KibicBarcy84
Dołączył/a: sierpień 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@noface Lewandowski to powinien mieć konkurencję ale nie u nas tylko w MLS
2
Dwa mecze z Interem i dzisiaj Real to 10 goli w plecy. Nie możemy tak grać
1
Real stupricentowa skuteczność 3 strzały na bramkę i tyle samo goli
3
Nie oglądam meczu ale widzę Wojtuś dalej w formie dwa strzały na bramkę dwa gole.
4
A Lewandowskiego nie chcą? Wiem że jego wielbiciele czyli sezonowi kibice chcieliby go trzymać w klubie do 40tki ale chyba już pora na niego...
3
Szkoda że nie wszyscy go szanowali tutaj gdy był trenerem Barcelony. Przyszedł gdzie w klubie był syf, gdy odchodził zrezygnował z reszty pensji. Składu też takiego nie miał. Może i nie zawsze podejmował słuszne decyzję ale pamiętajmy że doświadczenia mu brakowało w tym fachu. Zawsze był za tym klubem. Przykre było czytać komentarze niektórych baranów że ma wypierdalać stąd itp.
2
Piłkarz technicznie dobry, rok wypożyczenia na próbę uważam dobry pomysł. Flick może wyciągnąć z niego jeszcze więcej bo to jest piłkarz który ma umiejętności.
4
Dajmy sobie spokój z sędzią. Wygrywaliśmy i brakowało 2 minuty do awansu. Sorki trzeba było ten wynik dowieźć do końca. LM to już historia, teraz trzeba się skupić na lidze. Sezon ogólnie nie jest zły.
0
Araujo miał lepsze momenty w Barcelonie. To co ostatnio pokazuje to to nie jest szczyt jego możliwości. Jako kibic tego klubu szanuje go ale powinniśmy chyba zastanowić się nad jego sprzedażą. Kasy by trochę wpadło na wzmocnienia. Kolejny który już powinien opuścić klub to Lewandowski. Sentymenty na bok. Nie oszukujmy się z Ferranem i leciwym Lewandowskim nie będzie szału w następnej edycji LM. Torres chociaż kondycyjnie wytrzyma cały mecz. A Lewy jak chce spędzić emeryturę u nas to obniżka wynagrodzenia. Nie stać nas na luksusowe życie Lewego.
0
Szkoda bo byliśmy tak blisko. Jednak Flick zasługuje na brawa! Mamy drużynę oczywiście potrzebne są wzmocnienia ale odpadamy po walce wstydu nie ma. Kibicuje Interowi teraz.
0
Szkoda bo nie byliśmy gorszą ekipą. Awans na wyciągnięcie ręki. Niestety jak w 87 minucie strzelasz na 3:2 to musisz ten wynik dowieźć do końca. Inter otworzył i zamknął wynik.
0
@Hadim Araujo od jakiegoś czasu popełnia coraz więcej błędów. Gerard oczywiście też tylko w tym przypadku nie ma co cudów oczekiwać.
0
@MagdJanko a czy ja winie go za stratę bramek? Czytaj ze zrozumieniem to naprawdę pomaga.
0
@DonFerdinando Ty lepiej popatrz na Araujo a nie Garcie
3
Jakoś cicho o Lewandowskim? Sorki ale najwyższa pora mu podziękować i niech sobie idzie na emeryturę. Gdzie są ci co się śmiali z Martineza pisząc bzdury że może grać to nic nie zmieni bo jest słaby. Słaby Martinez bramkę zdobył a Lewandowski ile bramek dzisiaj zdobył? Araujo i Lewy dowidzenia.
0
Inter zaczął i zakończył ten mecz.
0
Szanse są, cieszy fakt że potrafimy się podnieść gdy przegrywamy.Unikać błędów bo w tym meczu mogą decydować detale. Byle tylko Inter nas nie przycisnął od pierwszej minuty i żebyśmy nie stracili szybko bramki jak ostatnio.
0
Flick może mieć najlepszy plan na mecz ale pamiętajmy że to zależy od piłkarzy w jakim stopniu go z realizują. Jakiś jeden czy dwa indywidualne błędy i będzie po meczu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@RKS1979 jeśli chodzi o czytanie gry to Inigo jest bardziej przydatny
0
Szkoda liczyłem na niego
1
Bardzo dobrze. Rywal mało wymagający. Wojtuś chyba stwierdził że nie musi się starać bo konkurencji brak i efekty widzimy.
4
@nightwishygt Co Ty bredzisz? To nie są dzieciaki z orlika tylko profesjonalni piłkarze. Ter Stegen wraca po kontuzji i dostaje szanse. Co w tym dziwnego? Tym bardziej że Wojtuś zaczyna popełniać błędy
1
@BORO_12 Nie ma gry za zasługi? To za co,za nazwisko? Szczęsny z Polski więc rozumiem że jak Lewandowski nie do ruszenia? Po drugie Szczęsny jak robi błędy to oki, niemiec za to już nie miał prawa tego robić. Ter Stegen może i miał słabsze momenty ale zawsze to był topowy bramkarz, co nie którzy chyba tutaj o tym zapominają. Szczęsny gra krótko u nas, początek katastrofa potem było oki teraz spowrotem widać brak pewności u niego.
0
@BORO_12 Sorki ale Ter Stegen trochę dłużej tu jest niż Szczęsny. To się nazywa rywalizacja. A po drugie Wojtuś ostatnio też nie popisuje się w bramce więc niech wie że jest ktoś kto go może zastąpić. Rywal jest z dolnej półki więc najlepszy czas żeby niemiec o sobie przypomniał w bramce.
1
Najbardziej chciałbym zobaczyć od pierwszej minuty Fatiego i Ter Stegena.
57
To my dziękujemy za bramkę na 3-2 z Realem.
2
Nie można wszystkiego zgonić na bramkarza jednak Wojtuś sam zaczyna robić miejsce dla Ter Stegena
1
Najbardziej czekam na Balde
0
Ostatni wynik 3-3z Interem był za Xaviego. Patrząc jaki wtedy był skład tutaj oczekiwał bym coś więcej szczególnie w obronie. Wtedy też posiadanie piłki i strzały na bramkę były po naszej stronie a nikt nie zostawił suchej nitki na Xavim. Sorki ale 3 strzały na bramkę Interu i 3 gole dla nich. My ich mamy 9.Cieszy mnie to co robi Yamal, martwi że zaczynamy uzależniać wynik od niego. Jeśli nie wyciągniemy wniosków to w rewanżu zanim się ockniemy to będzie 3 w plecy.