KibicBarcy84
Dołączył/a: sierpień 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Demazo obudź się człowieku tacy piłkarze jak Lewandowski swoje 5 minut już dawno mają za sobą. A co za tym idzie powinien zarabiać sporo mniej. Niestety tutaj tylko "pogratulować" Barcelonie że jest tak rozrzutna.A jak dla Ciebie 26mln to nic takiego to mu dołóż od siebie. Nawet byś się nie ośmieszał.
2
Rok starszy Robercik z kosmiczną pensją 26 mln jest ok, ale Aubameyang który grał u nas za czapkę gruszek to już pewnie się nie podoba. Jakby chciał grać za nie dużą pensje a jest duża szansa żeby się zgodził to bym go wziął. Sprawdził się już u nas
2
Przecież wiadomo że każdy piłkarz chce być zarejestrowanym żeby móc grać.
1
Real pod wodzą nowego trenera gra lepiej, do tego wzmocnienia. Flick dobry trener ale nawet dobry potrzebuje wzmocnień. Ze starym Lewandowskim i nie widocznym z mocnym rywalem Ferranem ciężko będzie powtórzyć sukcesy z tego sezonu. Dziwię się że nie korzystamy z okazji typu David z Lille który przeszedł do Juve. Sancho z MU też chyba przejdzie. My się rzucamy z motyką na słońce chcąc kupić piłkarza za 80mln tylko pytanie za co?
1
@Coveta to jest doświadczony piłkarz z dobrego klubu. Nawet jeśli chciałby do nas przyjść to jego wypowiedzi będą stonowane. Tym bardziej że on też pewnie wie jaka jest sytuacja finansowa Barcelony. On ma już ugruntowaną pozycje w klubie i nie musi się podlizywać na siłę Barcelonie.
0
@gracianho7 37 letni drewniak i prawie rekin z przodu. Co się może nie udać?
1
Najpierw był kabaret z przyjściem Nico a teraz pewnie będzie to samo tylko z Diazem. Bramkarz to chyba będzie jedyny poważny transfer tego lata.
1
A Lewandowski przyklepał ten wybór? Żeby znowu nie było że strzeli focha.
1
@Prince10 też kiedyś tu o nim wspominałem. Jak grał w Borussi to podobał mi się, szybki i technicznie dobry. Teraz podobno opuści MU ale Juventus czytałem że się z nim prawie dogadał
0
Nie oczekuje gwarancji rejestracji? I już Deco banan od ucha do ucha :) Dobry piłkarz tylko nie za 80mln. Po akcji z Nico Laporta z Deco zrobią wszystko żeby kogoś kupić, cena nie ważna.
0
@WaWrzu skoro nic o nim nie wiesz to skąd wiesz że spełnia kryteria?
0
Diaz niezły piłkarz tylko nie za 80mln,góra 60mln. Niestety obawiam się że po tym jak Deco i Laporta skompromitowali się próbą sprowadzenia Nico teraz zrobią wszystko żeby zrobić głośny transfer nie patrząc na wydatki. A może by tak skorzystać na odejściu kilku piłkarzy z MU nie tylko Rashford ale Sancho na wylocie
0
Kilku zawodników chce odejść z MU między innymi Sancho. Co prawda Juventus się nim interesuje ale zawsze ten piłkarz mi się podobał szczególnie jak grał w Borussi.
2
Deco się boji że Rashford zarząda gwarancji rejestracji. Alemany wiedział co robi odchodząc z klubu.
0
@FC33 to właśnie dlatego że wiedzieli jaka jest sytuacja finansowa zarządali gwarancji rejestracji. Klub nie był w stanie tego zapewnić to się wycofali.
0
@olo_red w przypadku Olmo mieli więcej szczęścia niż rozumu i dobrze że Olmo miał dużą cierpliwość. Skoro byli pewni że go zarejestrują to mogli dać gwarancję Nico. Pewnie byłoby za pięć dwunasta a Laporta kombinowałby uruchamiając podejrzane dźwignie finansowe. Wcale mu się nie dziwię że się wycofał . Porażka wizerunkowa Deco i Laporty. Nico nie dał się nabrać na ich bajeczki
2
Jak się nie ma pewności że jesteśmy w stanie kupić piłkarza i go zarejestrować to się cicho siedzi. Deco z Laportą po raz kolejny ośmieszyli nas. Nico nie jest tu winien. Czy to źle że oczekiwał gwarancji rejestracji? Oczywiście że nie, tym bardziej że każdy widział co było z Olmo. Jak tak dalej będą robić to nikt poważny nie będzie chciał przyjść.
0
@FC33 chłopie co za bzdury opowiadasz. Każdy widział jaka była szopka z rejestracją Olmo. Nico żeby tego uniknąć chciał mieć gwarancję rejestracji. Deco nie był w stanie tego zagwarantować więc Nico się wycofał. I tyle w temacie. Ośmieszył się Deco i Laporta którzy rzucili się na transfer którego nie byli w stanie ogarnąć finansowo.
5
Brać go, Flick wyciśnie z niego ile się da i będzie jeszcze lepszym piłkarzem
1
Chłopak chciał gwarancji rejestracji wiedząc co było z Olmo. Nie byli w stanie tego zrobić,bo w tym klubie nie ma żadnego planu wszystko robione z dnia na dzień. Nico przemyślał i został w Bilbao a z czasem przyjdzie klub typu Arsenal i go wykupi bez problemu i bez problemu zarejestruje. A Deco dalej będzie opowiadał bajeczki o transferach bo co jak co ale bajere to mają dobrą Deco i Laporta
3
Wypożyczyć Rashforda bo z Diazem będzie podobnie jak z Nico.
1
Pamiętam jakiś czas temu pisałem że jak Barcelona będzie tylko dużo gadać a nic nie robić to Nico albo zostanie w Bilbao albo pójdzie do Bayernu. Wtedy dzieciaki podjarane opowieściami o transferze twierdzili że gówno się znam. Przedłużenie kontraktu nie znaczy że będzie tam siedział do 2035r. Poprostu poprzeczka jest zawieszona wyżej jeśli chodzi o klauzulę wykupu. A co do Barcelony to Laporta z Deco ośmieszyli nas i nic więcej. Od samego początku czułem że nic z tego nie będzie. Tak to jest jak się nie ma grosza przy dupie a chce się robić transfery. A Nico chyba piłkarz bez ambicji, w Bilbao kariery nie zrobi.
1
Dopiero co czytaliśmy że Nico szaleje na punkcie Barcelony teraz znowu się okazuje że dopiero będzie się naradzał z rodziną co zrobić. Tak będziemy się bujać z tym transferem nie wiadomo jak długo że Nico albo łyknie podwyżkę Bilbao albo weźmie ofertę Bayernu. Tutaj wszystkiego można się spodziewać. Chłopak chce się rozwijać więc wcale bym się nie zdziwił jakby skusił się na Bayern a Barca sprowadzi jakiegoś starego dziada któremu kończył się kontrakt.
13
Jeśli teraz go nie kupimy to będzie pośmiewisko z Barcelony i nic więcej. Problemem nie jest to czy możemy go kupić , tylko to że za dużo robimy szumu wokół sprawy. Takie sprawy załatwia się po cichu wiedząc że z kasą krucho. U nas trąbi się na lewo i prawo że chcemy kupić a dopiero potem zastanawianie się skąd pieniądze na to.
12
Takie życie niestety. Rodzina pieniądze kariera i w jednej chwili tego niema
2
Nie wiem jakby się pokazał u nas ale szkoda że Barcelona nie chciała tego sprawdzić. Jak ktoś fajnie kiedyś to ujął w ataku mamy prawie rekina i 37latka.
0
@PioteK A Ty jak długo chcesz opierać atak na piłkarzu w takim wieku?Tacy piłkarze to raczej nie mają wzrost formy tylko jej spadek
0
Mam nadzieję że Deco czy Laporta nie ośmieszą tego klubu tylko wkońcu sprowadzą Nico.
0
@nowy19pl oni już nieraz byli nie poważni więc wcale bym się nie zdziwił jakby się stało tak jak Ty piszesz
6
Ja się im nie dziwię, wiedzą jaka była szopka z z Olmo. Będą jaja jak będzie nie wypał z tego transferu.