnej kobiety czułam pociąg. Jak Ty mało o kobietach wiesz. Jest coś rozczulającego w tym, jak próbujesz odbić tę niepewność, szkoda tylko, że nie potrafisz poprawnie użyć jej w zdaniu.
Nie Ty wzdychasz? Tylko Ty o wzdychaniu do niego piszesz, ba piszesz o CR7 więcej niż ktokolwiek inny w tym wątku i dopasowujesz mu orientację pod swoje potrzeby. Bardziej klasycznego przeniesienia ze świecą szukać.
I znowu bez merytorycznej potrzeby zafiksowujesz się na seksie (gorzej, że chcesz o seksie rozmawiać z 12-latką poznaną w internecie, mimo że ona nie przejawia zainteresowania taką rozmową).
"A o tym co masz w majtkach nikt tutaj nie wspominał"
Zostawisz dwie opcje: albo jesteś nikim, albo udajesz, że nie wiesz, co napisałeś w swoim komentarzu, który poleciał. Choose wisely.
"anteciuszki" :) Mierz siły na zamiary przy doborze trudnych słów.

0

@Barca1922 Prędzej pytanie powinno brzmieć, czy Ty jesteś dumny z tego, co piszesz? Jacy wszyscy? Prócz naszej dwójki i moderatora, nikt tego nie czytał. Powinieneś się cieszyć. Nie chciałbyś chyba, żeby wszyscy się dowiedzieli o Twoich "specyficznych" zainteresowaniach bielizną 12-latek?

0

@NsKi A są. Są też AIDS, opryszczka, żółtaczka pokarmowa... Czemu pytasz?

0

@daniel32778 Covid-19, a jaki byś chciał?

2

@Lola120 @dge21 Test na covid zrobiony?

0

@Emhyr Szukanie grupy wsparcia, to dobry krok ku zmianie.

0

@Huck 30 dni zdaje się.

0

@Huck Jakby było jak z autem, to najtańsze by kosztowało 400 pln i prawie nic w nim byś nie miał.
Miesiąc po ustaniu zatrudnienia masz jeszcze ubezpieczenie.

0

@Peciak Dani Alves był grajkiem z Sevilli.

1

@MesQueUnClub_87 Rozumiem, że się denerwujesz, ale miesza tu dwa porządki. Ja pisałam o sposobie prowadzenia dyskusji, gdzie oponenta traktuje się jak wroga. To czym Ty piszesz, było jedynie stwierdzeniem faktu, że wspomniany czyn, tak jak go pierwotnie opisałeś, wyczerpuje znamiona przemocy.
Kolejna rzecz charakterystyczna dla tej społeczności - zakładanie, że dokonanie porównania musi wartościujące (a to jest dopiero w jego ramach). Mogę Cię porównać do Ghandiego, Stalina, Aleksandra Wielkiego, Szczęsnego Potockiego, Pegaza, czy żuka gnojarza. Nikomu i niczemu z Was to ani nie ujmie ani nie przyda.
Owszem nie znam Cię i nigdy nie poznam. W swoim komentarzu zaznaczałam jednak, że chodzi o przytyki wobec czyjegoś życiorysu.

0

@Mads Przecież to dwie oddzielne sprawy. Ja pisałam o niezgodności z prawem dyskryminacji rekrutacyjnej, do czego znam podstawy prawne. Ty piszesz o jakimś bliżej nieokreślonym zatajaniu przemocy, dla ścigania którego podstawa prawna nie jest mi znana. Mamy więc dwa oddzielne czyny (domniemanie w Twoim przypadku) zabronione. Nie wymagam od Ciebie, byś coś robił z tym, o którym ja mówię, ale żeby nie wyjść na hipokrytę, powinieneś zgłosić czyny, które zarzucasz mi, jeśli uważasz, że są niezgodne z prawem. Nawet jeśli wyśmieją Cię zarówno na policji jak i w prokuraturze, to spełnienie obywatelskiego obowiązku jest chyba tego warte?
Pisałam wyżej, dlaczego dyskryminacją jest to, co kolega napisał, a nie to, co przytaczasz. Jeśli nie czujesz się komfortowo w polskim porządku prawnym, to niestety nie nadrobimy tego w kilka komentarzy na forum.
Przejdźmy jeszcze na chwilę do Twojego ostatniego zdania. Nie mówi ono o niczym więcej niż o Twoim do mnie podejściu . Mnie to nie rusza, bo jak słusznie kolega wyżej zauważył, jesteśmy tylko awatarmi w internecie i nie leży w sferze moich zainteresowań, dlaczego budujesz poczucie swojej wartości przez poczucie wyższości nad innym awatarem. Problem jednak w tym, że z takiej pozycji ciężko o rzetelną dyskusję, bo każdy brak zgody, każdy kontrargument będziesz odbierał jako atak na swoją wartość, więc odpowiesz kolejnymi "niemiłymi słowami". Sam nakręcasz to błędne koło i zamiast zmienić podejście, będziesz eskalował lub uciekniesz z dyskusji. Czy awatar z interntu jest tego warta?

0

@HavertzKai Ja miałam na jednojezdniowej inny problem. Koleś naprzeciwko miał pierwszeństwo, ale zaczął mi machać, żebym jechała. I patowa sytuacja, bo ten stoi, a jak ruszę, to będzie wymuszenie :(

0

@Mads Byczku, masz Ty choć li wiedzy o prawie odrobinę? Proszę, ale to bardzo proszę, spróbuj mnie najpierw na policji, a potem w prokuraturze zgłosić. Nie musisz mieć moich danych. Zrób screeny i podaj adres strony. Moderatorzy będą zmuszeni udostępnić moje IP. Niezmiernie nalegam, żebyś spróbował. Skoro jestem winna, to powinnam za to odpowiedzieć, żeby w innym temacie nie było, że kobietom w głowie tylko uciekanie od odpowiedzialności.
W ogóle, to coś Ci się chyba nie chciało doczytać, bo działaniach niezgodnych z prawem mówiłam, w kontekście dyskryminacji przy zatrudnianiu :)
A tak przy okazji, skąd na tej stronie ta maniera atakowania każdego, kto ma inne zdanie? Ktoś wie więcej albo mniej, może wie lepiej, może się myli, a może ma po prostu inne zdanie, ale trzeba od razu traktować to jak mini-wojnę i polecieć od razu, że ktoś ma nierówno, że odklejony, że miał traumę, że cokolwiek innego z życiorysu, którego nie znacie.

0

@Commandement Ok, zaklinajcie dale rzeczywistość, że chamskie zrównanie z ziemią, nie przebierając w słowach może oznaczać grzeczne zwrócenie uwagi.
Prawo pod względem dyskryminacji jest takie samo dla każdej branży.
Nie odwoływałam się do KK, żeby mówić o przestępstwie, więc chyba sam sobie ten język pokazujesz.

1

@BoRoWieC Nie jestem pewna, czy powinniśmy iść w stronę porad, jak oszukiwać na testach psychologicznych dla ludzi, którym dajemy potem broń.

0

@taris Może po prostu Barca chce najpierw kupić 1-2 zawodników z Chelsea zanim ich wkurzy podbierając im kolejny cel transferowy?

0

@Commandement Istnieje zakaz dyskryminacji ze względu na płeć, więc jeśli płeć jest kryterium przyjęcia do pracy, to spełnia to znamiona czynu zabronionego.
Ziomek "zjechał ją równo z ziemią po chamsku gotując się jak czajnik i nie przebierając w słowach", więc można zasadnie przypuszczać, że to nie było "Kaśka nie wpieprzaj mi się w robotę, bo to nie są twoje obowiązki".

0

@Comentateiro Nie ma dowodów, że ma, ani podstaw przypuszczać, że mogłaby mieć. Człowiek pojawił się na Ziemi jakieś 300 tysięcy lat temu, jakby co. Chcesz powiedzieć, że pierwotne naczelne też by źle reagowały widząc, że dwóch mężczyzn trzyma się za ręce?
Dobrze, to przedstaw dowody, że to czynnik naturalny, a nie kulturowy, albo zapytaj antropologa, socjologa, psychologa, psychiatrę... Szukałeś w ogóle takich badań?
Zdolności adaptacyjne człowieka nie kolidują z kulturowym rozwojem cywilizacji jako przezwyciężaniem naturalnych ograniczeń. Wydłużamy życie, zwalczamy choroby, przeszczepiamy organy, utrzymujemy zęby dłużej niżby natura chciała, poprawiamy wady wzroku, ratujemy dzieci, które w naturze nie miałby szans na przeżycie, mamy coraz skuteczniejsze terapie genowe, tworzymy maszyny, które liczą lepiej od nas, poruszamy się szybciej, budujemy bezpieczniejsze schronienia, zabijamy skuteczniej itd. To wszystko w jest w kontrze do natury. I ten rozwój mózgu pozwala nam się przeciwstawiać naturze.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?