5

@Values Barcelona i tak by go nie kupiła a Tebas poprostu przerwał tą szopke z kupnem Nico. Zachował się nie fer ale może uratował nas przed większą kompromitacją

5

Ja bym go chętnie znowu zobaczył u nas. Nie konfliktowy, nie pazerny na kasę, w razie czego bez problemu odchodzi z klubu. I piłkarsko już sprawdził się u nas

0

@Murazor Laporta? Weź się nie ośmieszaj. Miał szczęście że Flicka ściągnął. Laporta to działa z dnia na dzień na zasadzie że jakoś to będzie. Oni nie mają tam żadnego pomysłu co zrobić za tydzień miesiąc... rok . Prowizorka pełną parą. Co ktoś miał pojęcia to odszedł z klubu bo widział od środka jak działa Laporta. Co roku ta sana szopka z rejestracją piłkarzy. Wypychanie kogoś na siłę za pięć dwunasta żeby dopiąć budżet. Laporta kombinuje z jakimiś firmami które na papierze obiecują mu kasę potem się okazuje że firma bankrutem jest od dawna. I tak wkoło..

0

@Fake69 to sobie poszukaj w artykułach na tej stronie. Tebas powiedział że w obecnej chwili transfer Nico jest poza naszym zasięgiem. Wiadomo przecież że nie miał na myśli że fizycznie nie mamy tych pieniędzy tylko że przekroczymy limity wydatków a co za tym idzie o rejestracji takiego piłkarza nie ma mowy

2

Lookmana wychaczy Inter, Rashforda pewnie też ktoś a te nieudaczniki znowu będą opowiadać bajeczki jak to kasa była na wszystko tylko liga nie pozwoliła.

0

I teraz właśnie wychodzą kanty Laporty. Od lipca mogliśmy podobno wpłacić klauzulę za Nico. Więc jaki problem teraz dać na Lookmana. Nawet tańszy. Tych pieniędzy nigdy nie było. Laporta to jak się pomyli to powie prawdę.

2

@mkl87 nie mieliśmy tych pieniędzy. Tebas po cichu nas podjebał że nie stać nas na Nico. I teraz Deco z Laportą siedzą cicho bo tak to by pewnie opowiadali bajeczki kogo to chcemy kupić.

0

@Hadim Urban ma rozwalać system i budować system szkolenia? Od tego jest PZPN. Selekcjoner jest od tego żeby jak najlepiej wykorzystać potencjał piłkarzy. A propo wyboru to jeśli chodzi o nasze podwórko to bardzo dobry wybór,chyba najlepszy na ten moment.

0

@SinMistico tak ten, jeszcze chyba w Anglii jakiś klub ma.Decyzyjność dalej miała być w rękach klubu. Facet chciał wyłożyć 2-3mld euro. Taki klub jak Barca musi mieć kasę na poważne transfery, tak to daleko nie zajedziemy

1

Kilka lat temu miliarder z Anglii chciał wykupić cześć udziałów. Facet inwestuje w sport nie od dziś, nie jakaś firma krzak. Dług byłby spłacony stadion już gotowy i można byłoby normalnie transfery przeprowadzać. A tak to Laporta szuka dźwigni w podejrzanych miejscach, o poważnym transferach można pomarzyć i data oddania stadionu co truche przesuwana

2

@mkl87 przeczytamy ale jak ktoś przyjdzie do Realu czy Atletico. My się będziemy interesować jakimś piłkarzem do końca okienka i na tym temat zakończy.

0

@Hadim już nie gadaj że nie jest wart 50mln. Diaz jest lepszym grajkiem niż Nico

0

Rashforda wypożyczyć albo Sancho. Tebas nas podpierdolił do Bilbao że Nico jest poza naszym zasięgiem i teraz Deco z Laportą siedzą cicho. A teraz to już tylko pismaki podgrzewaja temat Diaza.

0

@Kapitan hawk a nas nie stać nawet na tego przereklamowanego

0

@kaamil1910 potrafią sprzedawać i kupować. My zaś dalej popełniamy te same błędy duże pensje i długie kontrakty.

8

@CurryTheGoat30 A Laporta to mistrz ekonomi? Kupuje Lewandowskiego za niecałe 50 mln i pensje 30 mln. Nie ważne ile bramek zdobywa. Pensja powinna być góra 15 mln. A jak nie pasuje to do szejków. Niestety Barcelona lubi szastać kasą a potem kombinowanie za pięć dwunasta jak zarejestrować piłkarzy. Dajmy spokój z Bartomeu bo Laporta jak chce się pokazać to nie patrzy na koszta.

1

@PepGardiola czekam na komunikat od klubu że na 150% przyjdzie to wtedy będę spokojny :)

15

Po takim trenerze to spodziewał bym się większej klasy i przyjęcia porażki na klatę bez bójki na murawie.

0

Tebas choć kawał chama zakończył szopke z transferem Nico mówiąc dyrekcji z Bilbao że nas nie stać. Niech chłop może zadzwoni do Liverpoolu i powie to samo i będzie spokój. Laporta wciskał kity że od lipca wpłacamy klauzulę za Nico. Więc czemu tej kasy nie wykorzystają teraz na np Lookmana? Albo Diaza? Nie wykorzystają bo jej nie ma i nie było. A wy zrobiliście nagonke na Nico że zmienił zdanie. On nie zmienił zdania poprostu Tebas sprowadził ich na ziemię.

0

@Chudini123 może tańszy ale i tak ich nie stać.

9

Pismaki nie wiedzą co już wymyślać

0

@Who_you_mam Atalanta go nie sprzeda w takiej cenie

26

Proponuję zejść na ziemię i nie robić sobie nadzieji. Barcelona nie kupiła Nico, nie kupi Diaza i nie kupi Lookmana. Samo interesowanie się piłkarzem nic nie kosztuje. My się interesujemy a inni kupują.

0

@Dzieniu 48 mln to na Barcelone bardzo dużo ale ale ogólnie to nie jakaś wygórowana kwota. Pewnie MU zejdzie z ceny. Nikogo lepszego w tej cenie nie kupisz

0

Najpierw faworytem był Diaz, potem Nico ale chciał gwarancji rejestracji nie dostał więc zrezygnował. Potem znowu faworytem Diaz ale piłkarz również oczekuje gwarancji rejestracji i Bayern zaczął też działać. Więc teraz faworytem jest Rashford haha. W Barcelonie co dwa dni mają nowego faworyta.

4

Mieli być w czerwcu, nie dawno Laporta gadał że już są ale Tebas sprowadził nas na ziemię. Teraz się okazuje że w sierpniu. Parodia i nic więcej.

2

@mkl87 rzucili się na Nico ale Tebas po cichu wyjaśnił jego otoczeniu jaka jest sytuacja u nas. Nie powinien tego robić ale może uchronił nas jeszcze przed większą kompromitacją. Teraz dużo szumu wokół Diaza którego wiadomo że nie kupimy.

3

Jak już pisałem nie raz, nie możesz przeprowadzić poważnego transferu to chociaż zrób dużo szumu wokół niego. I tak działa Barcelona. Nie mamy kasy a to że się interesujemy to normalne. Taki klub jak Barca musi się interesować poważnymi graczami a to że nas nie stać to inna sprawa. Nie przyszedł Nico i z Diazem będzie tak samo. Jeszcze trochę wyjaśni się też kwestia Rashforda. Niektórzy tutaj to jak dzieci łykają wszystko co Laporta naopowiada.

1

@Demazo różnica jest taka że Ty najpierw jarasz się Lewandowskim a potem Barceloną. U mnie na odwrót. Dobro klubu dla mnie najważniejsze a nie Lewandowski i jego zachcianki. Podziękowania to się należą tym co Lewandowskiemu kreują setki na boisku i sami też zdobywają bramki. Nie trzeba być geniuszem piłkarskim żeby wykorzystywać takie akcje. Rozejrzyj się dookoła i znajdź mi poważny klub który stawia na 37latka dając mu taką pensje. Ja bramek mu nie zabieram choć tak jak wspomniałem bardziej cenie tych którzy na nie pracują. Lewandowski fizycznie to już piłkarz nie ma pełne 90minut intensywnej gry. Pod koniec sezonu miał drobną kontuzje jak długo wracał potem do formy. Z nim wygrywaliśmy i bez niego tak samo. Tacy piłkarze siedzą u szejków czy w MLS. Potrzebujemy świeże krwi w ataku a liczenie że znowu powtórzymy dobry sezon z przeciętnym Ferranem i 37 latkiem to proszenie się o kłopoty. Patrząc nawet jak gra teraz Real. Przykładowo taki Aubameyang który grałby może za 1/4 pensji Lewego przy takich asystach nie zdobył by również sporo bramek? Podejrzewam że różnica nie byłaby taka wielka. Więc czy to takie ekonomiczne? Ekonomiczne to myślał Bayern wycisnął z Lewandowskiego ile się da i jeszcze opchnął nam go za prawie 50mln. Taki Bayern myśli ekonomicznie i perspektywicznie wiedział że to ostatni dzwonek żeby cokolwiek na nim zarobić bo młodszy nie będzie i forma nie będzie rosła tylko będzie spadać. Oczywiście można wierzyć w bajeczki Lewego który gada że jego zegar biologiczny wskazuję na 30lat. Zresztą widać kto teraz ciągnie Barce i nie jest to Lewandowski. Jakby zarabiał góra 10mln to Oki niech siedzi ale 26mln dla piłkarza w takim wieku który nie jest niezbędny to kryminał. Cóż Barcelona wolno się uczy na swoich błędach..

0

@PerroHerro dobrze ze Ty taki rozumny jesteś..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?