KibicBarcy84
Dołączył/a: sierpień 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Pin0chet jak Lewandowski takie bramki zdobywa to siedzicie cicho jak Ferran to oczywiście że miał farta.
2
@xavi890 widzieliśmy ten geniusz w meczach LM czy w meczu z Atletico. Lewandowski przy mocnym rywalu z dużą intensywnością coraz bardziej odstaje. Komu w tym sezonie głównie strzela? Jeśli kręci cie napastnik z taką pensją w takim wieku który jest mocny na słabych rywali to ok. Tylko potem nie płacz jak nic nie ugramy.
0
@Coveta Problem w tym że szczególnie Polacy zapominają ze to nie Lewandowski zdobył te tytuły tylko drużyna gdzie grał. Nie czarujmy się Lewandowski jest może najlepszy na świecie w wykorzystywaniu umiejętności innych piłkarzy. Gdyby nie ta otoczka o Lewandowskim nikt by nie słyszał. Technicznie piłkarz przeciętny. Za to doskonałe potrafił wykorzystywać talent swoich kolegów. Oczywiście to też trzeba umieć. Jednak uważam że ten balonik jest za bardzo napompowany. Szczególnie teraz gdy widzimy że jest coraz gorzej a niektórzy na siłę chcą zakłamują rzeczywistość
1
@xavi890 nie wyskakuj mi z polaczkiem cwaniaku tylko odpowiedz na pytanie. Czy za głupi jesteś żeby podjąć to wyzwanie? Każesz innym liczyć to pokaż jaki Ty jesteś mądry a narodowości do tego nie mieszaj.
1
@BISHBASHBOSH U niego taka jakość sportowa jak u Ciebie jakość myślenia. Żaden normalny klub nie trzyma takich dziadków. Nie będę Ci pisał żebys ty ruszył łepetyną bo i tak nic tam nie ma
0
@xavi890 Ty patrz co teraz pokazuje a nie będziesz żył przeszłością. Chociaż nie dziwię, tacy jak Ty łapią się wszystkiego byle zakłamać rzeczywistość. Lewandowski w tym sezonie słaby to będziemy pisać co było kiedyś. Jeszcze napisz co robił w Bayernie i Borussi.
0
@MirusAmisz A Ty dzieciaku jedno i to samo. Pan na wf powiedział że Lewandowski najlepszy i trzymasz się tego . Co Ty zrobisz jak Lewandowski zakończy karierę, wizyta u psychologa szkolnego już zamówiona? Przecież ty sobie z tym nie dasz rady. Te artykuły to chyba piszą z litości dla takich jak Ty. Lewandowski coraz słabszy więc pocieszyć trzeba tych oszołomów artykułem o koszulkach
1
Ten artykuł to jak zbawienie dla wielbicieli Lewandowskiego. Gra ostatnio słaba więc trzecie miejsce w sprzedaży to przykryje słabe występy Lewandowskiego . Jak ktoś napisze że Lewandowski gra coraz gorzejto wyskoczycie z tekstem że koszulki dobrze się sprzedają. Jeszcze czekam na tekst że w Pierdziszewie Małym w sklepie u Pani Jadzi kubki z wizerunkiem Lewandowskiego dobrze się sprzedają. To będzie kolejny "poważny" argument że musi u nas zostać
0
@Coveta mylisz się, na pierwszym miejscu Yamal przyszła gwiazda tego klubu w sumie obecna. Na drugim miejscu Leo to pokazuje ile Messi znaczy dla kibiców mimo że nie gra już kilka lat. Robercik odejdzie to i koszulki będą nic nie warte dla kibiców
3
@Cules69 dla klubu liczą się trofea to co piłkarz pokazuje na boisku a nie ile koszulek się sprzedało. Lewandowski jest za stary i nie ma już nam co zaoferować. Czasy świetności tego piłkarza już minęły. Nie ośmieszaj się człowieku
2
@Greg1991 nie ma co wdawać z nimi w dyskusje oni mają swój świat. I tam Lewandowski ciągle jest młody najlepsza 9 na świecie. To nie są fani tylko psychofani.
1
@xavi890 może Ty policzysz geniuszu matematyczny.? Słuchamy ile klub na tym zarobi skoro taki mądry jesteś
2
@BISHBASHBOSH Ile Ty masz lat że takie brednie wypisujesz? Chłop będzie miał 38 lat i mamy go trzymać tylko dlatego bo koszulki dobrze się sprzedają.? Messi który już kilka lat nie gra i tak jest wyżej. Ja pier... kolejny tytan intelektu
2
Byle do końca kontraktu i problem z głowy
1
@korn234 podobno najlepsza 9 na świecie jak niektórzy tu piszą i co? Nadaje się tylko na zmęczonego rywala? Zajebisty napastnik nie ma co
1
@Kimi88 on ogólnie jest drewniany
1
@Mario999 Lewandowski z rywalami z górnej półki już od jakiegoś czasu jest mało widoczny.
4
Po sezonie Lewandowskiemu trzeba podziękować. Żaden poważny klub nie opiera ataku na tak leciwym napastniku. Barcelona to nie przytułek dla piłkarskich emerytów. W meczu z Atletico zobaczycie jaki napastnik jest nam potrzebny. Oczywiście komentarz dla tych kumatych. Psychofani Lewandowskiego zaraz mnie zasypia komentarzami typu: Lewandowski w tamtym sezonie to...
11
Wystarczy spojrzeć jakim rywalom teraz Lewandowski strzela bramki. To jest piłkarski emeryt już nie ma tej dynamiki która wcześniej pozwalała mu się urwać obrońcy itp. To jest piłkarz na ekipy takie jak Bilbao Celta itp a nie Chelsea. Pora się wkońcu obudzić, z Ferranem i Lewandowskim to my w lidze mistrzów niczego osiągniemy. Z czym do ludzi..
0
Wszystko fajnie tylko skąd na to wszystko wziąść kasę. Na papierze to sobie można przeprowadzać transfery jakie się chce. Ilu już jak czytaliśmy Barcelona miała czy ma piłkarzy na oku. Ze dwie 11tki spokojnie by skompletował. A koniec będzie tak że będą prosić MU o możliwość zapłaty w ratach za Rashforda i to będzie jedyny transfer
1
@martool2 Ja tu jestem bo od ponad 30 lat w sercu Barcelona. Twoje pozdrowienia czy ich brak tak mnie interesują jak zeszłoroczna zima. Psychofani Lewandowskiego na szczęście są nie szkodliwi dla samego klubu.Tworza tutaj kółeczko wzajemnej adoracji
Mam nadzieję że w klubie mają trochę rozumu i niektórym piłkarzom podziękują po sezonie. A może za tymi piłkarzami pójdą też sezonowi kibice.
1
@MirusAmisz A to rzygaj dzieciaku kto Ci broni, tylko żebyś nie dostał wpier... od mamusi. Zmień płytę bo te Twoje argumenty jedne i te same. Tam gdzie Lewandowski coś pokaże to zachwyt, nie ważne że na tle dużo słabszego rywala. Tam gdzie nie widoczny bo rywal wymagający to standardowe teksty z twojej strony typy "te twoje wysrywy". Musisz połapać na przerwie nowy tekst bo nudny jesteś. Prawda jest taka że z Lewandowskim czy Ferranem i ogólnie nasza grą daleko nie zajedziemy w lidze mistrzów. Ciebie najwidoczniej kręci że napastnik z taką pensją póki co pokazuje coś z rywalami z dołu tabeli. Żyjesz w swoim świecie gdzie stary Lewandowski najlepszy ma świecie. Szkoda mi Ciebie bo kiedyś wkońcu dotrze do Ciebie że tak nie jest i przeżyjesz szok. Jeden już pewnie już przeżyłeś jak Ci powiedzieli ze Św Mikołaj nie istnieje chyba że to przed Tobą.
1
Takie mecze pokazują że niektórzy nasi piłkarze to są dobrzy na ekipy z Laligi. Liga mistrzów to półka wyżej. Mecz z Bilbao i wczorajszy dobrze to pokazał. Oczywiście możemy żyć złudzeniami że Lewandowski czy Ferran nas uratują bramkami. Z drużynami typu Elche Bilbao to pewnie tak. Dobrze że Wojtusia nie było w bramce bo 5 byłaby z przodu
1
Pozbyliśmy się Aubameyanga który nie patrzył na kasę i nie był najemnikiem jak Lewandowski. Szybko zrozumiał nasz styl gry i cieszył się grą u nas. Jakie ładne brameczki zdobył z Newcastle. A tutaj święto narodowe było bo Lewandowski zdobył pierwszy bramkę po powrocie na stadion. Widać jakie Atletico było" mocne" skoro z czeską ekipą nie wygrali Żyjmy dalej złudzeniami że stary Lewandowski i jego kompan z ataku Ferran dadzą nam jakieś trofea. Naiwność niektórych tutaj przeraża.
2
Wielbiciele Lewandowskiego w amoku bo lepsze noty ma Ferran. Oczywiście cichutko o Lewandowskim tylko jechanie po Ferranie. A Lewandowski? Cóż Chelsea to nie Atletic Bilbao.
1
@4Fabregas4 Dokładnie i Lewandowski żadnej bramki. Cóż Chelsea to nie Bilbao
1
Zerknąłem tylko na statystyki i widzę że dobrze robię że tego badziewia nie oglądam. Malta nas ośmiesza.
2
Jak dobrze że grał u nas. Kto szczerze kibicuje temu klubowi to zawsze będzie miał w sercu tego piłkarza
2
@beter2 a dlaczego ma nie tęsknić? Ma swoje lata dlatego siedzi w MLS gdzie jest gwiazdą. Spędził kawałek swojego życia u nas więc dlaczego ma za tym wszystkim nie tęsknić
0
Ciekawe czy za darmo to zrobił czy musiał najpierw pójść przelew.