0

Niech dadzą mu pograć albo niech Deco i Flick spotkają się z nim i mu powiedzą otwarcie że nie ma czego tutaj szukać. Nie ma co się z nim ceregielić to nie jest małe dziecko. Powinno mu zależeć żeby jak najwięcej grać w piłkę a nie brać kasę za siedzenie na trybunach.

2

Jeśli to prawda to super oferta tylko pytanie co Roque na to i Betis.
Roque jak jest truche kumaty to powinien zauważyć że z wielkiej kariery póki co lipa w Europie. Powinien wrócić i spróbować odbudować się w swoim kraju może za jakiś czas jakiś dobry klub upomni się o niego. Na chwilę obecną Barcelona i Betis chyba też nie jest nim zainteresowany na dłuższą metę.

5

"5minut" Szczęsnego w poważnej piłce już dawno minęło. Może i popisze się jakąś spektakularną obroną ale przy okazji popełni ze dwa poważne błędy i potem inni muszą kombinować żeby odrobić straty.

3

Mam nadzieję że prędko nie dostanie szansy. W obrębie bramki broni ok ale gdy trzeba wyjść na przedpole to tragedia. Nie pasuje profilem bramkarza do Barcelony

0

@SergioBusquets5 pewnie Lewandowski jest lepszy bo dwa karne strzelił.

1

@fotohobby tutaj są też fanatycy Lewandowskiego którzy każdy negatywny komentarz odbierają jako hejt. Dla mnie Lewandowski nic szczególnego nie pokazał. Dwa karne jak na gościa zarabiającego ponad 30mln to nie jest żaden wyczyn. Raphinhia po raz kolejny ratuje nas. A Szczęsny no cóż nie jest złym bramkarzem ale nie pasuje do nas.Im dalej od bramki tym większe prawdopodobieństwo że popełni błąd.

0

@mrmiki nie ważne ile bramek wpuści? Dobrze się czujesz?

3

Dzięki Bogu że mamy takiego piłkarza jak Raphinhia

1

@4Fabregas4 nadaje się do karnych i nic więcej i to jak ma farta

0

@Mat1079 Niestety Barcelona to za wysokie progi dla naszych grajków

0

@Kapitan9 faktycznie wyczyn jakich mało. Podobno już mu wiozą złota piłkę i złotego buta z tej okazji

0

@szyper zgłoś go do złotej piłki że bramkę z karnego zdobył

4

Drewniany Lewandowski i wracający z emerytury Szczęsny i efekty widzimy

1

@Lukasz999 najwyższa pora opierać się na tym co teraz a nie podniecać się tym co kiedyś było

9

Proponuję zdjąć niektórym różowe okulary a nie podniecać się faktem że Polak gra w Barcelonie. Lewandowski lepszy nie będzie. Prawie 37 lat na karku. Ilu napastników w tym wieku odgrywa jeszcze ważna rolę w poważnej piłce? Niestety Robercik sam nie zrezygnuje i będziemy się z nim uganiać do końca kontraktu. Nic tylko podziękować Laporcie. Kto mądry facetowi po trzydziestce daje taką pensje i kilkuletni kontrakt.

2

@Rarenzio Dokładnie tutaj niektórzy mają bzika na punkcie Lewandowskiego. A prawda jest taka że nie ma co już na niego liczyć. Niestety dzieciaki tutaj noszące koszulkę z Lewandowskim nie potrafią tego zrozumieć.

0

@Heros11 a to że ma prawie 37 lat i zarabia krocie to nie fakty? W takim razie ile jeszcze mamy trzymać Lewego do 40tki? Trzeba myśleć perspektywicznie a nie liczyć na gościa który z tygodnia na tydzień będzie coraz bardziej odstawał od reszty drużyny. Młodszy i lepszy już nie będzie. Po sezonie trzeba się go pozbyć póki są jeszcze chętni na niego.

3

Prawda jest taka że Lewandowskiego "5minut" już dawno minęło. Facet jest u schyłku swojej kariery. Już dawno powinien grać w MLS czy u szejków. Niestety zakochani w nim patrioci nie potrafią obiektywnie ocenić sytuację. Teraz to już będą przebłyski formy. Nie stać Barcelony na trzymanie emeryta z dużą pensją który raz na jakiś czas zdobędzie bramkę. Mamy trochę utalentowanej młodzieży, wkońcu nie głupiego trenera, a w ataku piłkarskiego emeryta. Pora przejrzeć na oczy i pozbyć się go jak najszybciej. Barcelona na tym nie straci tylko zyska.

0

@siara10 uważaj bo zakochani w Lewandowskim zaraz Cię zjedzą

1

Jak Getafe gra to każdy ale takie mecze trzeba wygrać wymęczyć te 1:0 i nic więcej nie trzeba. Jak będziemy wygrywać z Realem czy Atletico a tracić pkt z takimi drużynami to możemy pomarzyć o mistrzostwie.

0

Potrzebny jak dziura w moście

5

Zwykła lambadziara. Pewnie myślała że Roque zrobi karierę w Barcelonie a ona będzie się lansować u boku męża. Niestety Roque okazał się przeciętnym grajkiem więc laska zaczyna opowiadać jakieś farmazony o lodówce itp. Tylko się ośmiesza ale czego się spodziewać intelektualnie to duże dziecko.

0

@Boro79 Ja uważam że nie stać nas na takie marnowanie kasy. Podobnie z de Jongiem. Tylko tutaj to bym zobaczył jak reszta sezonu wypadnie bo jest sporo młodszy. Lewandowski to najwyższa pora na MLS. Nawet jeśli kupimy młodszego to Lewy nie jest wcale potrzebny w roli nauczyciela. Za drogi biznes. To nie jest początek kariery Lewego tylko jego koniec więc trzeba z nim uciekać jak najszybciej póki coś wart.

0

@mikke dla ciebie obsesja choć nie wiem czy nawet rozumiesz znaczenie tego słowa. Dla innych nie wpatrzonych w Lewandowskiego jak w obrazek będą to słowa prawdy. Gdy Lewandowski nie był Polakiem opini takich jak moja było by o wiele więcej. Niestety tutaj połowa to dzieciaki którzy mają plakaty Lewego nad łóżkiem i kibicuje temu klubowi tylko dlatego bo Lewy tutaj gra.Ty pewnie do tego grona się zaliczasz

0

@Heros11 dziecko kibicuje temu klubowi trzydzieści parę lat. Podejrzewam że nawet Ciebie w planach nie było. Dla mnie najważniejsze jest dobro klubu. A skoro z Lewandowskim czy bez niego i tak wygrywamy to nie ma sensu trzymać gościa w takim wieku z taką pensją. Żeby to zrozumieć trzeba myśleć o klubie a nie podniecać się Lewandowskim u schyłku jego kariery.

16

Lubię tego trenera nie dlatego że pochwalił Barcelone, zawsze wypowiada z klasą

3

Pięć bramek bez Lewandowskiego, zresztą nie pierwszy raz wygrywamy bez niego. Mam nadzieję w tym klubie pójdą wkońcu po rozum i latem przynajmniej spróbują go sprzedać. Budżet na tym zyska bo najwyższa pora go wymienić na kogoś młodszego.

1

Jego 5 minut w Barcelonie już dawno minęło.

2

Mam nadzieję że Araujo nie przekonał długi kontrakt z mega pensją tylko zwyciężyło przywiązanie do klubu.

0

Laporta jak zwykle kreuje się na bohatera co to walczy ze wszystkimi którzy chcą zniszczyć dobrze zarządzaną przez niego Barce.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?