KibicBarcy84
Dołączył/a: sierpień 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MirusAmisz z Ferranem to jest tak że niewiadomo jak zacznie nowy sezon. Nikt Lewandowskiemu nie zabiera zasług. Tylko facet nie jest na siłach aby grać wszystko od deski do deski a pensja duża. Co do nowej 9 to żeby kogoś sprowadzić trzeba zrobić miejsce w budżecie a pensja Lewego też obciąża budżet. Widać też że przy byle jakiej kontuzji Lewandowski potrzebuje trochę więcej czasu żeby wrócić do formy. Dla mnie stawianie na Lewandowskiego i liczenie powtórzy liczby z tego sezonu to dość duże ryzyko. Oczywiście obym się mylił i dalej grał na podobnym poziomie co teraz.
0
@MirusAmisz Skoro ja mam mniej rozumu niż kamień to co powiedzieć o Tobie? Piszesz bzdury że w następnym sezonie będzie miał super formę. Skąd to wiesz? Ja poprostu jestem ostrożny jeśli chodzi o faceta który będzie miał 37 lat. Trzeba być ślepym żeby nie widzieć że rola Lewandowskiego będzie coraz mniejsza na boisku. Są tutaj kibice wielcy fani Lewandowskiego ale też niektórzy myślą podobnie tylko nikt nie chce się odezwać ponieważ fanatycy Lewego nie pozwolą dojść do słowa. Gdyby Lewandowski nie był Polakiem to pewnie już nie jeden tutaj stwierdziłby że mimo zasług pora na zmiennika.
0
@MirusAmisz Ty pewnie kibicujesz Barcelonie bo Lewandowski tutaj jest. Dla mnie dobro tego klubu jest ponad wszystko bo kibicuje tej drużynie trzydzieści parę lat. Nie wiem ile masz lat ale góra kilkanaście jak widać po komentarzu. Gadanie w jakiej będzie formie w następnym sezonie i że żadna 9 nie da nam tyle jakości to jest śmieszne bo chyba Maciej wróżbita to ci powiedział . Mimo wszelkich zasług Lewego to nie jest już piłkarz który może dać szansę na trofea. Facet ma swoje lata. To jest piłkarz na uzupełnienie ataku który wchodzi w 70 minucie. Liczenie że piłkarz w takim wieku zawsze będzie skuteczny to proszenie się o kłopoty.
1
Ja uważam że opieranie ataku na Lewandowskim w następnym sezonie to duże ryzyko. Żebyśmy przypadkiem tego nie żałowali. Lewandowski ma swoje lata to nie jest gracz na zapierdalanie po boisku pełne 90 minut. Ferran co prawda poprawił się ale jak będzie wyglądał w następnym sezonie to też zagadka. Przyjdzie Xabi do Realu wprowadzi trochę świeżości to żebyście potem nie płakali jak 37letni Lewandowski strzeli bramkę w co piątym meczu i będzie daleko w tyle za Mbapp bo końcówka sezonu już to trochę pokazała . Sam Kowal który jednak ma trochę pojęcia o piłce stwierdził że potrzebna nam na już 9tka.
0
Co z tego że rynek jest bogaty w takich piłkarzy jak my jesteśmy biedni. Na nikogo nas nie stać. Jeśli już kogoś sprowadzimy to tylko dlatego bo pójdą na rękę i rozłożą na raty.
1
Tah widział jakie były szopki z rejestracją Olmo. Po drugie nic żeśmy nie zrobili w tym kierunku. Cóż jesteśmy przecież bogaci to co będziemy sobie zawracać głowę transferem piłkarza któremu kończy się kontrakt.
3
Zawsze go lubiłem szkoda że jego kariera tak się potoczyła
0
@Michal4 nie wygrywasz też LM z piłkarskim emerytami. Można zakłamywać rzeczywistość jak co niektórzy tutaj robią pisząc bzdury że Lewandowski pogra jeszcze kilka lat na wysokim poziomie. Fakty są takie że co strzelił to strzelił nikt mu tego nie zabierze jednak widać było pod koniec sezonu kto karty rozdaje na boisku. Lewandowski już nie nadaje się na pełne 90 minut intensywniej gry. Jakby miał trochę honoru to albo sam by odszedł albo obniżka pensji. Trzeba wiedzieć kiedy zejść ze sceny z klasą a nie tylko kasa i kasa.
0
@TadeuszK Też jestem zwolennikiem opcji żeby to był ostatni sezon Lewandowskiego u nas. Wiek, duża pensja a po drugie nie jest niezbędny bo potrafimy wygrywać bez niego. Niestety Robercik nie zrezygnuje z tak dobrze płatnych wakacji w Barcelonie.
0
80mln nikt by nie dał. Nikt poza Barceloną. Laporta lubi robić szum wokół transferu i często nie patrzy na wygórowaną cenę. Dlatego nie zdziwię się jak tyle dadzą gdy oczywiście dojdzie do tego transferu. Druga kwestia to nawet jeśli Liverpool zgodzi się na te 60 mln to możliwe że będzie chciał gotówkę w całości. Dlatego my pewnie zaproponujemy 80mln ale w ratach.
10
@jeonek Lewandowski też nie potrafi i jeszcze bardziej korzysta na dobrej dyspozycji drużyny do tego dochodzi wiek. Ile razy bramki Raphinhi dawały nam impuls do odrabiania strat. Dodam że nie były to zazwyczaj bramki że wepchnął piłkę do pustej bramki.
0
Tah któremu skończył się kontrakt dogadany już z Bayernem a nam zależy żeby przedłużyć kontrakt z facetem co ma 34 lata. Inigo ogólnie nie jest zły tylko ten wiek.
6
@Faro jakby mu nie zależało to by się nie godził na obniżkę pensji a po wypełnieniu kontraktu napewno by znalazł nowego pracodawcę
0
@Karolo91 póki co to nie stać nas na nikogo
0
Ile 80mln? Nigdy w życiu bym tyle za niego nie dał. Niestety Laporta przy transferze lubi rozgłos, nie ważne czy pasuje do stylu gry Barcelony musi być szum wokół transferu. Dlatego nie zdziwię się jak tyle dadzą za niego. Leao z Milanu albo Nico.
2
@Czarny_ck Jeszcze o jednej rzeczy zapomniałeś wspomnieć. Jak Lewandowski wrócił po kontuzji i jest bez formy to wszystko ok. Ter Stegen jak wrócił po takim czasie i nie ma formy to już trzeba sprzedać. Obiektywizm niektórych tutaj mnie rozwala. Nie mogę się doczekać kiedy klub opuści Lewandowski i Szczęsny a wraz z nim sezonowi kibice którzy kibicuje Barcelonie bo Polacy tylko dlatego bo Polacy grają.
2
Ciekawy kierunek, lubię Rome, oby wypalił ten projekt
0
@Tatazolwinia Xabi może go wyręczyć
0
@torondirn Tylko trzeba też pamiętać o tym ile zarabia Lewandowski. I że to jest też obciążenie dla budżetu które po części też blokuję przyjście innego piłkarza. W naszej sytuacji finansowej my nie możemy sobie pozwolić na trzymanie każdego piłkarza. Wg mnie powinna być obniżka pensji i niech sobie zostanie. Nie oszukujmy się że Lewandowski dorówna kondycyjnie Yamalowi pełne 90 minut. Dla mnie to jest duże ryzyko trzymanie Lewego jeszcze sezon. Ferran co prawda się poprawił ale z jego formą różnie bywa. Mamy dwóch piłkarzy z przodu po których tak naprawdę nie wiadomo czego się spodziewać w następnym sezonie. A jak będziemy tylko liczyć na Yamala to nie wyjdzie mu to na zdrowie. Przyjdzie Xabi do Realu i to wszystko poukłada to może ciężko. Z przodu mają duży potencjał.
0
@MirusAmisz Słuchaj dzieciaku jest wolność słowa. Dlatego taki przygłup jak Ty nie będzie decydował co kto ma pisać o Lewandowskim. Nikt mu zabiera zasług. Jakbyś miał trochę oleju w głowie to byś zwrócił uwagę na trzy fakty 1 Wiek 2Duża pensja 3coraz mniejszy wpływ na wynik. Trzeba myśleć trochę do przodu a nie jak ty co się przykleiłeś do Barcelony bo Lewandowski tu przyszedł i jeszcze chcesz decydować co wolno a czego nie wolno o nim napisać. Rządzić to sobie możesz u siebie w klasie.
0
@torondirn A czy ja mu zabieram te bramki? I twierdzę że ich nie zdobył? Człowieku zacznij myśleć trochę do przodu. Kiedy Ty chcesz myśleć o zmianie napastnika? Jak Lewemu stuknie 40tka? Czasami trzeba coś poświęcić żeby móc pójść do przodu. Przestań bredzić że cały świat zachwyca się Lewandowskim i wszyscy obrońcy srają ze strachu na jego widok. To nie te czasy. Teraz na ustach piłkarskiego świata jest Yamal czy Mbappe. Tym ludziom żyją a nie piłkarzem u schyłku kariery. Nie jest nie zastąpiony a skoro tak to jaki sens trzymać piłkarza w takim wieku z taką pensją. Nikt nie zabiera mu osiągnięć ale czasami warto zejść ze sceny w odpowiednim momencie. Lewandowski nie nadaje się na pełne 90 minut intensywnej gry. Szkoda że nie było takiego zrozumienia z Messim. Jak żeście po nim jechali że stary dużo zarabia a przecież Leo to dwie półki wyżej od Lewandowskiego. Nie mogę się doczekać momentu jak z Lewandowskim odejdą sezonowi kibice którzy chętnie by go tutaj oglądali do 40tki albo i dłużej.
0
@QuentinTarantino Ja przynajmniej mam mózg i go używam. W Twoim przypadku niestety nie można powiedzieć tego samego.
0
@Filarrr11 Nic nie ryzykujemy sprowadzając np Davida z Lille.Kończy mu się kontrakt nawet jakby coś nie poszło to można go sprzedać potem. Na kogoś naprawdę z wyższej półki póki co nas nie stać chyba że kogoś wartościowego sprzedamy.
4
Lewandowski to najlepiej niech oddali się od tego klubu. Barcelona to nie przytułek dla piłkarskich emerytów z dużą pensją. Yamal i reszta ciągną tą drużyne a końcówka sezonu i forma Lewandowskiego może być wyznacznikiem tego co nas czeka w następnym sezonie.
6
Co raz bardziej widać kto naprawdę rozdaje karty na boisku i ma wpływ na wynik . Lewandowski powoli zaczyna być hamulcowym tej drużyny i w następnym sezonie będzie to widać jeszcze bardziej. Dlaczego taki Real nie trzyma Benzemy do tej pory? Dlaczego taki Bayern nie przedłuża kontraktu swojej legendzie jaką jest nie wątpliwe Thomas Muller? Ponieważ te kluby potrafią myśleć z wyprzedzeniem i wiedzą że trzeba następców szukać, świeżej krwi. My się jaramy (nie należę do tego grona) prawie 37 letnim Lewandowskim z dużą pensją którego przydatność na boisku jest coraz mniejsza. Niestety Laporta i jego kolesie to mają plan na tydzień może miesiąc do przodu co zrobić w klubie.
0
@tomgron Fajnie ze jest ktoś kto potrafi obiektywnie cenić sytuację a nie słodzi na temat Lewandowskiego na siłę. Moje zdanie jest podobne. Gdyby to odemnie zależało to byłby to ostatni jego sezon tutaj. Coraz bardziej widać kto będzie ciągnął do przodu tą drużynę w następnym sezonie i raczej nie będzie to Lewy. Wiek, duża pensja i jak widać z forma może być różnie.
0
Leo szkoda że już nie mogę Cię oglądać w koszulce Barcelony.Takiego piłkarza nigdy się nie zapomni.
0
Żeby kogo kolwiek sprowadzić trzeba się kogoś brzydko mówiąc pozbyć. Trzeba patrzeć w przyszłość i podejmować decyzje z wyprzedzeniem. Dlatego z Fatim powinno coś się zrobić. Inigo dobry obrońca ale ma swoje lata. Kolejny kandydat do opuszczenia to Lewandowski. Za dużo zarabia, wiek i jak widać dajemy radę bez niego. Niestety pozbycie się Lewego najmniej realne. Na obniżkę pensji też raczej się nie zgodzi. I na koniec Araujo. Można byłoby sprowadzić Taha czy Davida z Lille. Wypożyczenie Rashforda też można spróbować. Znając życie na dwie godziny przed końcem okienka sprowadzą jakiegoś leszcza.
8
@kejdzi Lewandowski ostatnio tak bramki ładuje że musi obowiązkowo grać
0
Cieszmy się mistrzostwem bo w następnym sezonie może nie być tak kolorowo. Przyjdzie Xabi świeża krew, nowe pomysły, do tego transfery. A my? Dalej będziemy liczyć na magię Yamala na boisku.Z przodu 37letni Lewandowski którego forma a przede wszystkim kondycja nie pozwala wymagać cudów. Ferran co prawda odżył ale z jego forma też bywa różnie. Krótko mówiąc nie ciekawie to wygląda.