0

@4Fabregas4 oni obaj nadają się do Barcelony jak ja do baletu. Jak Laporta zostanie to pewnie będziemy się turlać z tym dziadkiem jeszcze sezon.

0

Po co te artykuły o tych algorytmach. Kto ogląda mecze i potrafi spojrzeć na Lewandowskiego nie przez pryzmat że jest Polakiem to wie że Robercik gra słabo już od dawna . Reszta oczywiście będzie zakłamywać rzeczywistość że byli gorsi na boisku . Może byli, może nie co nie zmienia faktu że Lewandowski nie nadaje się do Barcelony. A taki pajac Laporta wyjdzie i opowiada banialuki że napastnik nie potrzebny i Lewandowski powinien zostać. Na samym Yamalu daleko nie zajedziemy. A z Ferranem czy Lewandowskim to my możemy powalczyć w lidze konferencji i to nie bardzo.

2

Bałbym się dać Laporcie do zarządzania budki z kebabem a co dopiero taki klub jak Barcelona. Ten chłop to mistrz prowizorki. Co ktoś bardziej kumaty to odszedł z klubu bo miał dość współpracy z tym partaczem. Niestety wszystko na to wskazuje że przez kilka najbliższych lat dalej będziemy słuchać bajeczek tego gościa.

0

Z taką dyspozycją jakbyśmy wczoraj trafili na taki Bayern to byłoby nie ciekawie.

0

@bananowycincin czyli co zrobił? Zdobył bramkę? Jeśli dobrze pamiętam to chyba napastnikiem jest..

1

@Wojtek84 Atletico 4-1 nie pierdoli się w tańcu

0

@BonusKiller nic nowego

1

@FanVictoraIbarbo z tym że za darmo to nie do końca prawda.

0

Mam dość Laporty,oby przegrał te wybory. Facet nie ma żadnego planu wszystko na zasadzie jakoś to będzie. Podejrzane umowy z podejrzanymi firmami o których nikt nie słyszał.Brak szacunku w stosunku do Xaviego i Koemana. O rejestracji piłkarzy za pięć dwunasta nie wspomnę o to jeszcze dzięki kontuzji innego piłkarza. Można dużo wymieniać.

0

Bardzo dobrze! Brawo Xavi.

0

Panie Laporta nie jest też Pana obowiązkiem startowanie w kolejnych wyborach. Więc może zrób coś dobrego chłopie dla tego klubu i daj sobie spokój. Inaczej znowu przez kilka lat będziemy się ośmieszać rejestracją piłkarza tylko dlatego bo inny doznał kontuzji.

1

"prawie" rekin i dziadek w ataku a on gada że napastnik nie potrzebny.

0

Lewandowski i Ferran nadają się do Barcelony jak ja do baletu

0

@matix19(2) może tak może nie co nie zmienia faktu że obaj są za słabi na Barcelone.

0

Starego Lewandowskiego pożegnamy po sezonie ale dalej będzie problem z Ferranem. To też nie jest napastnik na miarę Barcelony. Plus za to że nie jest taki statyczny jak Lewandowski tylko wszędzie go pełno. Różnica wieku robi swoje.

1

Pierwszy mecz zrobił robotę. Mogliśmy tam chociaż strzelić bramkę. A tak to cztery plecy to wiadomo ile musisz strzelić u siebie

1

Nawet sędzia nie pomógł Realowi w wygranej nie dając czerwonej dla Rudigera

13

Oni nam wlepili 4 to czemu my mamy tego nie powtórzyć? . Bardziej się boję o obronę..Szanse małe ale są.

0

Bardziej się boję o obronę. Z Lewandowskiego ostatnio i tak za bardzo pożytku nie było. Więc z nim czy bez niego szanse na awans bardzo małe Oczywiście co nie zmienia faktu że lepiej byłoby gdyby był dostępny na mecz tak jak inni piłkarze. Bardziej się martwię że Garcia nie zagra

3

Nie można oceniać Fonta bo nie miał okazji się wykazać. Za to widzimy jak Barcelona wygląda po kilku latach gdzie za sterami jest Laporta. Co ktoś kumaty to odszedł został Laporta i jego przydupasy.Warto chyba go rozliczyć z jego obietnic bo było ich trochę. Dla mnie Laporta to kłamca i spec od naprawy ale trytytką.

0

Jak rządzi Laporta to widzimy? Co by zrobił Font to nie wiemy. Ja nie będę kibicował temu oszustowi

0

@turhiay artykuł dotyczy Lewandowskiego a jeśli to cie tak bardzo interesuje to o ferranie myślę podobnie. I co teraz wymyślisz żeby obronić Lewandowskiego?

3

Lewandowski nie broni się ani sportowo ani ekonomicznie. Chyba tylko szaleniec zaproponowałby mu kolejny sezon u nas.

1

@th@les z Lewandowskiego taki joker jak ze mnie astronauta. Z nim czy bez niego różnicy nie ma na boisku

1

@robsesh A nie pomyślałeś że Laporta robiąc te wałki to ośmiesza Barcelone często narażając ją na kary finansowe.?wizerunek klubu Cię nie interesuje? Barcelona to nie jest jego prywatny folwark. Nikt go nie zmuszał do funkcji jaką pełni. Bardzo dobrze ze ktoś wkońcu głośno o tym mówi. Jedynie można Laporcie podziękować za Flicka bo reszta szkoda gadać. Ze stadionem problemy, z rejestracją piłkarzy zawsze ta sama szopka. Ten facet nie ma żadnego pomysłu na miesiąc do przodu. Kłamstwo i prowizorka i nic więcej.

2

Barcelona to nie miejsce na spokojną emeryturę dka podstarzałych piłkarzy. Nie ma kasy na napastnika to gramy tym co mamy albo korzystamy z młodzieży. Lewandowski nie broni się ani sportowo ani ekonomicznie. Oczywiście psychofani Lewandowskiego mają problem żeby to pojąć bo oni nie są kibicami Barcelony tylko Lewandowskiego.

20

Nie dziwię że Leo tak postąpił

0

@LukaszFan szkoda pisania oni żyją w innym świecie gdzie Lewandowski to najlepszy napastnik.

1

@MirusAmisz śmiejąc się z takich jak ja gdy Lewandowski zostanie to śmiejesz się z klubu i źle mu życzysz. Nie trzeba być geniuszem żeby stwierdzić że Lewandowski poprostu coraz bardziej odstaje od reszty i jest tylko dodatkowym obciążenien i tak słabego budżetu. Pocieszam się tym że prędzej Lewandowski odejdzie i razem z nim kibice którzy udają wielkich fanów Barcelony.

1

@Jaan11 on z obecną formą nie nadaje się do Barcelony. A lepszy nie będzie wręcz przeciwnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?