KibicBarcy84
Dołączył/a: sierpień 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
David? Ja bym go sprowadził nic na tym nie stracimy. Podobnie z Tagliafico
8
Tagliafico hmm jestem za :)
4
Koeman objął stery w momencie gdzie szambo wylewało z każdej strony. Niektórzy po nim jechali ale szacunek mu się należy nie tylko dlatego że jest legendą klubu ale również dlatego że przyszedł kiedy w klubie był największy syf.
3
Prawda jest taka że my lubimy robić dużo szumu wokół sprawy zamiast działać po cichu wiedząc jaką mamy sytuację finansową.
2
Ja go dobrze wspominam, lubię gościa
0
@SirChuck Facet nie chce wchodzić du tego bagna. Ma robotę, szanują go tam. Wróci do Polski i będzie się uganiał z tymi gwiazdami co za miliony w klubach chce im się biegać a w reprezentacji już nie. Spojrzy chłop krzywo na Lewego i będzie musiał znowu szukać innej fuchy. Ja go tam rozumiem.
0
@1kondziu1 Lewandowski to jak chce coś dobrego zrobić dla tej reprezentacji to niech zrezygnuje z gry w niej. Zaczyna gwiazdorzyć a jego 5 minut w poważnej piłce już dawno minęło. 37 lat niebawem więc z nim czy bez niego i tak nic nie wygraliśmy i nie wygramy. Drużyna jest najważniejsza a nie wielmożny Pan Lewandowski.
1
@MirusAmisz Popraw sobie plakat Lewego nad łóżkiem. Mam nadzieję że wraz z odejściem Lewandowskiego pójdą stąd jego stuknięci fanatycy i będą pisać farmazony gdzie indziej że Lewandowski to top 3. Lewandowski to powinien dziękować tym co mu kreują sytuację bramkową podając piłkę na nogę co do milimetra. Facet 37 lat kosmiczna pensja kondycja coraz gorsza.
1
@borys1990 Gdzie Ty widzisz straszenie? Naucz się czytać ze zrozumieniem to naprawdę pomaga. Poprostu nie lubię cwaniaczków którzy udają kozaków w komentarzu. Jak jak ja miałem 11 to ciebie nawet w planach nie było
1
@JoseArkadioMorales szkoda komentarza na niego,widać że stuknięty na punkcie Lewandowskiego. Pewnie chciałby że Lewandowski do 50tki grał w Barcelonie.
1
Komentarz usunięty
13
Żeby tylko to nie był taki talent jak Roque
1
@cracker Skrzydła ok tylko szkoda że emeryt z przodu, żeby tylko nadążył za nimi
1
Takiego piłkarza Barcelona prędko mieć nie będzie. Mógł jeszcze troche pograć u nas. Nie był zwykłym dokładaczem nogi jak inni tylko potrafił sam coś zadziałać w polu karnym.
0
Jeśli faktycznie 1Lipca będą już mogli wpłacić całą kwotę to tydzień chyba ich nie zbawi. Po co się prosić Bilbao o raty.
1
A zanim się nabawił kontuzji to ktoś wie co to piłkarz?Jego atuty? 19 lat i 3mln to nawet patrząc na kontuzje sugerowało by że nie ma co się cudów spodziewać?
0
@palel95 Zamiast robić pajaca z siebie to czytaj ze zrozumieniem to naprawdę pomaga.
0
@Murazor poprostu nie wierzę Laporcie. Jak to jakie warunki? Trzeba kasę na transfer i budżet odciążyć pozbywać się pensji i to może nie jednej. Pismaki mają o czym pisać a niektórzy we wszystko wierzą jakby Nico już był u bram klubu.
0
@palel95 nie jestem ekspertem, poprostu poddałem wariant którego nie można wykluczyć. A te opowieści jak to Nico szaleje na punkcie Barcelony itp to wymysły pismaków.Widzę że we wszystko wierzysz co piszą. Nawet jeśli chce do nas przyjść to jeśli Barca będzie zwlekać to wcale nie musi na nas czekać. Bayern to solidna ekipa i ma gwarancję że go bez problemu wykupią i zarejestrują.
1
@krol211 Gdyby głupota sprawiała ból to byś nie wyrobił na leki przeciwbólowe.Jak się nie potrafisz normalnie odnieść do czyjejś wypowiedzi to nie nie rób pajaca z siebie bo tylko pokazujesz że tytanem intelektu nie jesteś.
1
Bayern ma kasę i nie ma problemów z rejestracją piłkarzy. A my? Raz czytamy że kasę mamy za chwilę że pożyczkę weźmiemy albo że jakaś firma wpłaci zaległą kasę. Krótko mówiąc przybywa tych warunków do spełnienia żeby Barcelona mogła go kupić i zarejestrować. Oczywiście Laporta będzie do ostatniej minuty okienka opowiadał farmazony jak z Messim. Bayern będzie sobie cierpliwie czekał i znudzony czekaniem na Barcelone Nico wybierze ci by nie gadać też dobry klub. I tak się zakończy historia z Nico. My dużo gadamy a inne mało gadają tylko kupują.
5
Szkoda że nie teraz, 37latek z mega pensją tylko w Barcelonie. Cóż nie mogę się doczekać tego dnia kiedy Robercik pójdzie sobie kontynuować piłkarską emeryturę gdzie indziej a budżet klubu odżyje.
1
Jeśli chodzi o Nico to nie uwierzę póki nie zobaczę go w naszej koszulce. Pismaki podkręcają temat jakby Nico już był w drodze do Barcelony. A prawda jest taka że Barcelona jeszcze nie spełnia wszystkich warunków żeby go kupić.
0
Jeśli jest w tym wszystkim ziarno prawdy i Barcelona interesuje się Nico który odrzucił inne oferty to jak go nie kupią teraz i zrobią go w ch*ja to raczej kejnej okazji nie będzie.
1
Z wiarygodnością u Laporty podobnie jak u Tuska czyli gada to co chcemy usłyszeć. Przyjdzie rejestracja piłkarzy na nowy sezon i zacznie się szopka i wypychanie kogoś na siłę.
0
Szkoda że nie uzgodnione z Tebasem
0
Laporta jest optymistą i to mi wystarczy
2
Jego sprawa z kim spędza wolny czas. Widzę tematyka jak z pudelka
1
I Tebas sprowadził nas na ziemię.. Trzaskowski przez dwie godziny był prezydentem a my przez dwa dni mieliśmy nadzieję na transfer Nico :)
5
Lato dobrze gada. To że Probierz nie nadawał się na selekcjonera to już wiemy jednak Lewandowski nie jest od wybierania sobie u którego selekcjonera będzie grał. Nie pasuje mu co to niech podziękuję i po sprawie.