KibicBarcy84
Dołączył/a: sierpień 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Godlo dzieciak to Ty jesteś. Próba obrony Lewandowskiego jest żałosna ale czego się spodziewać po takich mało bysyrych jak ty. Yamal w słabszej formie to i tak półka wyżej niż Lewandowski.
2
Nie jest to wielkie zaskoczenie. Słaby występ Lewandowskiego to już norma od dłuższego czasu. Plus taki że jest duża szansa że Deco i Laporta nie wpadną na głupi pomysł żeby go prosić o pozostanie na kolejny sezon. Z Lewandowskim czy bez nie ma wielkiej różnicy bo to już nie poziom Barcelony
0
@BonusKiller i zgarniać 30mln za sezon
0
@Pin0chet twój Robercik zawsze poszkodowany. Jak to mówią złej baletnicy..... Itd itd. Z jednym się zgodzę powinien zmienić klub nie stać Barcelony na emeryta z dużą pensją którego forma pasuje bardziej do ekstraklasy
2
Każdy klub który ma kasę nas uprzedzi więc nie po co takie artykuły
1
200mln to przecież wiadomo że nikt nie da nawet jakby jakiś klub było stać. Chłopak jakoś póki co nie pokazał nic szczególnego początek miał ok a potem niewidoczny. Potencjał ma na dobrego napastnika ale nie róbmy sobie jaj że 200 mln.
0
@Don_Padree A stać nas? Już była wzmianka że Barcelona będzie chciała obniżyć kwotę wykupu. My mamy problem z rejestracją piłkarzy a co dopiero 30baniek wyłożyć
0
Zawsze do lubiłem i cieszyłem się gdy przyszedł do Barcy
0
Pewnie tam niezłe wałki odchodzą w zaciszu gabinetów. Oby to kłamca Laporta przegrał wybory
10
Jak dla nas 30mln to problem to z czym do ludzi. Możemy szukać piłkarzy w ekstraklasie
1
Kolejna porcja bajeczek. Tusk tylko w hiszpańskim wydaniu
0
Obrona licha jak Yamal czy Raphinhia czegoś nie zrobią w ataku to lipa bo Drewniakowski i rekin od siedmiu boleści to praktycznie mogliby sobie pójść na trybuny i posiedzieć. Z nimi czy bez nich bez różnicy
0
Torres czy Lewandowski to wiadomo nadają się co najwyżej do wieczystej Kraków. Yamal czy Raphinhia nie będą ciągnąć tej drużyny cały czas. Bez porządnego napastnika to my się się nadajemy do ekstraklasy
3
Oby ten bajkopisarz który zrobił z Barcy prywatny folwark zatrudniając znajomych przegrał te wybory.
0
Wygrana Laporty to kolejne lata oparte na kłamstwach i obietnicach bez pokrycia. Proponuję sobie przypomnieć czego to on nie obiecywał zanim dorwał się do koryta. Po dwóch latach miało nas stać na Hallanda, na zasadzie naszych polityków czyli co szkodzi obiecać. Co ktoś bardziej kumaty spierniczył z klubu typu Alemany. Jak potraktował Koemana czy Xaviego. Co roku szopka z rejestracją piłkarzy. Ktoś łapie kontuzje to my rejestrujemy na jego miejsce innego. Laporta nie ma żadnego pomysłu na ten klub, działa na zasadzie jakoś to będzie.
0
@PJ777 A Laporta miał przy poprzednich wyborach jakieś konkrety? Chyba że konkretami nazwiesz kłamstwa i obietnice bez pokrycia typu za dwa lata stać nas będzie na Hallanda. A jak przychodzi co do czego to rejestrujemy piłkarza bo inny doznał kontuzji
3
@mint Dla mnie Torres i Lewandowski nie nadają się do Barcelony i tego nie ukrywam.Plus dla Torresa że jest bardziej mobilny pod bramką rywala. Jeśli już miałbym kogoś zostawić to właśnie Ferrana. Młodszy nie drenuje tak kasy klubu a gorszy od Lewandowskiego wcale nie jest. Jeśli miałoby to pomóc w prowadzeniu dobrego napastnika bez problemu obu bym ich się pozbył. A po drugie zmień płytę bo ciągle jedno i to samo piszesz o tym bulu dupy
19
Siebie może oszukiwać ale kibiców nie oszuka bo oglądają mecze i widzą jak jest. Oczywiście mam na myśli normalnych kibiców nie psychofanów którzy piszą brednie pod każdym artykułem że mamy najlepszego napastnika na świecie.
1
Raphinhia, Pedri nie grają do tego zagubiony Yamal i cała układanka się sypie
1
Pożytku z niego coraz mniej a kasę bierze nie małą. Nawet jakby obniżył pensje to i tak byłaby ona za duża . Potrzebny nam napadzior który faktycznie zrobi różnicę na boisku i oczywiście młodszy. Kasy nie mamy więc trzeba się pozbywać zbędnych piłkarzy.
1
@Ronad10 widziałem kiepskiego Ferrana a ty kiepskiego Lewandowskiego widziałeś? czy był aż tak niewidoczny na boisku że zapomniałeś że grał?
0
@Czarny_ck Ferran było wiadomo nie od dziś że jest przeciętny, Balde i Kounde przynajmniej jest szansa że forma wróci. Lewandowski jest zwyczajnie za stary,już więcej nic z niego nie wyciągniemy. Wolny statyczny i za dużo zarabia. Ferrana bym zostawił przynajmniej młodszy i bardziej mobilny, tym bardziej że nie wiadomo czy kogoś sprowadzimy
3
Przy takiej grze to ja się martwię żebysmy nie przegrali po raz kolejny. O odrabianiu strat to nawet nie myślę
0
@Elvisek odpocznij lepiej od Fify
0
@kejdzi ja nie cwaniakuje tylko chciałbym przeczytać komentarz tych którzy twierdzą że mamy najlepszego napastnika na świecie RL i trzeba go zostawić na kolejny sezon. Oczywiście byliśmy słabi całościowo ale takie mecze pokazują że potencjalne poproszenie Lewandowskiego żeby został jeszcze sezon to tylko obciążenie i tak słabego budżetu i oddala nas od sprowadzenia jakiego kolwiek piłkarza.
0
@mint masz coś cwaniaku konkretnego do przekazania? Jakiś kontrargument czy strugasz filozofa bo nie potrafisz nic mądrego napisać? Jesteśmi słabi a w meczach z mocną ekipą widać braki szczególnie z przodu Torres i emeryt to się nadają do wieczystej Kraków czy jak to się tam nazywa.
0
Niektórzy piłkarze bez formy inni zaś za starzy. Gdzie są Ci specjaliści co pisali Lookman to cieńki, mamy Lewandowskiego najlepszego na świecie, Alvareza też nie chcecie. To macie starego Lewandowskiego i przeciętnego Torresa z zerowym dorobkiem bramkowym. Dlaczego bo Atletico to nie Levante itp którym napastnik z ekstraklasy strzelił by bramkę.
1
@Houseros123 Ferran dramat a jego kolega Lewandowski ile tych bramek dzisiaj nastukał bo może coś mnie ominęło
2
@Hogart A Lewandowski to kim jest? Nie napastnikiem? Kolejny co tylko widzi słaby występ Torresa a Robercik oczywiście nietykalny choć nic nie pokazał jak jego kompan
1
@BISHBASHBOSH osiąga wyniki tylko już wpływ na to Lewandowski ma coraz mniejszy. Pora przestać żyć tym co kiedyś Lewandowski robił bo teraz tą ekipę to ciągnie Yamal Raphinhia czy Rashford. Brak Lewandowskiego jest praktycznie nie odczuwalny a gdy wchodzi na murawę wielkiej różnicy też nie robi.