KibicBarcy84
Dołączył/a: sierpień 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@4Fabregas4 uważaj bo wyznawcy Lewego zaraz Cię zjedzą i zaraz Cię zasypia śmiesznymi argumentami że wcale tak nie jest. A prawda taka że Robert Drewniakowski coraz bardziej odstaje od reszty
0
@BonusKiller z psychofanami Lewandowskiego nie wygrasz. Oni żyją w innym świecie.
0
@MagdJanko Rozwala mnie twój tok myślenia ale wyznawcy Lewandowskiego tak właśnie się zachowują. A wygląda to tak. Jak Lewandowski strzeli to najlepszy na świecie a Ferran tu dziad. Jak strzela Ferran to już gadka że bez różnicy kto strzela ważna wygrana. A nieudolność Lewandowskiegi jest automatycznie usprawiedliwiona śmiesznymi argumentami.
1
@Tompas007 przestań żyć tym co było bo ocena tyczy się dzisiejszego meczu. Każdy ma prawo oceniać. A to że nazywa się Robert Lewandowski i jest z Polski to nie znaczy że trzeba zakłamywać rzeczywistość i ciągle mu słodzić na siłę.
0
@Marusek ja poprostu nie bawię się we wróżenie z fusów i nie wymyślam na siłę plusów z występu Lewandowskiego. A przy akcji bramkowej to lepiej zobacz powtórkę a nie powtarzaj głupot że wszystko się kręciło wokół Lewo dlatego Rashford mógł strzelić. Rashford zrobił swoje i tyle i zasługa jego i asysty a nie Lewandowskiego. Przestancie się ośmieszać
0
@MagdJanko Będę krytykował każdego kto nie wywiązuje się ze swojej roli na boisku nie patrząc jakiej jest narodowości. Pytanie co zrobią takie osoby jak Ty? Kogo będziecie wychwalać na siłę wtedy?
0
@MagdJanko Jesteście zapatrzeni. Po meczu ze słabą Valencią wychwalany. W meczu gdzie był nie widoczny oczywiście już macie wytłumaczenie. O to wy jego wyznawcy ciągle powtarzacie Polak w Barcelonie to marzenie każdego. Taki jest wasz obiektywizm.
0
@Marusek ty już wiesz co myślał obrońca. Pewnie jakby Lewandowski siedział na trybunach to byś też napisał że obrońca się zapatrzył na niego i dzięki temu ktoś mógł strzelić bramkę. Rashford zrobił to co Lewandowski powinien i przestańcie na siłę przypisywać zasługi Lewandowskiemu którego prasa oceniła.
0
@BISHBASHBOSH Inni po jednym meczu na początku sezonu okrzykneli Lewego najlepszym. Dlaczego ja po jednym meczu nie mogę stwierdzić że Lewandowski coraz bardziej będzie odstawał przy mocniejszym rywalu? Skoro uważacie ze jest najlepsza 9 na świecie to chyba mam prawo wymagać bramek czy asyst?Czego mam wymagać od 9?Teraz pozwól że coś powiem o takich jak Ty, bo tak mnie pouczasz na czym polega futbol choć sam chyba nie wiesz za bardzo. Gdyby Lewandowski nie był Polakiem to byłby tutaj "zjedzony" nie raz. Ze względu że jest naszym rodakiem zachwalacie każdy mecz gdzie coś pokazał a na te słabe mecze też oczywiście są wymówki. A to że Ferran jeszcze słabszy a to że Lewandowski skupia na sobie uwagę albo że Lewandowski w tamtym sezonie to.... Nigdy nie widzicie słabego Lewandowskiego zawsze jest jakieś wytłumaczenie. Oczywiście są kibice zdrowo myślący którzy są fanami Lewego ale potrafią go obiektywnie ocenić. Niestety są też tacy którzy mają różowe okulary i na siłę próbują za kłamać rzeczywistość.
2
Mało Polaka. Momentami grał aż za agresywnie, ale prawie wcale nie pomagał drużynie grając tyłem do
bramki. Bez okazji. Jego występ nie zapisze się w annałach - podsumowano.
To tylko jedna z opinii na temat występu Lewandowskiego. Dziwię się że po meczu w którym Lewandowski jest nie widoczny ktoś pyta jeszcze obrońcę drużyny przeciwnej jak się gra przeciwko Lewandowskiemu. Rozumiem zapytać o Rashforda.
W główniej mierze ten komentarz kieruję do tych mniej myślących którzy po dwóch bramkach ze słabą Valencią byli zachwyceni Lewandowskim twierdząc że pokaże z Newcastle że jest najlepszą 9 na świecie.I oczywiście że powinienem grać u nas jeszcze kilka lat. Szczególnie czekam na tego chłopczyka który ciągle żyje poprzednim sezonem i niech zgadnę zaraz pewnie będzie gadał o Ferranie byle tylko zmienić temat. Jak mu tam amisz coś tam.
1
@Cules69 komentarz dotyczył Lewandowskiego. Dla niektórych tutaj jest najlepszy na świecie. Więc mam prawo wymagać chyba więcej od niego?
1
@Fresz86 Dajmy sobie spokój z patriotycznymi akcentami bo nie o tym był mój komentarz. Poprostu mam niezły ubaw z tych którzy widzą tutaj Lewego jeszcze kilka lat. Jak strzela to jest najlepszy na świecie. Jak jest nie widoczny to znowu nie wolno nic powiedzieć bo przecież każdy Polak i kibic Barcy marzy żeby w Barcelonie grał jego rodak. Zawsze jest odwracanie kota ogonem bo Robercik nie tykalny. A ja powiem tak jako kibic tego klubu z ponad trzydziesto letnim stażem chce żeby w tym klubie grali najlepsi a narodowość niema znaczenia dla mnie.
2
Pokładam duże nadzieję w transferze Rashforda i mam nadzieję że te dwie bramki to dopiero początek. Nie wiem tylko czy zasną dzisiaj wielbiciele Lewego. Po ostatnim meczu ze słabą Valencią byli tacy podjarani że wróżyli co niektórzy dwie albo trzy bramki dzisiaj dla Lewego. Czekam na komentarze od nich chętnie się pozabijam z nich.
1
No i co ciągle Rashford taki zły? Intelekt niektórych kibiców tutaj poraża..
0
@BISHBASHBOSH na dwa lata tylko? Nie za mało. Nie ma co się rozdrabniać i do 2030 r dać kontrakt
0
@LeoMessiiBarcaPepa zgadzam się tylko musisz o jednym wiedzieć. Piłkarz w takim wieku jeden sezon może mieć zajebisty a drugi przeciętny. Wieku nie oszukasz a forma Lewego lepsza nie będzie tylko tendencja spadkowa.
0
@JerzyKiler to nie chodzi o perspektywe kibica. Lewandowski nie ma 30 a 37 lat, takie są fakty a nie mój wymysł. Już napisałem wcześniej że nie stać nas i ciężko kogoś wartościowego wyrwać na rynku transferowym. Co nie zmienia faktu że Barcelona prędzej czy później będzie musiała kogoś sprowadzić.
0
@Andi18 Piłkarz w takim wieku to loteria jeśli chodzi o formę. Byle jaka kontuzja i widać że potrzebuję więcej czasu żeby wrócić do formy. Zobaczymy jaki ten sezon będzie. Póki co to nie ma co się cieszyć na zapas po meczu ze słabą Valencią. Jeśli chodzi o rynek to już pisałem że ciężko. Tylko zdajesz sobie sprawę że Lewandowskim też długo nie pociągniemy i prędzej czy później staniemy przed faktem kupna nowego napastnika.
0
@Andi18 Dla Ciebie piłkarz co ma 37 lat to ruzumiem młody perspektywiczny piłkarz? Przestań żyć tamtym sezonem bo się zaczął nowy a piłkarz w takim wieku nie będzie młodszy i szybszy. A jeszcze jedno za stary to on dla był przed wakacjami
0
@MirusAmisz stary tak Cię ucisza jak wraca nawalony z pod sklepu?
1
Sytuacja jest nie ciekawa w tej kwestii. Osobiście uważam że Lewandowski powinien opuścić Barcelone po tym sezonie. Jest za stary i nie wydolny na grę pełnych meczów co kilka dni. A jeśli już miałby zostać to pensja ostro w dół. Sorki ale Barca to nie przytułek dla piłkarskich emerytów. Potrzeba nam piłkarza szybkiego i fajnie jakby technicznie był lepszy od Lewego. Niestety tak jak pisałem wyżej sytuacja jest nieciekawa bo za bardzo nie ma kogo i za co kupić. Co lepsze to kluby z PL zgarnęli a od nich coś kupić to worek pieniędzy.
0
@MirusAmisz Na szczęście do twojego poziomu ośmieszania się jeszcze mi daleko. To że Valencia nie była dla nas żadnym przeciwnikiem i że prawdziwy sprawdzian dla Lewego dopiero nadchodzi to każdym normalny z tym się zgodzi. Jak widać ty do takich nie należysz bo już wyskakujesz z Ferranem o którym tutaj mało kto gada bo każdy wie że marnowanie okazji nawet ze słabymi to jego specjalność.
2
@niepijpiotrek to już decyzja Flicka. Po drugie już nie jarajmy się na zapas. Valencia grała tak w obronię że chyba dzieciak z orlika strzelił by bramkę. Prawdziwa weryfikacja dla Lewego na ten sezon właśnie się zaczyna. Leszczom nie sztuka strzelić a Newcastle to już inna bajka
0
Teraz to wszyscy jaki fajny i potrzebny Wcześniej co niektórzy chcieli go sprzedać bez problemu za 50 baniek
4
Te słowa to pokarm dla jego psychofanów. Teraz będą jeszcze bardziej nakręceni i będą wypisywać pierdoły że Lewandowski powinien tu jeszcze zostać 2-3lata. Kto bardziej kumaty to wie że wieku nie oszukasz
0
Zamiana 37 latka na prawie rekina. Krótko mówiąc z deszczu pod rynnę.. Cóż realia finansowe mamy jakie mamy..
13
Laporta to krętacz i nic więcej. Facet oficjalnie gada że jesteśmy w zasadzie 1:1 gdzie Tebas go sprowadza na ziemię. Mimo to nadal kłamie twierdząc że zaraz w niej będziemy. Niektórzy co mnie przeraża chwalą tego nieudacznika w zarządzaniu bo Barcelona jakoś funkcjonuje. Facet nas ośmiesza tymi kłamstwami. Niektórzy są zachwyceni bo zarejestrował większość piłkarzy. To jest jego obowiązek łaski nikomu nie robi. Laporta jest mistrzem w wychwalaniu malutkich sukcesów tylko po to żeby przykryć większe porażki wynikające z nieudolnego zarządzania.
42
Szkoda że nie traktowano go tutaj z takim szacunkiem. Pamiętam jak niektóre barany kazali mu wypierdalać bo dużo zarabia, wolny. Rozbraja mnie "obiektywizm" niektórych którzy nazywają się kibicami Barcelony. Lewandowski który ma 37 lat jest zajebisty i powinien grać jak najdłużej a Messi który z piłką potrafił zrobić o wiele więcej niż Lewy już był za stary na Barcelone mając 33lata.
1
@Metalowy14 niektórym nie przetłumaczysz. Nawet jakby Lewandowski chodził o balkoniku po boisku to i tak by powiedzieli że nie wolno go krytykować.
1
@MagdJanko nie zgadzasz się ze mną tylko argumentów Ci brakuje żeby pokazać że się mylę. A dowodem tego jest to że każesz mi innych krytykować byle nie Lewandowskiego bo ruzumiem dla Ciebie jest nietykalny.