Karokilla
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2022
6 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@escarabajo Raczej w Barcelonie też niespecjalnie.
0
@FC1899Barca A co Ci aktywistki przeszkadzają?
0
@Culé a muerte To już zdecydowanie bliżej prawdy.
4
@Peciak To nie dobie, chłopaku. Ja niczego takiego nie pisałam. I tak, tak, wszyscy, z którymi się nie zgadzasz, to lewacy, a wszędzie, gdzie Ci się nie podoba jest komunizm. Nie wchodzę w dyskusje o polityce.
0
Komentarz usunięty
0
@Sebolinho Jest jakiś tam marsz dla rodziny. Masz też procesje w tzw. Boże Ciało.
0
@ObiektywnyKibic121 Nie chcesz czasem kupić mojego samochodu?
3
@KrychaFCB Ufff, myślałam, że tylko ja nie ogarniam hajpu na Leosię.
1
@Sebolinho Druga niedziela lutego.
1
@Azi - Świat jest naturalny i niech tak pozostanie.
Napisał ze swojego komputera elefonu.
1
@LS No jest zakaz sprzedaży nieletnim.
0
@Katalonbar Nie w Barcelonie. Tutaj o transferze piłkarz dowiaduje się na końcu, a dziennikarze jeszcze przed trenerem.
1
@Kondziubarca Co by o nim nie mówić, ile głupot nie narobił, to wielu obecnym piłkarzom Barcelony brakuje jego ambicji.
0
@Prorokk Młodsza się nie robię.
W jakim sensie zaorać? Myślisz, że jakby nie było parad, młodzi by się nie dowiedzieli o istnieniu innych orientacji czy BDSM? Czy wcześniejsze oranie przez lata, że tylko na misjonarza, przy zgaszonym świetle i prokreacyjnie było ok?
Chodzi Ci o to, że tłum powinien być niezadowolony? Jak ograniczanie ludziom opcji ma poszerzać ich wolność?
Czy teraz źle się rządzi? Widzisz jakieś wielkie protesty, zamieszki, demonstracje? Tfu, miałam nie wchodzić w politykę.
0
@jeyx77x Babo, w poważnym kraju policja służy obywatelom, a nie władzy.
Z szacunkiem? Powiedz to protestującym na Białorusi, czy polskim robotnikom z PRLu.
Myślałem, że przeważają tu tendencje wolnościowo, a Tobie się wyraźnie oczy zaświeciły na zamordystyczną wizję policji, która słynie z nadużyć władzy. Wzorem ma być policjant, który zastrzeli Cię przy zwykłej kontroli drogowej, bo za szybko sięgałeś po dokumenty, ale przez godzinę będzie bezczynnie czekał aż uzbrojony koleś w szkole wystrzela dzieciaki?
1
@koksik2700 To też kwestia odpowiedniego wyszkolenia. Koleś, któremu daje się broń, nie powinien się tak łatwo dać wyprowadzić z równowagi.
5
@koksik2700 Z jednej strony, czego się kolesie spodziewali wkurzając mundurowych bez autorytetu, z drugiej - smutne, że bierny opór jest wedle policji argumentem za traktowaniem gazem.
1
@semafor Mammografię co roku :)
0
@Xenoxi Aktualnie chyba już trzeci rok gramy w Gloomhaven :)
1
@Pilka_jest_okragla
„Stamtąd poszedł do Betelu. A gdy szedł drogą, mali chłopcy wyszli z miasta i naśmiewali się z niego, mówiąc doń: Chodź no, łysy, chodź no, łysy! Obróciwszy się więc i spojrzawszy na nich, przeklął ich w imię Pana. Wtedy wyszły z lasu dwa niedźwiedzie i rozszarpały z nich czterdzieści dwoje dzieci.” 2 Księga Królewska 2:23-24
0
@Xenoxi Fanką nie jestem, ale słyszałem dużo dobrego o grze. Grałam raz i muszę powiedzieć, że mocno wciąga i daje dużo satysfakcji.
Jest tu więcej planszówkowiczek i planszówkowiczów?
4
@Peciak Komunizm to obaliła ekonomia.
0
@Koorsik Korzystniej dla kogo? Bardziej skomplikowane terapie byłyby dużo droższe albo nie byłoby ich wcale.
4
@Rocky_Bilbao Kiedyś czytałam o takim pomyśle, żeby w ogóle zlikwidować wolne w święta, a w zamian dać ludziom dodatkowe chyba 10 dni wolnego, których pracodawca nie może odmówić, a które się deklaruje na początku roku, czy przy podpisywaniu umowy.
2
@MadafakinGuy Jak sobie przypominam słynny rewanż z PSG, to chyba on jedyny walczył do końca.
0
@FCB24 W zasadzie się udało, Cou sprzedany :)
1
@Kondziubarca I choćby tym obecnie Barcelona się rożni od wielkich klubów - Klopp mając bramkarza na takim poziomie, skupiłby się na jego odbudowie i zrobieniu z niego bestii. Jest takie powiedzenie, że bogate kluby kupują gwiazdy, wielkie je tworzą.
0
@speed1 Tylko nie uwzględniasz wielu czynników jak:
- premia dla piłkarza za podpisanie
- historia kontuzji
- konieczność przedłużenia umowy najpóźniej za 4 lata
0
@speed1 Nie odpisuję przed przeczytaniem całości.
I tej propozycji piłkarz nie przyjął, ba z jego środowiska poszła wiadomość, że żadnej nowej propozycji nie było.
0
@Bobo25 Taka sama jak wszystkie plotki transferowe.