KibicBarcy84
Dołączył/a: sierpień 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Thomas Muller 35 lat a Bayern nie chce przedłużać z nim kontraktu bo za stary a to przecież legenda tego klubu. U nas fascynujemy się prawie 37 letnim Lewandowskim. Potrzebny nam ktoś młodszy który wytrzyma taką ilość meczów jak teraz. Już nie wspomnę że jego pensja blokuję nam przyjście kogo kolwiek. Czekam aż Laporta i jego dziadowskie rządy się skończą i przyjdzie ktoś kto będzie planował nie na tydzień do przodu.
0
@Jimmydeska Nie lekceważ Realu który będzie miał teraz więcej sił bo LM mu odpadła. Może i grają ostatnio słabo ale to jest Real. Po drugie my też ostatnio trochę przepychamy mecze. Najgorsze co może być to wyjść na boisko z takim podejściem jak Ty czyli spisując już Real na straty.
0
Oglądając wczorajszy mecz to nie wiem czy lepiej że trafiliśmy na Inter. Bayern gdy chce potrafi przycisnąć rywala co właśnie wczoraj uczynił z Interem. My coraz bardziej jesteśmy zmęczeni sezonem i Bayern który jednak bardziej potrafi przyspieszyć na boisku i narzucić szybsze tempo meczu byłby teraz dla nas niewygodny. Takie moje zdanie. Co oczywiście nie zmienia faktu że Inter to też nie będzie łatwizna.
0
Inter czy Bayern to bez różnicy. Obie ekipy są mocne.
0
Szkoda mi Balde. Oby kontuzje nas omijały to może nie będzie tak źle
2
Panowie jestem w robocie meczu nie oglądam ale statystyki pokazują że jest kiepsko. Barcelona 2 a Borussia 11 strzałów na bramkę. Czy faktycznie tak nas cisną?
0
Musi coś pograć bo inaczej co z nim zrobimy, przecież nikt nie kupi gościa który nic nie gra cały sezon. Teraz gramy z ogórkami niech wejdzie chociaż na jedną połowę.
2
Brameczki pierwsza klasa.
0
Wiele już osób dało noge i efekty tego widzimy.
1
Skąd kasa na niego? Co tym razem specjalista od przekrętów Laporta wymyśli?
0
Valencia wygrywa z Realem a my u siebie z Betisem tylko remis a 6pkt mogło być przewagi.
0
Valencia dała nam prezent ogrywając Real, niestety nie potrafiliśmy z tego prezentu skorzystać. A mogło być 6pkt przewagi.
0
@Midast rezygnacje z jego usług? I w razie kontuzji Szczęsnego kogo weźmiesz?
4
Laporta i jego sposób zarządzania na zasadzie "jakoś to będzie" wychodzi nam bokiem.
0
Niektórzy tutaj mają myślenie dziecka z podstawówki i są podjarani bo Polak w bramce. Szczęsny broni póki co dobrze ale nie można zapomnieć o Ter Stegenie bo co było gdy niemiec doznał kontuzji.? Szczęsny broni i niech broni dalej ale jak ter Stegen będzie się nadawał do gry to trzeba mu dawać szanse. Musi być jakiś przyzwoity zmiennik w razie czego. Skończy się sezon będą się przygotowywać do następnego to w meczach towarzyskich itp trzeba dać szansę niemcowi.
0
O takich meczach to nie powinno się pisać, jedynie co poinformować o wyniku . Wychodzisz wygrywasz 5:0 i po temacie. Jesteśmy tak słabi że dla nas mecz z Litwą czy Maltą to nie lada wyzwanie. A wygranie z taką ekipą podnosi się do takiej rangi jakbyśmy pokonali niewiadomo kogo. Tutaj powinien wyjść rezerwowy skład i ich pyknąć bez problemu.
0
Nie ma co się zastanawiać tylko już zacząć pracować nad sprowadzeniem tego piłkarza.
1
Podobno z Arsenalem dogadany. A jeśli nawet nie to i tak nie stać nas.
0
@torondirn chłopie nie ośmieszaj się takimi komentarzami. To chyba normalne że pobierałby pensje i pewnie trzeba byłoby wyłożyć kasę za podpis. Tylko to cały czas o wiele mniej niż kasa którą trzeba dać za Goykersa ok 60-70mln i nie wiem czy wiesz ale on też nie grałby za free.Pewnie jego agent też chciałby coś przytulić więc piłkarz Lille kosztowałby 1/4 tego. Nawet jeśli by się nie sprawdził sprzedając go to byśmy wyszli na plus.
0
Ter Stegen powinien dostawać szanse gdy wróci z L4. Za bardzo wpadliśmy w zachwyt nad Szczęsnym. Nie zapominajmy że Ter Stegen zawsze był w 5 najlepszych bramkarzy. Oczywiście kontuzje robią swoje. Jeśli chcemy go sprzedać nikt nie kupi kota worka musi dostać szanse żeby odbudować formę. A po drugie nie można tylko polegać na jednym bramkarzu więc jeśli niemiec miałby zostać to dobrze żeby sobie przypomniał jak się broni . Nie wierzę że Szczęsny nie odwali jakiegoś numeru w bramce i to pewnie nie raz. Rozwalają mnie teksty dzieciaków wielbicieli Wojtusia co piszą bzdety że Ter Stegen to zawsze był przeciętnym bramkarzem.
2
Tego gościa z Lille powinni sprowadzić. Nawet jeśli nie wypali to i tak nie stracimy. A tak to co nam pozostaje? Emeryt Lewandowski który w jednym sezonie coś daje w drugim może już być nie widoczny, wieku nie oszukasz. Kondycyjnie nie na pełne 90 minut. I oczywiście Ferran który albo marnuje w meczu stu procentowe okazję jedna za drugą albo tak jak w meczu z Atletico ładuje dwie bramki. Czy to wystarczy żeby walczyć w LM, na krajowym podwórku? Hmm teraz póki co wystarcza ale jak będzie w następnym sezonie to już różnie może być. Oczywiście Yamal czy Raphinhia napędzają te dobre statystyki. Lewandowski młodszy i szybszy nie będzie wręcz przeciwnie. A tego jego farmazony że kondycyjnie nie widzi różnicy między obecnym sezonem a dwa lata temu to bajeczki dla naiwnych. Chłop zarabia kupę kasy to nie dziwne że nie planuje stąd odejść wręcz przeciwnie będzie chciał jak najdłużej grać. Naiwny Deco i Laporta pewnie na to pójdą.
1
Powinniśmy już działać w tym kierunku chyba że mamy opierać atak na piłkarzu u schyłku kariery z mega pensją. Finanse wykluczają sprowadzenie kogoś innego. A tutaj mamy darmowego piłkarza. Oczywiście troche kasy trzeba będzie wyłożyć za podpis itp
1
Niezła szopka z tym karnym. Real przepchnięty dalej kosztem Atletico
1
@LeoMessiiBarcaPepa tvp nie wybiera sobie meczów . Może pokazać tylko te mniej prestiżowe. Konkurencja ma prawo do tych najlepszych
4
Lewandowski by nie istniał bez Raphinhi czy Yamala. Nie dość że obaj mają dużo bramek to i asyst. To oni kreują grę a Lewandowski tylko dołoży nogę. Choć wczoraj to i tak nic nie pokazał. Bez Raphinhi i Yamala nie byłoby tak różowo.
1
@kejdzi dajcie już spokój Xaviemu. Radzę sobie przypomnieć jaki syf był gdy przyszedł i to że zrezygnował z kasy. Wszyscy wiedzieli że nie ma doświadczenia i sam Xavi też tego nie ukrywał.
1
@MagdJanko Ty napewno go wielbisz bo widać po treści. Facet uważany za Boga przez niektórych tutaj marnuje okazję ale oczywiście już jest wytłumaczenie na to. Od gościa co zarabia kupę kasy oczekuje skuteczności. Gdyby Lewandowski nie był Polakiem to napewno nie jeden by tutaj inaczej gadał.
1
@MagdJanko można wielbić Lewandowskiego ale proponuję zdjąć różowe okulary. Patrząc na jego skuteczność dzisiaj to bez Yamala czy Raphinhi nie wiem jak ten mecz by się skończył.
1
Dobrze że mamy Yamala i Raphinhie. Nie wiem jak bez nich wyglądała by liga mistrzów. Lewandowski jest w ich cieniu i coraz bardziej to widać bo bez nich też mało co by zdziałał
0
Chyba chcemy znowu się ośmieszyć jak transferem Roque