KibicBarcy84
Dołączył/a: sierpień 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Znając naszych ekspertów od transferów przypomną sobie o Tahu jak już będzie za późno.
1
@mint narodowość akurat tutaj nie gra żadnej roli. Tak mam problem bo w przeciwieństwie do innych nie zostałem kibicem tego klubu wraz przyjściem Lewandowskiego do nas
1
Yamal to przyszłość klubu. Fajnie że wczoraj zdobył bramkę z Ferminem
0
Ciąg dalszy ośmieszania klubu jego nieudolnymi rządami . Rejestrowanie piłkarzy za pięć dwunasta. Jak wygląda sytuacja finansowa to podejrzewam dowiemy się jak odejdzie z klubu.Nie wierzę że nie wypłyną jakieś brudy po nim. Ci co trochę mieli pojęcia uciekli z klubu został Laporta i jego kolesie.
0
@Elvisek nie pij tyle
1
@torondirn Odejść to powinien już. Nie stać nas na trzymanie leciwego piłkarza bez którego jak widać radzimy sobie dobrze. Co zrobił dla drużyny to zrobił ale teraz kto inny rządzi na boisku i pokazuje swoją wartość.
1
Jak widać możemy wygrywać bez Lewandowskiego. Gdyby to odemnie zależało to zrobiłbym wszystko co możliwe aby mu podziękować latem za współpracę. Jeśli chcemy się rozwijać nie możemy polegać na piłkarzach którzy jedną nogą są na piłkarskiej emeryturze. O jego zarobkach nie wspomnę. Widać kto naprawdę robi różnicę teraz na boisku i kto ciągnie ta drużynę. Mecz z Espanyolem myślę że pokazał kto będzie rządził w następnym sezonie na boisku.Zrobił sporo dla drużyny ale nie ma miejsca na sentymenty.
1
@BISHBASHBOSH Wczoraj prowadziliśmy dyskusje i twierdziłeś że trzeba wszystko zrobić żeby Lewandowskiemu pomóc zdobyć nagrodę Pichichi. Dzisiaj już twierdzisz że Yamal najlepszy na świecie, a Mbappe w całym sezonie był lepszy od Lewego. Masz rację Yamal zasłużył na złotą piłkę. To teraz już wiesz dlaczego bardziej mi zależało żeby Yamal poprawił sobie statystyki? Może i zmieniasz zdanie jak politycy ale z tym co dzisiaj napisałeś zgadzam się w stu procentach
0
@PachoHerrera Uważaj bo jego wielbiciele nie dadzą Ci żyć
4
Cieszy mnie to że Yamal i Fermin postawili kropkę nad i!
0
@BISHBASHBOSH Ja doskonale rozumiem co masz na myśli. Poprostu mam inne zdanie w tej kwestii. Nagroda Pichichi to bardziej nagroda indywidualna. Czy to duży prestiż dla klubu? Raczej nie.. Tym bardziej jak ktoś wygrywa ta nagrodę małą różnicą zdobytych bramek. A pozatym ja stawiam na przyszłościowych piłkarzy. Niech oni budują swoją wartość w klubie.
0
Komentarz usunięty
1
@KuCz3k Lewandowskiemu potrzeba pół sytuacji żeby uciszyć internet? Haha. Teraz to mnie rozbawiłeś. Rozumiem że jesteś jego wielkim fanem ale bądźmy obiektywni. O Lewandowskim już mało kto teraz rozmawia. Piłkarski świat już nie żyje Lewandowskim i jego osiągnięciami. Wygrał wszystko co się dało? Jesteś pewny? Chyba o czymś zapomniałeś. Messi wygrał co się dało ale to nie ma co porównywać piłkarz dwie półki wyżej niż Lewy. A Lewandowski jest drewniak takie są fakty. Oczywiście w polu karnym potrafi się ustawić ale technicznie to drewniak. Widziałeś żeby próbował kogoś kiwać jak ma piłkę? Gdy tylko rywal doskakuje to zaraz się pozbywa piłki.
0
@BISHBASHBOSH muszę się powtarzać bo jeden załapie odrazu inny za dziesiątym razem. Co ja na to poradzę. Ty stawiasz Lewandowskiego ponad drużynę żeby miał co włożyć do swojej gabloty. Ja uważam że Lewandowski i tak ma za co dziękować kolegom którzy przyczynili się do tego jakie ma statystyki. Stawiam na tych co jeszcze mogą coś w tym klubie zdziałać i są jego przyszłością a Lewandowski do nich nie należy.
0
Komentarz usunięty
1
@BISHBASHBOSH Wytłumaczyłem koledze wyżej co mam na myśli ale skoro nie zrozumiałeś to postaram się i Tobie to wytłumaczyć. Postaram się zrobić to jak najprościej tylko się da. Jestem kibicem Barcelony trzydzieści parę lat. Ty zapewne od momentu przyjścia Lewandowskiego do Barcelony. Wogóle jestem ciekaw czy by Ci tak zależało na tej nagrodzie gdyby nie Polak o nią się starał. Ja nie widzę powodu żeby dobro drużyny było mniej ważne od indywidualnych ambicji Lewandowskiego. Każdy niech robi swoje. Ja osobiście wolałbym gdyby np Yamal zrobił show na boisku lub Raphinhia. Yamal to młody utalentowany piłkarz który jest przyszłością klubu i o którym teraz mówi cały świat. Lewandowski to piłkarz u schyłku kariery. Nie widzę powodu żeby go stawiać na pierestale kosztem innych. Ja patrzę w przyszłość i stawiam na młodzież która może dać dużo klubowi a piłkarskim emerytom z dużą pensją mówię -Dziękuję i dowidzenia. Mam nadzieję że zrozumiałeś a jeśli nie to poproś kogoś starszego żeby Ci wytłumaczył bo ja już nie mam sił.
1
@liber02 Zrozumiałem dobrze ale chociaż Ty potrafisz się odnieść z sensem do tego co napisałem. Poprostu drażni mnie jak ktoś stawia Lewandowskiego na pierwszym miejscu tylko dlatego żeby lepiej wypadł od Mbappe. Niech każdy gra swoje. Nie ma świętych krów. Zresztą dzięki komu Lewandowski zdobył tyle bramek?nie oszukujmy się nie typem piłkarza którego umiejętności techniczne pozwalają coś indywidualnie wykombinować. Kto będzie miał okazję niech zdobywa bramkę a nie szukanie na siłę Lewandowskiego w polu karnym.Współpraca musi być w obie strony.
0
@BISHBASHBOSH Zrozumiałem doskonale. Martw się o siebie bo raczej Ty nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi co widać po Twoim nic nie wnoszącym do dyskusji komentarzu.
1
Trochę kontuzje go męczą ale jak gra to jest solidnym piłkarzem. Inigo nie jest zły jednak ma swoje lata. Araujo opchnąć będzie na rejestrację Taha
1
@Coveta Mają go za rączke prowadzać po boisku bo jest małe dziecko ? A może mają marnować swoje setki tylko dlatego żeby drewniak Lewandowski poprawił swoje statystyki. A Lewandowski to już nie musi pomagać kolegom na boisku, tylko trzeba koło niego skakać. Rozwalają mnie te dzieciaki tutaj którzy przypomnieli sobie o Barcelonie bo Lewandowski tutaj jest.
0
Chociaż to się udało Laporcie czyli sprowadzić Flicka.
0
@PerroHerro starszy? Jakoś nie widać po Twoim toku myślenia.Cóż pisać to sobie można wszystko. Ty chcesz trzymać starego Lewandowskiego z dużą pensją który blokuję przyjście kogo kolwiek. Ja bym wolał nakłonić go do odejścia żeby jeszcze parę groszy wpadło za niego. Każdy normalny klub tak robi z piłkarzem który jest u schyłku swojej kariery. Sporo tutaj sezonowych kibiców którzy podczepili się bo przyszedł Lewy i Szczęsny i nie widzą nic poza nimi.
0
@czarek78 wszystko pięknie tylko Tah nawet jeśli jest chętny do nas przyjść to widział co się działo z Olmo. W naszej sytuacji finansowej właśnie tacy piłkarze jak Tah to jedyna szansa na wzmocnienia. Niestety Laporta i jego kolesie za co się nie wezmą to spartolą
0
@PerroHerro Dziecko nie wiem czy wiesz ale takie rzeczy dzieją się na rynku transferowym i to nie od dziś. Naprawdę myślałeś że piłkarze są pozyskiwani tylko na zasadzie wolnego transferu bo im się umowa kończy.
0
Niestety kto był troche kumaty to dawno już spierdolił z tego klubu. Został Laporta i jego kolesie. Jeśli nie będziemy w stanie sprowadzić Taha to będzie to kompromitacja i nic więcej. Zresztą nie pierwsza i nie ostatnia za rządów Laporty.
0
Tah i David do zgarnięcia. A starać się sprzedać Araujo Fatiego i Lewandowskiego też wypchnąć. Byłaby kasa na Nico. Jeśli Xabi zrobi w Realu to samo co Flick u nas to następny sezon może już nie być taki fajny w kontekście ogrywania Realu. Z emerytem Lewandowskim i Torresem który co prawda poprawił swoją grę ale..... może być ciężko o trofea. A polegając tylko na Yamalu i Raphinhi szybko ich zajeździmy.
2
Tah i David do zgarnięcia i chętni na przenosiny do Barcy. Pora kogoś wypchnąć z klubu. Emeryt Lewandowski jak widać nie jest niezbędny do tego dorzucimy Fatiego i Araujo. Parę groszy by wpadło a ile miejsca w budżecie. Niestety tak się nie stanie bo władze tego klubu nie uczą się na własnych błędach.
2
@AxelF Lewandowski to piłkarz u schyłku kariery. Ja bym go nie brał pod uwagę w następnym sezonie. Jak Xabi przyjdzie do Realu i poukłada dobrze zespół to może już nie być tak łatwo jak teraz. Ze starym Lewandowskim cudów nie będzie nie oszukujmy się
5
Wojtuś początek miał nieciekawy potem coś pokazał a ostatnio znowu nie zachwyca. Oczywiście nie wszystkie stracone bramki to jego wina bo obrona też się nie popisała.
5
Jak widać możemy wygrywać bez bramek Lewandowskiego. Oby to dało coś do myślenia Laporcie. W lecie pora na wzmocnienia a żeby tak było trzeba zrobić miejsce w budżecie. Araujo Lewandowski Fati na odstrzał. Tach do wzięcia i David z Lille.