KibicBarcy84
Dołączył/a: sierpień 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Pustelnik 9 strzałów na bramkę, co nie zmienia faktu że Inter był bardziej konkretną ekipą
6
Wcześniej Messi ciągnął ten wózek teraz widzę powoli Yamal to robi. Nie mamy składu żeby jechać na pełnym gazie na kilku frontach. Są pozycje gdzie jeszcze zmiennik nie odstaje ale już np potencjalny brak Yamala byłby katastrofa dlatego trzeba dbać o tego dzieciaka.
2
@ziomal62 dokładnie Inter stupricentowa skuteczność. Wojtuś nie popisał się
1
@Alexkill717 nie oglądałem bo z pracy dopiero wróciłem ale jak patrzę że Inter 3 strzały na bramkę i 3 bramki to Wojtuś chyba też nie popisał się
0
@bronx potrafisz napisać coś co ma wspólnego z tym co ja napisałem czy za głupi jesteś na merytoryczny komentarz?
0
@suszini nawet jeśli wepchnął do ramki to Szczęsny dałby sobie wbić ze dwa i ta byśmy byli na minusie
3
Ter Stegen wracaj do bramki
0
Meczu nie oglądam ale standardowo widzę statystyki po naszej stronie ale wynik już nie bardzo. Wojtuś chyba też broni do bani
1
Ważne żeby nie zagrać taj jak z Realem gdzie pierwsza połowa lux a w druga pod dyktando Realu i wiemy jak to się skończyło.
16
Messi to jest Messi nie ma co kogoś porównywać do niego
3
Enrique pokazał swój fach w psg. Arsenal pokonał słaby Real ale im trudniejszy rywal to widać że ciężko mają coś zaoferować.
0
Kounde zna teraz cały świat, a Lewczuk? Hmm..
0
Szanuje Inter ale tak jak pisałem wcześniej ja bardziej bałbym się Bayernu. Inter nie zrobił na mnie niewiadomo jakiego wrażenia.
0
W drugiej połowie Real wrzucił wyższy bieg a my graliśmy to co Real w pierwszej
3
Wracamy do gry, rekin zrobił swoje
2
Sami się o to prosiliśmy
1
Nie strzelą na 2-0 bo zaczyna się nerwowo robić pod naszą bramką
0
Martin słabo trochę się obawiam bo już ma żółtą kartkę
1
@1LY0 możesz nie lubić piłkarzy drużyny przeciwnej ale prawdziwy kibic nie cieszy się z powodu kontuzji rywala.
2
Trzeba mu dawać szanse nie tylko dlatego żeby inni odpoczęli. Nikt go nie kupi jeśli cały sezon przesiedzi na ławce. Chłopak musi też troche zgrać się z resztą ekipy. Może Flick jeszcze zrobi z niego piłkarza.
3
Drugi fenomen to brak skuteczności
0
@krzakov Ty chyba dużo rzeczy nie wiesz co powoduje że się ośmieszasz.
1
Dobrze że Fati dostał szanse, rywal nie z górnej półki może chłopak się przełamie.
1
Nie dziwię się że piłkarz Realu wzbudza emocje tutaj. Jednak umiejętności piłkarskich nie można mu odmówić. Dziwię się że gardzicie takim piłkarzem z którego Flick mógłby zrobić jeszcze lepszego grajka.
0
@Barca_Big_Moment Właśnie dlatego że Bayern lubi pograć jak Ty to piszesz otwartą piłkę to ja bym nie chciał tej ekipy teraz. Zaczynamy popełniać błędy co widać po straconych bramkach ostatnio, do tego kontuzje. Bayern w meczu rewanżowym strasznie cisnął Inter.
1
Dla mnie Bayern byłby gorszą opcją. Jednak my też musimy się poprawić bo ostatnio popełniamy trochę błędów
0
Ostatnie mecze nie wyglądały najlepiej. Porażka ale przede wszystkim słaby mecz w Dortmundzie. Błędy w obronie z Celtą. Wcześnie wygrana przez samobója. Nie wiem czy to zmęczenie sezonem czy rozluźnienie ale taki Inter może być trudny do przejścia jeśli się nie ogarniemy.
0
@Filarrr11 potrafisz napisać komentarz który wniesie coś do dyskusji? Bo jak narazie nic ciekawego nie napisałeś.
1
@Terroriser A np Jonathan David z Lille. Rekordowe liczby Lewandowskiego bardzo szybko mogą się skończyć bo jest to piłkarz jedną nogą na piłkarskiej emeryturze. Już widać że pełne 90 minut i gra co parę dni to nie dla niego.
0
@Greenalley Ty się lepiej obudź i zacznij myśleć. Jak długo jeszcze chcesz opierać atak na facecie w takim wieku? Do 50 tki chcesz go oglądać w Barcelonie? Tylko dlatego bo jest Polakiem i narazie zdobywa bramki. Gdzie są napastnicy w podobnym wieku? U szejków albo w MLS bo normalny klub myśli perspektywicznie i sprzedaje piłkarza gdy jeszcze można coś na nim zarobić. A co do Flicka to chyba tylko to się Laporcie udało. Reszta to działanie po omacku na zasadzie jakoś to będzie.