14

Czy ktoś o Diaza pytał oprócz Barcelony? Chyba nie. Dlatego uważam że Liverpool opuści z ceny i zgodzi się na raty i to może przekonać Barcelone. Ogólnie Diaz dobry piłkarz, daje z siebie wszystko na boisku i większe doświadczenie w poważnej piłce niż Nico bo Liverpool to wyższa półka niż Atletic Bilbao. Nico zaś jest młodszy więc piłkarz na lata. Kto by nie przyszedł to będę się cieszył.

1

Rashford to najbardziej realna opcja. W transfer Diaza czy Nico wogóle jakoś nie wierzę

2

@Czarny_ck Lewandowski to góra 10 mln powinien zarabiać ale nie jego wina że Barcelona choć biedna to sypie euro na lewo i prawo

2

Podajcie mi przykład z topowego klubu gdzie napastnik w wieku 37 lat zgarnia 26 baniek za sezon. U nas rozdawnictwo i długie kontrakty dla emerytów jest w modzie. I dziwicie się że nie ma kasy? Piłkarzy pozbywamy się za darmo, taki przykład Lenglet za którego 15 mln spokojnie można było wołać. Niech by dali nawet 5 to dobre i to szczególnie że Atletico go chwaliło. Zarządzanie finansami w tym klubie to porażka. Im bardzie jesteśmy biedni tym bardziej jesteśmy rozrzutni.

0

Obym się mylił ale uważam że transfery będą wyglądać tak że przyjdzie Garcia, może Perisić i jakimś cudem Rashford.Temat Diaza upadł bo Liverpool pewnie otwarcie powiedział ile chce za niego i koniec zabawy w kotka i myszkę. Dlatego Laporta kazał zarzucić temat Nico żeby to prasa mogła pisać jak to Barca o niego się stara. Do ostatniej minuty okienka będą nas mamić historyjkami że jest optymizm itd a potem wyjdzie Laporta i całą winę zgoni na bezduszne przepisy Laligi. Krótko mówiąc jak nie możesz przeprowadzić dużego transferu to przynajmniej dużo o nim mów.

0

Wolałbym Nico niż Diaza tylko problem w tym że póki co to nie stać nas na żadnego z nich

0

Niektórzy tutaj chwalą Laporte jak on kombinuje i stara się wszystko ogarnąć. A tak naprawdę co miał ktoś trochę pojęcia o zarządzaniu finansach itp to spierniczył z klubu widząc tę szopke z finansami i nie tylko. Zobaczycie że jak Laporta kiedyś odejdzie to wyjdą jego kombinacje na jaw. UEFA to może i jedna wielka szajka ale Laporta nie wiedział że nie uznają jego zarządzania finansami? 20mln to dla nas kupa kasy. Czekam aż przyjdzie sezon i szopka z rejestracją piłkarzy za pięć dwunasta. Jedynie co się Laporcie udało to sprowadzenia Flicka. Reszta to kombinowanie z dnia na dzień na zasadzie jakoś to będzie.

0

Prawda jest taka że my zbieramy jak to się mówi resztki ze stołu. Marzymy o jakimś piłkarzu a przychodzi inny klub i sobie go kupuje. Nam pozostaje okazja typu Perisic. Jako piłkarz ogólnie ok daje z siebie wszystko na boisku niech przyjdzie. Wiadomo jednak że w normalnych warunkach Barca by nawet na niego nie spojrzała.

0

@malypuzon zapomniałeś dodać że nie ma problemu z Lewandowskim o rok starszym od Perisica

2

@Coveta Lewandowski jako piłkarz wypracował jedną rzecz do perfekcji wykorzystywanie umiejętności innych piłkarzy. Inni kreują akcję a Lewandowski dokłada głowę czy nogę. Dlatego on się sprawdził między innymi w Bayernie gdzie dyscyplina taktyczna na wysokim poziomie i wszystko chodziło jak w zegarku. U nas podobnie, jest doskonale obsługiwany. Wszyscy gadają ze w reprezentacji gra z amatorami i dlatego jest jak jest. A ja uważam że kolegów z drużyny nie ma takich złych poprostu Lewy nie jest taki mega grajkiem jak go kreują. Choć tak jak mówisz na realia polski to jest bardzo dobrze. Czy bezpośrednio dołożył cegiełkę do jakiś naszych sukcesów w reprezentacji? Nie.. Bramek nabił ale na co się to przełożyło. Większość tych bramek przeciwko słabeuszom choć ogólnie liczba robi wrażenie na kimś kto nie zagłębia się w statystki

0

@BORO_12 Ty i ten Twój stały tekst o bólu dupy gdy ktoś skrytykuje Robercika. Wymyśl coś nowego.

2

Już dawno to pisałem tutaj że w Bayernie nikt nie rozpaczał gdy odchodził. Jeszcze Bayern nieźle zarobił na transferze gościa dobrze po trzydziestce. Zgadzam się w stu procentach że Lewandowski to zwykły najemnik.Jego wypowiedzi że może grać dla Barcelony bo czuje się na siłach i jego biologiczny zegar wskazuję że ma 30 lat. Kilka dni potem Lewandowski ogłasza że mentalnie i fizycznie potrzebuje odpoczynku jeśli chodzi o reprezentacje. A pewnie probierz dałby mu wolne z Mołdawią. Krótko mówiąc Robercik patrzy tylko na siebie a konkretnie na ładną pensję w Barcelonie. Najlepsze jest to sporo ludzi nie widzi jednej prostej rzeczy-Z Lewandowskim nic poważnego nie osiągnęliśmy i bez niego będzie tak samo. A napastnik który nabije bramek drużynom typu San Marino, Wyspy Owcze, Estonia Litwa Malta itp to prędzej czy później się znajdzie.

3

@Piotr777 Żart to rok starszy Lewandowski z pensją 32mln a od nowego sezonu 26 mln. Perisic pewnie zgodziłby się na 1/5 tego a walecznośći i zaangażowania na boisku nie można mu odmówić.

2

Kulesza niech zapyta teraz Lewego jaki selekcjoner mu odpowiada bo chłop znowu popracuje do końca roku i dowidzenia. I oczywiście musi obiecać Lewemu że będzie kapitanem do końca kariery.

0

@Coveta większość chłopaków z reprezentacji miała styczność z lepszym trenerem niż Probierz. Jednak przyjeżdżają na zgrupowanie. PZPN wybiera selekcjonera nawet jeśli popełnia błędy przy jego wyborze. Rola piłkarzy jest godnie reprezentować barwy narodowe.

1

Michał Probierz nadaje się na selekcjonera jak Lewandowski na kapitana. Moje zdanie jest takie że pora podziękować Probierzowi bo efektów pracy nie widać. Jak również podziękować Lewandowskiemu. Po pierwsze ma swoje lata, po drugie co drugi selekcjoner mu nie odpowiada. Mam dosyć jego gwiazdorzenia. Prędzej czy później musimy mu podziękować bo wiecznie grał nie będzie. Przyjdzie nowy selekcjoner i znowu się okaże że Lewandowski nie przyjedzie na zgrupowanie bo będzie mu się coś nie podobać. Pora na młodych głodnych gry a nie podstarzałych piłkarzy którzy przyjeżdżają na zgrupowanie jak za karę. I tylko się interesują dużą pensją z klubu w którym grają.

1

Nie jestem zwolennikiem posiadania w drużynie emerytów co dowodem jest spora niechęć do Lewandowskiego. Jeśli chodzi o Perisica to jestem innego zdania. Facet naprawdę daje z siebie wszystko na boisku, jest w dobrej formie i napewno jego utrzymanie nie obciążało by tak budżetu jak tego Pana którego wymieniłem wyżej.

9

Niech zostanie, to dobry piłkarz

0

@Marusek kto ruszył w te klimaty to ruszył. Kolejność komentarzy świadczy że Ty, ja tylko chciałem Cie pocieszyć że jestem tolerancyjny i interesuj się męskimi gaciami dalej.

0

@MirusAmisz Jeden? Wszystko co związane bezpośrednio z Barceloną jest ciekawsze niż ta mało ciekawa afera z opaską kapitana. Choć afera to za dużo powiedziane. Selekcjoner ma możliwość zmiany kapitana i to zrobił. Nie jest to żadne przestępstwo. Dziwi mnie że jeszcze pytasz co jest bardziej interesujące od tej śmiesznej aferki. Widać że klub Cię nie interesuje skoro takie tematy uważasz za najważniejsze.

0

@Almighty Pewnie że nie muszę ale nie ma innego wyjścia żeby okazać swoje niezadowolenie.

2

Wydaje mi się że po to tu jesteśmy żeby komentować sprawy związane z klubem. Co drugi artykuł to Lewandowski tak jakby nie było ciekawszych tematów.

0

@Marusek Mnie czyjeś gacie nie interesują szczególnie męskie ale każdy lubi co innego także Cię rozumiem . Propo Zielińskiego to robi to co do niego należy czyli przyjeżdża na zgrupowanie a nie strzela focha jak Robercik

0

Barcelona i jej ruchy transferowe to tylko pośmiewisko i nic więcej. Wygląda to tak jakby przeciętny Kowalski z najniższą krajową gadał wszystkim ze wybiera się do salonu Mercedesa. Nie ma kasy to po co gadać o jakimś Diazie. Ja się modlę żeby chociaż Rashforda wypożyczyli.

0

@Coveta kilka meczów w reprezentacji w ciągu roku to żaden wysiłek. Ich brak też nie doda sił Lewandowskiemu. Wystarczy się rozejrzeć dookoła czy w jakimś poważnym klubie głównym napastnikiem jest 37letni piłkarz? Lewandowski to piłkarz u schyłku kariery z pensją nie adekwatną do tego co daje na boisku. Jakby zarabiał 10mln i wchodził na ostatnie 20 - 30 minut to Oki niech będzie. Jednak stawianie na takiego piłkarza jako na głównego napastnika to proszenie się o kłopoty. "5minut" Lewandowskiego w poważnej piłce już dawno minęło.

0

Mam nadzieję że chociaż coś zostanie na wypożyczenie Rashforda

0

@Nightraider będzie zarabiał a nie zarabia. Z 32 na 26 to faktycznie kosmiczna obniżka. A po drugie gwarancję to możesz mieć na pralkę jak kupisz w media expert a nie dajesz gwarancję że 37latek będzie Ci zdobywał co sezon niewiadomo ile bramek. Pora zejść na ziemię 5minut Lewandowskiego już dawno minęło. Zobacz sobie jaką kasę nam gwarantował Messi z koszulek gadżetów biletów itp a zobaczysz że Lewandowski to kropla w morzu. Są tutaj niestety frajerzy że jakby dostał 50mln na sezon i kontrakt do 2030r to by klaskali z radości. Ja tam przeczekam jeszcze sezon i mam nadzieję że z tym podstarzałym piłkarzem który rujnuje nasz budżet odejdą sezonowi kibice.

2

@Nightraider dziwnym trafem zapominacie ile Lewandowski zarabia? Przypomnę ponad 30mln dla piłkarza u schyłku kariery. Max to połowę tego powinien zarabiać,ale oczywiście widzicie zarobki po 12mln ale 32mln to już nie bo to pensja Robercika.

1

@zytko3 obudź się człowieku i czytaj ze zrozumieniem. Ja nie chwalę Probierza za styl gry reprezentacji tylko za to jaką podjął decyzję. A to Lewandowski to nietykalny? Wszyscy będą mu się kłaniać żeby łaskawie przyjechał na zgrupowanie? Nikt nie jest zmęczony sezonem tylko Lewandowski. Posłuchaj jak ludzie ze świata piłki komentują tą sytuację. Lewandowski w Hiszpanii opowiada że czuję się młodo i wg biologicznego zegara ma 30 lat chwilę potem mówi że mentalnie i fizycznie czuje się zmęczony jak trzeba zagrać w reprezentacji. Żaden selekcjoner mu nie odpowiada. Probierz od tego jest ma prawo zmienić kapitana.

2

Prawo Panie Probierz! Niech grają Ci co faktycznie chcą grać dla Polski a Lewandowski to tylko patrzy kiedy wpłynie pensja od Barcelony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?