2

To było do przewidzenia, MC ledwo co nie odpadł z LM wcześniej, a co się odwlecze to... . Oglądałem skrót i Real zasłużył na wygraną.

0

@MirusAmisz pamiętaj ile ma lat Lewandowski i ile zarabia. Jego pensja też obciąża budżet.

2

Trzeba kogoś sprzedać żeby wygospodarować kasę a na to się nie zanosi bo chętnych na odejście z klubu nie ma. Lewandowski ma swoje lata najwyższa pora pozbyć się go. Wiem wiem zdobywa bramki. Prędzej czy później trzeba będzie mu podziękować. Lepiej to zrobić w dobrym momencie gdzie jest szansa zarobić parę groszy.

3

Nie pogardziłby Felixem, dobry piłkarz a poza tym jestem ile Flick by z niego wycisnął

0

@BORO_12 Ty pewnie dałbyś kontrakt Lewandowskiemu do 2035 bo przecież lepszego się nie znajdzie

0

@Hawatkhar trzeba pamiętać że on zazwyczaj wchodził na ostatnie minuty a nie grał 90 minut jak zazwyczaj Lewandowski

0

@T^L to nie pierwszy mecz gdzie bez Lewego wygrywamy więc jak widać można się bez niego obyć

2

Potrafimy wygrywać bez Lewandowskiego więc trzymanie piłkarskiego emeryta z taką pensją, piłkarsko i ekonomicznie jest nieopłacalne

0

Szkoda mi trochę Valenci bo kiedyś ten klub coś znaczył w piłkarskim świecie. Dwa ostatnie mecze i dla Barcy 12:1 to już nie przypadek. W drugiej połowie Barca trochę odpuściła bo Valencia mogłaby dostać znowu siedem albo i więcej. Dobrze że Ferran strzelał to mu da trochę pewności siebie.

0

Ten cały Gąsiorowski to cieńki że masakra

0

Czytałem przed chwilą że Arsenal latem wykupi Nico z Atletic, ma wpłacić klauzule i dać dobrą pensje. Ciekawe ile w tym prawdy..

0

Porto ma teraz lepszą pozycje w negocjacjach niż my. Chyba nikt nie wierzy że Barcelona sprzedając bezpośrednio z klubu tyle by za niego wzięła. Wszyscy wiedzą że mamy nóż na gardle i rzucimy się na każde ochłapy.

9

Ronaldo dobry piłkarz ale najlepszy to wiadomo że Messi

1

@Recha_0684 Niestety jeśli chodzi o pensje to masz rację, tu trzeba podziękować Laporcie. Ja od samego początku nie byłem fanem tego transferu. Za dużo daliśmy za piłkarza już po trzydziestce i do tego taka pensja. Cóż Barcelona nie uczy się na swoich błędach. Kto za Lewego? Ja bym wolałbym grać tym co mamy żeby zaoszczędzić na fajnego napastnika. Jeśli Lewandowski przyczyni się do zdobycia majstra czy pokaże jeszcze coś w LM to będzie znak że się myliłem. Póki co jestem takiego zdania jak widać wyżej.

0

@Recha_0684 Skoro nie mamy nikogo lepszego to może dajmy mu kontrakt do 45 lat niech gra u nas. Trzeba myśleć trochę perspektywicznie. Facet jest stary jak na piłkarza zarabia krocie ale co tam niech sobie gra bo nie ma nikogo lepszego. Barcelony nigdy nie będzie stać na porządnego napastnika jak budżet będzie obciążony takimi piłkarzami na schyłku kariery z gigantyczną pensją.

1

Niektórzy tutaj tak się podniecają Lewandowskim jakby dziesięć złotych piłek miał na koncie. Facet zarabia ponad 30mln więc łaski nie robi że zdobędzie bramkę przeciwko śmiesznej drużynie jak ostatnio. Jeśli chcemy zdobywać trofea z prawie 37 letnim napastnikiem to życzę powodzenia. Potrzebny nam szybki dobry technicznie piłkarz a nie emeryt co tam wturla piłkę do pustej bramki czy strzeli karnego. To nie jest piłkarz na którego można liczyć w każdym meczu. Wiek robi swoje i jego forma będzie różna. Musimy patrzeć od strony budżetowej. A w tym kontekście Lewandowski czyli jego wiek plus pensja to wygląda to słabo.

1

W kwestii jego wypożyczenia do końca sezonu byłem za. Może w nowym otoczeniu chciałby coś udowodnić. Dobrze że chociaż mamy Yamala czy Raphinhie. Z podstarzałym Lewandowskim to nie liczmy na trofea.

8

Jak to mówią wszędzie dobrze ale w domu najlepiej. Niech mu się wiedzie tam jak najlepiej.

0

Gościu 21lat więc jakby miał zostać gwiazdą to już byśmy o nim słyszeli

3

Czyli opłacało się powalczyć i wygrać z Atalantą żeby być na 1 miejscu . Mielibyśmy 10mln więcej.

0

Najbardziej mi szkoda Traore że się go pozbyliśmy

2

I lux, takich piłkarzy nam potrzeba

0

Szkoda remisu bo przy porażce Liverpoolu bylibyśmy na 1 miejscu. Aspekt finansowy też ważny bo "parę" groszy by wpadło za zwycięstwo.

4

@Snickers96 atalanta oddała 4 strzały na bramkę i dwa gole. Faktycznie sporo ten Wojtuś wybronił..

0

@PJ777 Lewandowski lepszy już nie będzie. Wiek robi też swoje.

0

Nie mam możliwości oglądania w robocie jestem . Ktoś mi napisze jak sytuacja wygląda.? Bo wynik nie ciekawy

0

Ciekaw jestem co by pokazał u nas bo nie jest złym grajkiem. Półroczne wypożyczenie nie jest głupie.

4

Przecież Szczęsny nic nie pokazał w tym meczu a wręcz przeciwnie znowu wyszedł do piłki i popełnił błąd.

0

Mbappe młody szybki i technicznie dwie półki wyżej od Lewandowskiego. To była kwestia czasu kiedy pokaże na co go stać. A Lewy coś tam wturla do pustej bramki czy strzeli z karnego czasem i nie ma co się więcej spodziewać.

1

@Macior79 Teraz Raphinhia czy Yamal robią robotę. Lewandowski czasem wturla piłkę do pustej bramki albo strzeli z karnego. Zarobki nie adekwatne do tego co pokazuje na boisku. O wieku już nie wspomnę. Niestety Laporta dając kontrakt z rosnącą pensją wpakował nas na taką minę. Lewandowski sam raczej nie odejdzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?