KibicBarcy84
Dołączył/a: sierpień 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
18
Przecież Atletico było zadowolone z niego a my oddajemy go za free i jeszcze będzie nas to coś kosztować? Nie dziwne że u nas krucho z kasą
0
@Coveta stokrotka mnie prześladuje od dawna
0
@Puyol88 a inni kadrowicze nie mają prawa być zmęczeni? Są tacy co więcej grali w swoich klubach i jakoś nikt nie narzeka tylko przyjeżdża na zgrupowanie. Lewandowski to jakaś święta krowa czy jak? Selekcjoner mu się nie podoba to nie jaśnie pan nie będzie grał w reprezentacji. Na szacunek to trzeba sobie zapracować. A prawda jest taka że za 30 mln za sezon u nas to Lewandowski czuje się młodo i pełen sił a na reprezentacje już zmęczony sezonem.
4
Lewandowski już nie pierwszy raz kombinuje z reprezentacją. Wcześniej też była sytuacja że problemy z kostką jeśli dobrze pamiętam a potem jakimś cudem w Barcelonie już był zdrowy. Zresztą wystarczy posłuchać co Lewandowski gada bo ma dwie różne wersje :1.U nas gada że czuję się młodo nie jest zmęczony i jego wiek biologiczny to 30 lat. Jeśli chodzi o reprezentacje to już inna wersja że czuję się zmęczony że jest świadomy w jakim jest wieku itd itd. Lewandowski nie będzie sobie wybierał meczy w których będzie grał podobnie z selekcjonerem.
0
Najlepsze jest to że nie mamy oficjalnego komunikatu o transferze nowego bramkarza a wszyscy już jadą po Ter Stegenie że jest taki czy owaki i że trzeba się go pozbyć. Niemiec tyle lat u nas spędził. Oczywiście miał gorsze i lepsze momenty ale ogólnie zawsze był to bramkarz zaliczany do grona najlepszych. Przyszedł Szczęsny i już zachwyt a początek miał tragiczny potem trochę lepiej i koniec sezonu taki sobie. Obiektywizm niektórych tutaj mnie rozwala. Przykład :sprowadzenie Rashforda czy Diaza po co przecież już są blisko trzydziestki ale 37 letni Lewandowski jest już super. Poczekam rok dwa Robercik z Wojtusiem pójdą stąd i zabiorą tych sezonowych kibiców ze sobą.
1
Bardzo dobrze, nie jestem fanem Probierza ale tutaj pokazał kto rządzi. Lewandowski zbyt pewny siebie był i myślał że będzie wszystkimi dyrygował w reprezentacji.
1
@MagdJanko Ty oczywiście standardowo co by Lewandowski nie zrobił to oczywiście wina wszystkich dookoła tylko nie jego. A prawda jest taka że coraz więcej osób dostrzega że Lewandowski uważa że jest ważniejszy od prezesa PZPN selekcjonera i pozostałych piłkarzy. Probierz bardzo dobrze zrobił bo wszyscy chodzą na paluszkach wokół Lewandowskieg. Reprezentacja raczej nie straci na jego nieobecności a on niech sobie gwiazdorzy dalej w Barcelonie(niestety).
4
Lewandowski to niech zje snickersa bo zaczyna gwiazdorzyć. A po drugie z nim czy bez niego gramy tak samo czyli słabo. Ja tam nie jestem wielkim fanem talentu Lewandowskiego i jest mi bez różnicy czy zagra jeszcze w reprezentacji czy nie. Jednak są kibice wpatrzeni w niego jak w obrazek i to im Lewandowski pokazał że ma ich w dupie. Można lubić selekcjonera albo i nie ale przyjeżdża się reprezentować barwy narodowe i żeby dać radość kibicom. Lewandowski nie jest od tego żeby sobie wybierać selekcjonera u którego będzie grał. Jakby dostał taką stawkę jak w Barcelonie to pewnie Probierz by mu nie przeszkadzał.
0
@45 nie ma co porównywać naszych dziadów do piłkarzy Argentyny
1
@PJ777 co żeśmy z tym Lewandowskim wygrali.?że tak piszesz że ciągnął tą kadrę od lat. Jesteśmy przeciętni w piłce a dobry Lewandowski w klubach to duża zasługa całego zespołu szczególnie tych z dużą dokładnością asystują
8
Lewandowski zamiast odstawiać dziwne szopki to niech podziękuję reprezentacji i po problemie. Reprezentacja z nim czy bez niego i tak nic wygrała i nie wygra więc przestańmy go traktować jak zbawienie polskiej piłki.
2
@MirusAmisz pośmiewisko z siebie zrobił i wystarczy posłuchać co ludzie na temat mówią ze świata sportu
1
@MagdJanko Emeryt czy tego chcesz czy nie.. Możesz zakłamywać rzeczywistość ale Lewandowski to piłkarski emeryt. Widać też to po jego kondycji. Ci co mu doskonale asystują są autorami jego dobrych statystyk. Rozejrzyj się dookoła czy w jakimś naprawdę liczącym się klubie piłkarz w takim wieku decyduje o golach? A co do Flicka to nie podważam jego kompetencji. Wiem że brakuje Ci argumentów dlatego wymyślasz że mam coś do Flicka. Nawet najlepszy trener nic nie poradzi jak jego piłkarz będzie potrzebował tlenu żeby biegać 90minut po boisku. Messi był sporo młodszy i prawie każdy po nich jechał że stary itd. A lepszy był sto razy od Lewego. Lewandowski prawie 37 lat i nikomu to nie przeszkadza. Tacy tutaj kibice są obiektywni.
1
Bajeczka dla naiwnych.. Narobiło się szumu wokół tego to Lewandowski stwierdził że jednak przyleci na zgrupowanie.
0
Real kupuje i pozbywa się piłkarzy których czeka piłkarska emerytura.U nas niestety na odwrót, cieszymy się leciwym Lewandowskim który ma być zbawieniem w ataku na następny sezon. Co najlepsze ten sam piłkarz nie chce chce zagrać w reprezentacji bo zmęczony a przecież końcówka sezonu mało co grał. I taki grajek ma wytrzymać cały następny sezon. Xabi jak rozkręci Real a to może być ciężko o rywalizację z nimi. Może doczekam czasów kiedy Barcelona stanie na nogi finansowo i będzie ją stać na porządnego gajka i nie będzie przytułkiem dla emerytów chcących sobie zakończyć karierę w prestiżowy klubie.
6
Robienie zakupów jak nie masz grosza przy dupie zawsze tak się kończy
1
@Uven A za Lewandowskiego jedną nogą na emeryturze daliśmy prawie 50 to już jest git? 60 mln to zapewne cena do negocjacji.
3
Z Lewandowskim czy bez ta reprezentacja gra na podobnym poziomie czyli kiepskim.
0
@Pablozeusz Myślę że za te 50mln to może by go sprzedali ale napewno nie 30mln
1
"Skoro w Barcelonie zostaje Lewandowski, to trudno byłoby sprowadzić do klubu kolejną topową 9"
Racja, przecież Lewandowski to młody piłkarz na lata po co nam 9. Lepiej poczekać jak go ktoś zgarnie albo przedłuży kontrakt i podniosą cenę do stówy.
0
Kluby szejków oczywiście nie do ruszenia
0
Rashforda wypożyczyć pod okiem Flicka może być jeszcze lepszy.
3
Aubameyang rok młodszy grałby za 1/3 tego co Lewandowski bo godził się na niższą pensje byle u nas grać. Podejrzewam że różnica w bramkach nie byłaby zbyt wielka.
0
60 mln max. Niestety Laporta chcąc zrobić szum wokół transferu nie patrzy na koszty.Piłkarz ogólnie Oki tylko cena za wysoka. Wypożyczenie Rashforda byłoby tańsza. Tak czy owak mam nadzieję że coś Deco wykombinuje.
2
@David00 Liczba jest dobra tylko spójrz na to z innej strony. Gdyby nie Yamal Raphinhia to gdzie byśmy teraz byli? Sami strzelają i asystują. Bramki Lewego to nie jakieś arcydzieło. Ktoś powie to jest 9 więc od tego jest. Zgadza się ale widać że jego wpływ na wynik jest i będzie coraz mniejszy. To jest piłkarz u schyłku kariery a nie którzy tutaj robią dalej z niego gwiazdę. Nikt mu zasług nie zabiera ale widać że motorycznie on już nie nadaje się na granie co kilka dni. Organizmu nie oszukasz. A jego gadka ze czuje się młodo itd to nie ma co brać pod uwagę. Chłop się kurczowo trzyma dobrego klubu i dobrej jak na jego możliwości pensji.
1
Barcelona biedna jak mysz kościelna więc w ataku będziemy mieli jak to ktoś dobrze ujął :prawie rekina i 37latka. Patrząc na to jak się Real zbroji to mam prawo mieć obawy o następny sezon. Lewandowski nie nadaje się na podstawowego napastnika. Widać braki motoryczne. Twierdzi że jego wiek biologiczny to 30lat a nie ma sił na dwa mecze w reprezentacji. Pensja też nie adekwatna do tego co jest w stanie zaoferować na boisku. Barcelona lubi niestety takie klimaty czyli leciwy piłkarz i długi kontrakt z dużą pensją. A potem płacz bo nie stać nas na nikogo Dobrze płatne wakacje Barcelona mu zafundowała.
1
@th@les Mało osób potrafi zrozumieć że 37latek z dużą pensją to nie przyszłość klubu tylko jak sam piszesz kula u nogi. Zazwyczaj kluby pozbywają się takich piłkarzy. Xabi jak rozkręci Real to będzie ciężko. Lewandowski to się nadaje na zmiennika który wchodzi w 70 minucie. Rezygnuje z meczy w reprezentacji bo nie ma sił a za chwilę opowiada bzdety że czuję się na 30 lat.
1
@Czarny_ck gadać o biologicznym wieku to sobie można, niestety są tacy co w to wierzą. Jakbym miał tyle lat grał w takim klubie jak Barca i zarabiał blisko 30 baniek to pewnie też bym opowiadał te banialuki byle tylko zostać tu jak najdłużej
1
@bary opcja prędzej bardzo realna
0
@Lewangoooolsky ciekawe czy będziesz się śmiał jak Xabi uruchomi potencjał Realu i Mbappe będzie ładował bramkę za bramką a Lewandowski będzie prosił o tlen 60 minucie meczu.