0

@Karokilla Ale od kiedy moda ma jakiekolwiek znaczenie przy podejmowaniu decyzji, czy posiadać dziecko? Jest cała masa powodów, dla których kobiety decydują się na aborcję, ale moda?

1

@ginidal Haha! Znasz Ty w ogóle jakąś?

1

@koksik2700 Uuuu, kobiety nie wyglądają jak w męskich fantazjach, dramat. O włoski na twarzy Aloy, też dramy robiłeś?

1

@Popitek12 Alkohol ścina białko, więc pamiętaj o książce.

2

@Wychowanek Ale jak ktoś się może bronić i jest winny, to ok? Zarzucasz wartościowanie, a sam to robisz.
Nigdy nie pójdziemy dalej, to ta tzw. równia pochyła, którą stosujesz.

4

@Fan2005 To cudownie, że mamy cierpieć, bo Tobie się nie chce czytać. Prawie mnie przekonałeś. Czemu przerzucasz swój problem z "lewactwem" na innych? Fajna ta oblężona twierdza, ale ani aborcja nie jest wymysłem, czy domeną "lewactwa", ani nikt Ci nie zabrania się wypowiadać.
Widzę, że nie dostrzegasz gigantycznej sprzeczności w swoich poglądach, ale na opiekę państwa liczą znacznie częściej ci, którzy na dziecko się zdecydowali niż te, które zdecydowały się przerwać ciążę. No ale rozumiem, że takie umniejszanie drugiej stronie miało być w zamyśle bardzo sprytnym posunięciem.

3

@John_Doe Dopuszczam, tylko znakomita większość kobiet, która zdecydowała się na aborcję, nie żałuje tego kroku. No ale przestańmy udawać, że chodzi Ci o nasze dobro. Te potencjalne cierpienia o aborterki potrzebne Ci są tylko jako argument i to dość jednostronny, skoro nie przeszkadza Ci zmuszanie innych do donoszenia ciąży.
Z tym katem to srogie WTF. Zasadniczo w gwałtach nie chodzi o zapłodnienie, a ich ofiary decydując się na aborcję, nie robią tego by się na kimkolwiek odegrać. No i celem jest przerwanie ciąży, śmierć zarodka jest tylko efektem ubocznym. Jak można być tak okrutnym, by rysować taki obraz ofiary?
I co ma do tego wina? Aborcja nie jest karą. Nie ma też póki coś "kogoś", kto by zawinił (poza sprawcą oczywiście).

1

@John_Doe Zmuszanie ofiary gwałtu do donoszenia ciąży pogorszy jej stan psychiczny, Danie jej prawa wyboru, uczyni sytuację mniej złą.
Na pewno nie pomoże jej narracja o kacie, ale przecież nigdy o ofiarę nie chodziło.

1

@Comentateiro Onanizm? :)

5

@Fan2005 Twoje wyobrażenia nie wytrzymały zderzenia z rzeczywistością, więc wyjechałeś z szufladkowaniem i psychozą. Jak to mówią, na złodzieju czapka gore.

0

@AdiKingu96 O! Które?

7

@Fan2005 No to modny jest temat aborcji, czy sama aborcja? Tak działa społeczeństwo - zmiany dokonują się nie z dobrego serduszka miłościwie aktualnie panujących, tylko z dostatecznie silnej presji społecznej.
Boże, kto mówi, że aborcja to coś przyjemnego? Masz doła? Zamiast jeść czekoladę, zaciąż i wydaj kilka - kilkanaście stów na aborcję, to od razu poczujesz się lepiej XD
Weź aborcję? W Żabce za punkty można kupić, a w weekendy dodają do hotdogów.
I aborcja jest czymś normalnym, bo towarzyszy ludzkości w zasadzie od początku.

1

@sila101 To wszystko wina bezrefleksyjnych zakupów i presji kibiców. Ajax gra w specyficzny dla siebie sposób, a inne kluby oczekują, że zawodnik sprawdzający się w danym stylu i konfiguracji na pewno zaskoczy w innych. Za dużo jest transferów po nazwiskach, a za mało "zadaniowych", czego świetnym przykładem było kupno Coutinho.

1

@pt9 Nawet terapeuci ją polecają. Sztos.
Jeszcze była taka z dwiema włóczkowatymi postaciami.

8

@Fan2005 Chcesz powiedzieć, że w Polsce kobiety decydują się na aborcję, bo to jest modne? Poważnie?
Jak najbardziej żyję odpowiedzialnie i dlatego mam w domu tabletki na wypadek, gdyby antykoncepcja zawiodła.

1

@Peszko07 Jak już bardzo chcesz tym narodem, to tylko jego część pracuje i tylko jego część płaci podatki. Pracują też i płacą podatki w tym państwie przedstawiciele innych nacji. Nie naród jednak, a zarządzający państwem zaciągają tę pożyczkę.

1

@xAdrianx I właśnie w tym tkwi jej największy problem. Sama kiedyś sporo grałam i pamiętam, jak nam wrzucali do drużyny jakieś niezborne beztalencie, bo przecież taka ładna i wysoka...

2

@Guess Z jednej strony City i romantyzm XD, z drugiej - wzniesie to rywalizację z Live na jeszcze wyższy poziom. Już teraz mecze między tymi drużynami biją na głowę El Classico.

1

@Peszko07 Nie "my jako naród", tylko państwo i nie w interesie kraju, a ludzi, którzy są ofiarami wojny.

0

@BorzyKrzys Dawno się pogodziłam z tym, że współczesna polityka to wielki show-business, tylko dlaczego ten show musi być tak marnej jakości?

2

@jordus100 Co do tego samochodu, może w ramach walki z piractwem na drogach, niech rozstawią wielkie bilbordy ze faktycznymi zdjęciami ofiar wypadków.

5

@Fan2005 Badania pokazują, że znakomita większość kobiet nie żałuje decyzji o aborcji. Te samochody nie dość, że nie pokazują, jak wygląda aborcja obecnie, to przede wszystkim łamią prawo.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@Fan2005 Jak się puszczasz z kim popadnie, to raczej umiesz uprawiać seks dość dobrze.
Modę? Czy Ty jeszcze nie odkryłeś, że kobiety od zawsze decydowały się na aborcję?
Szkoda mi ludzi, którzy nie potrafią czerpać przyjemności z seksu, ale o ile częstotliwość stosunków przekłada się na ryzyko ciąży, to znaczenia nie ma, czy robisz to "z kim popadnie", czy ze stałym partnerem. I tu wielka niespodzianka: ze stałym partnerem też nie zawsze kobiety chcą mieć dziecko.
Jak sobie zerkniesz na opakowanie prezerwatyw, to znajdziesz tam informację, że nie są one w pełni niezawodne. Trzeba naprawdę się bzykać od wielkiego dzwonu, żeby nigdy nie mieć z nimi problemu.
Obecnie aborcja w bardzo sporadycznych przypadkach jest skrobanką. Teraz się po prostu łyka dwie tabletki i tyle.
Tak, kobiety podejmują decyzję, bo jest taka możliwość, podobnie jak całą masę innych decyzji z tego samego powodu. Czasem w emocjach, czasem bardzo racjonalnie. Nasza sprawa.
Czy Ty jednocześnie nie psioczysz na "nierobów", którzy żyją z socjalu, a jednocześnie chcesz by rodził dzieci kobiety, których nie stać na ich wychowanie?

0

@FCBurnley Czyli jesteś za prawem do aborcji z przyczyn nie wymienionych w obecnej ustawie?

1

@Comentateiro Przecież nie od dziś wiadomo, że zwłaszcza w pewnych środowiskach, kobiecie, która zgłosi molestowanie (i nawet udowodni), drzwi do dalszej kariery stają otworem.
O Lisie to wszyscy z jego środowiska pracy wiedzieli i nikt z tym nic nie robił.

1

@Sysia11 O rety, nie, nie dochodziłoby częściej do gwałtów. Zupełnie inny mechanizm tam działa.
Ja zakładam tylko do sportu, bez zdecydowanie wygodniej.

0

@Peszko07 Ocho... Ale testosteron buzuje, że nawet płci nie rozróżniasz :) Po co te nerwy? Śmiałam się z Twojego wpisu, bo prócz tego, że nie dałeś żadnego linka, to już nudne jest. No ale jak mas się tak burmuszyć to nie było tematu, peace :)

1

0

@Ojciec5tkidzieci O nie, nie. Nie wdaję się w takie kłótnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?