KibicBarcy84
Dołączył/a: sierpień 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Już można zarejestrować piłkarzy czy Laporta dalej będzie rozdawał piłkarzy za darmo? . Nawet jeśli miał zapis w umowie że będzie mógł odejść za darmo to przecież nie był przymus z tego korzystać i można było postarać się chociaż o kilka mln od szejków. Pozbywasz się piłkarza za darmo to albo on jest beznadziejny albo jesteśmy tacy bogaci albo tym klubem zarządzają kretyni.
1
Inigo mimo wieku to solidny grajek kontuzje go omijały. Widać Laporcie pali się grunt pod nogami w kwestii rejestracji to oddadzą go za pół darmo lub za free
1
@Lipton1973 w marcu minęło 4 lata jak Laporta rządzi. I nie można choć raz normalnie na spokojnie zarejestrować piłkarzy? Ten facet ma więcej szczęścia niż rozumu. Tu jakaś podejrzana dźwignia tutaj Tebas przymknie oko bo wie Laliga potrzebuje silnej Barcelony. Laporta nie wie co będzie za tydzień on działa z dnia na dzień. Jakie akcje były z Koemanem Czy Xavim. Ten facet kłamie na każdym kroku. Przypomnij sobie co obiecywał jak się dorwał do koryta. Nikt go nie zmuszał do objęcia tego stanowiska. Teraz będzie nagonka na Ter Stegena bo myślał że dzięki jego operacji zarejestruje sobie kogoś. I to jest człowiek który nadaje się na zarządzanie takim klubem jak Barcelona. Teraz pewnie wszyscy będą mieli bekę z nas bo Laporta będzie latał do ostatniej chwili próbując zarejestrować piłkarzy i tak na koniec zwali winę na Tebasa czy Ter Stegena
0
@pacior95 Laporta zbudował zespół? Haha. Miał farta ze Flicka sprowadził. A co do reszty to Laporta rządzi już 4 lata z hakiem a Ty ciągle uważasz że problem z rejestracją piłkarzy to wina Bartomeu? Nikt nie oczekuje transferów za 200mln tylko rejestrację bez problemu kilku piłkarzy. Takie rzeczy to się planuje z wyprzedzeniem a nie Laporta co rok robi pośmiewisko z Barcelony szukając za pięć dwunasta podejrzanych dźwigni . Wszystko jak ktoś tu napisał łatane trytytkami. A przecież nie tak dawno kłamał w żywe oczy że wszystko jest dobrze mamy kasę na Diaza potem Nico. A tu problem z rejestracją Rashforda Garci i latanie do Afryki żeby skołować kilka mln.
3
Profesjonalizm Laporty w pełnym wydaniu czyli za chwilę rusza liga więc latanie i kombinowanie co tu zrobić żeby zarejestrować. Dziwię się że ten klub jeszcze funkcjonuje jak ma takiego zarządce
1
@Erykulus wyjdzie smród i po Laporcie bo on jak się pomyli to prawdę powie.
0
@Values Ja kolejny raz powtarzam nie oczekuje transferów typu Halland. Ja chce normalnej rejestracji piłkarzy których się sprowadziło. Wg Ciebie to jest aż tak duży wysiłek że potrzeba nie wiem z 10 lat aby to opanować? Chłopie ogarnij się bo Laporta to się cieszy jak ma takich kibiców którzy z niczego go nie rozliczają a cała winę przez najbliższe lata będą zwalać na Bartomeu. Rejestracja piłkarzy to jest pikuś w tym całym bajzlu wystarczy tylko pewne rzeczy zaplanować wcześniej a Laporta wiadomo działa na zasadzie jakoś to będzie.. Tak to można sobie zarządzać budką z kebabem.
1
@Values Jak długo prowizorkę Laporty będziemy przykrywać złym zarządzaniem Bartomeu? Laporta rządzi od marca 2021 nie od tygodnia. Zarządzając takim klubem musisz mieć jakiś plan przewidywać pewne rzeczy. Nie wymagam transferów za 100mln ale normalne zarejestrowanie piłkarzy bez paniki. Laporta miał dużo czasu żeby pewne rzeczy poprawić ale on nie uczy się na własnych błędach tylko regularnie je powtarza. Najlepiej wszystko zgonić na Bartomeu
3
Co rok to samo z rejestracją piłkarzy. Czy nie można choć raz przygotować się do tego jak należy żeby nie było pośmiewiska z nas. Plan na rejestrację piłkarzy w wydaniu Laporty? Zmuszenie ter Stegena żeby podpisał dokumenty i zgodził się je pokazać Tebasowi. Nie wypalił więc zacznie się wypychanie kogoś na siłę nawet za darmo. Masakra
3
@rafal3030 reszta zespołu grała zajebiscie a ter Stegen pewnie wpuszczał każdy strzał.. Nie zwalajmy winy za wszystkie porażki na ter Stegena. Obejrz sobie te mecze jeszcze raz
1
Wierząc jak było do tej pory to ciężko jakoś w to uwierzyć.
0
@czar007 przypomnę że od marca 2021 rządzi Laporta więc chyba najwyższa pora przestać gadać że Bartomeu jest odpowiedzialny za coś co się dzieje teraz
6
Chyba nikogo nie powinna dziwić ta prowizorka Laporty. Teraz będziemy się pozbywać piłkarzy którzy są przydatni tylko dlatego żeby finanse się zgadzały i żeby można było zarejestrować innych.
0
@MirusAmisz spójrz na ankietę gdzie się ludzie się wypowiedzieli. Nie tylko ja jestem zdania że Lewandowski powinien opuścić klub po sezonie lub już teraz . Chciałbym żeby to było już teraz ale mało realne więc ten sezon i zero przedłużania.
0
@trebor7968 przy takim piłkarzu chodzi mi o wiek to Ty nie podniecaj się co było tylko tym co może być. Tacy piłkarze potrzebują więcej czasu przy byle jakiej kontuzji żeby wrzucić do formy. Dzisiaj strzeli 30 bramek a następny sezon 10. On młodszy szybszy nie będzie. A po drugie gdyby nie Ci co mu stwarzają naprawdę okazję nie stu a często dwustuprocentowe to Lewandowski byłby często wogóle nie widoczny.
0
@lucas75 mało tego jest tu kilku oszołomów co świata poza Lewandowskim nie widzą. I ciągle piszą bzdury że może grać jeszcze kilka lat, niech gra ale nie u nas. Robercik powiedział że jego zegar biologiczny pokazuje że ma 29 lat i może grać jeszcze kilka lat. A te barany wszystko łykają. Najlepsze że ten sam Robercik po tym jak ogłosił że jest pełen sił odmówił gry w reprezentacji bo jest zmęczony. Musi mieć kilka tych zegarów biologicznych dla Barcelony ma 29 lat a dla reprezentacji chyba już 40. Ja się wcale nie dziwię ze opowiada bajeczki w Hiszpanii. Piękne miasto do tego ładna pensja jak na emeryta więc musi ściemniać ze kondycja jest super i wogóle. Wcale się nie zdziwię jak głupi Laporta za rok przedłuży kontrakt i będziemy się z nim tułać do 2030 ku uciesze niektórych mało myślących jego fanów.
0
@MirusAmisz Dziecko zmień płytę bo naprawdę nudny jesteś. Wielkość piłkarza ocenia się po sezonie a nie przed. Wiemy że masz bzika na jego punkcie. Żebyś przypadkiem Ty nie płakał jak przyjdą konkretne mecze a Lewandowski będzie nie widoczny bo może i tak być. Jeszcze sezon nie ruszył a ty już podnieta na całego. Ciesz się lepiej że mamy Yamala bo to teraz rozdaje karty na boisku i oczy całego świata są skupione między innymi na nim a nie Lewandowskim.Powinien po nogach całować Yamala Raphinhie itp co mu wykładają takie setki że dzieciak z orlika by strzelił i dzięki temu Lewandowski jeszcze jest gwiazdą dla takich jak Ty
0
@Koziol333 wzloty? Haha chłopie wloty to on miał w Borussi czy Bayernie a teraz to kondycja i forma nie będzie coraz lepsza tylko gorsza
5
@Values Laporta przejął stery w marcu 2021. Jak długo jeszcze będziemy zwalać winę na Bartomeu..?tym bardziej że co niektórzy szybko zapomnieli co Laporta na obiecywał. Facet miał czas żeby pewne rzeczy zmienić
2
@lukasoon15 Od gościa co zarządza takim klubem oczekujesz że ma jakiś plan co zrobić za miesiąc pół roku czy rok. Laporta już 4 lata rządzi więc można go rozliczać a nie ciągle zwalać winę na Bartomeu. Jako kibic owi wstyd mi że kolejny sezon cały piłkarski świat będzie patrzył czy Laporta zarejestruje piłkarzy. Podkreślam to się powtarza co rok.Kto kumaty odszedł z klubu jak np Alemany bo pewnie nie mógł patrzeć na tą prowizorkę Laporty. Kupują bramkarza i problem z rejestracją na ratunek przychodzi Ter Stegen i jego operacja. Może jeszcze Laporta każe złamać komuś nogę na treningu pójdzie na L4 na kilka miesięcy a my w jego miejsce zarejestrujemy kogoś innego. Parodia zarządzania i nic więcej
1
@PJ777 Laporta już 4 lata z hakiem rządzi a dalej jesteśmy w czarnej dupie. I chyba pora przestać zwalać winę na poprzednika bo 4 lata to już sporo żeby coś zmienić. A pamiętam jakie kity wciskał że sytuacja finansowa nie jest taka zła jak mówią. Miał być Halland, Leao itd. A tu kolejny rok ta sama szopka z rejestracją, nie stać nas na nikogo z górnej półki. Sprowadzenie Flicka to chyba jedyny sukces tego gościa. Jak ktoś tutaj napisał naprawa trytytkami w wykonaniu Laporty.A co do Tebasa może i czasem kawał chama ale i też ratuje nas przed większym pośmiewiskiem.
5
Kilka godzin do końca rejestracji piłkarzy i wtedy się obudzą w klubie. Co roku ta sama szopka w wykonaniu Laporty. U nich wszystko na ostatnią chwilę. Zacznie się szukanie podejrzanych dźwigni albo wypychanie kogoś na chama byle finanse się zgadzały.
4
Wyglądamy słabiutko żeby nie powiedzieć tragicznie na tle Europy jeśli chodzi o transfery. Nawet taką Galate stać wydać 75 mln. A my mamy problem zarejestrować wypożyczonego piłkarza.
0
@th@les póki Laporta rządzi to nic się nie zmieni. Ten człowiek nie ma żadnego pomysłu na ten klub. Z dnia na dzień kombinuje a co będzie za tydzień miesiąc czy rok to za bardzo go to nie interesuje.
0
Najpierw kupują piłkarza a potem dopiero się zastanawiają czy są w stanie go zarejestrować. Prowizorki ciąg dalszy..
0
@MirusAmisz wielki obrońco Lewandowskiego twierdziłeś pod innym artykułem że jestem jedyny który chciałby się go pozbyć z Barcelony. Jak widać nie jestem sam. Dotarło coś do Ciebie wkońcu? Ten sezon to max dziękujemy Lewemu.
0
@MirusAmisz ja przynajmniej jestem obiektywny a nie jak Ty i cała reszta co włażą w dupe Lewandowskiemu a dlaczego? Bo to Polak nasz Robercik. Jakby nie był z Polski to mogę się założyć że większość z was inaczej by gadała. A kompromitujesz się Ty i reszta która świata poza lewym nie widzi.Messiemu co nabił tyle bramek kazaliście na koniec wypierdalać pamiętam te komentarze bo za stary i dużo zarabia. Lewandowski dużo starszy z pensją nie małą i jest ok. Tylko ślepy nie widzi że czas Lewego już mija. Masz ankietę to zobacz ile osób jest za tym żeby go się pozbyć i przestań bredzić że tylko ja jestem przeciwnikiem pozostania w klubie
0
@PerroHerro cóż że starszy jak rozum dziecka
0
@Rob1234 od tego kto w jego miejsce to jest Deco i jego ludzie. A jak np przez kilka lat nie trafi się sensowna 9 to co wtedy? Będziemy trzymać cały czas Lewandowskiego?
1
@Covetapoprostu już irytuje jak czytam te brednie że Lewandowski to może jeszcze kilka lat grać i jest gwarantem bramek. Facet 37 lat drenuje budżet klubu swoją pensją. Nigdy nie będzie nas stać jak będziemy trzymać takich piłkarzy. Trzeba pomyśleć troche do przodu. Dzisiaj Lewandowski strzeli 30 bramek a kolejny sezon 10 bo wiek robi swoje. Jak mamy oszczędzać na lepszych piłkarzy trzymając w nieskończoność piłkarzy z taką pensją. W naszym przypadku musimy się kogoś pozbyć. Tylko niestety mało osób to rozumie. Przykładowo sprzedać Araujo, pozbyć się Ter Stegena i Lewandowskiego i ile klub zaoszczędzi na samych pensjach ? Nie teraz za rok..