KibicBarcy84
Dołączył/a: sierpień 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Jak to mówią, złej baletnicy..... Itd itd
4
@dariooo Też tak myślę
0
@NOWYAD777 W tym problem ze Fonta nie można oceniać bo nie miał okazji się wykazać. Może byłby lepszy może gorszy tego nie wiemy. Za to wiemy jak Laporta rządzi. Oczywiście nie wszystko jest na minus. Tylko sporo problemów zostało przypudrowanych. Nie może być tak że rejestrujesz piłkarzy, jest za pięć dwunasta a Ty dopiero latasz i kombinujesz co zrobić żeby się wszystko się spieło. I wtedy szukanie podejrzanych dźwigni albo kontuzja innego piłkarza pomaga zarejestrować innego. Dla mnie to prowizorka. Wyprzedzanie aktywów klubu. Umowy podpisywane z firmą krzak żeby chociaż na papierze pieniądze były. Zresztą proponuję przypomnieć sobie co obiecał przy poprzednich wyborach. Co jak co ale w obiecywaniu to Laporta jest mistrzem
0
Komentarz usunięty
0
@MirusAmisz dzieciaku wiem już że masz problem z napisaniem czegoś sensownego związanego z tematem dyskusji. Naprawdę lubisz pokazywać że nie jesteś zbyt mądry?
0
@Rifek tego nie wiem ale za to wiemy jak wyglądały rządy Laporty i jak będą wyglądać przez najbliższe lata.
0
@Guillegavira Xavi to legenda klubu, a to że powiedział parę słów prawdy o Laporcie to nie ma znaczenia
7
Czyli prowizorki ciąg dalszy..
0
@MagdJanko dla mnie ferran czy Lewandowski to wypad z Barcelony.Mały plus dla Ferrana to że jest młodszy
Prawda jest taka gdyby Lewandowski nie był Polakiem to byście jechali po nim.Kogo Ty chcesz odbudować? Starego Lewandowskiego? Haha nie rozśmieszaj mnie.
1
@MagdJanko a gdzie Ty widzisz żebym się cieszył? Napisałem że mnie to nie dziwi bo Drewniakowski nie od dziś jest jednym z najsłabszych na boisku. Wiem że masz bzika na punkcie Lewandowskiego i jesteś wszędzie tam gdzie ktoś coś napisze na Lewandowskiego. Ośmieszasz się i nic więcej. Są tutaj wierni kibice Lewandowskiego ale o oni widzą ze jest bez formy. Tylko nieliczni tacy jak między innymi ośmieszają się atakując wszystkich którzy napiszą ze Robercik poprostu nie nadaje się do Barcelony.
0
@Sebolinho a gdzie Ty widzisz tutaj mało rozumny człowieku hejt? Słaby Lewandowski to fakt a nie hejt. Weź sobie wpisz w Google dziecko co znaczy słowo - hejt i dopiero się nim posługuj.
1
@mati15d od tych dwóch kołków każdy będzie lepszy
0
@korn234 Im nie przetłumaczysz, oni żyją w innym świecie. Barcelona to już za wysokie progi dla Lewandowskiego
1
@MagdJanko wstyd to za takich kibiców jak Ty co mają problem obiektywnie ocenić piłkarza tylko dlatego bo jest Polakiem. Kibicowanie nie wyklucza oceny poszczególnych piłkarzy w tym Lewandowskieo który znowu jest jednym z najgorszym na boisku.
2
Widzę że Robercik znowu najsłabszym ogniwem w drużynie. Czemu mnie to nie dziwi
0
@Dawiddd1213 na treningu to nie trudno wypaść dobrze gdyby grasz sobie na luzie z kolegami.
5
Oshimen tego gościa chciałbym zobaczyć u nas. Inni kandydaci nie będą gorsi od Lewego czy Ferrana. Kane na tą chwilę z nich najlepszy. Bayern go nie puści,i trzeba pamiętać ile ma lat. Alvarez ok ale cena nie proporcjonalna do tego co pokazuje obecnie. Napastnik z Borussi to chyba drugi Ferran
1
@MessiForeverTheBest ugramy ale chyba w Fifie
0
@Cules69 oczywiście biedny Lewandowski jak zwykle ma pod górkę.Naprawdę nie widzicie że się ośmieszacie? Mam na myśli takich zakręconych na punkcie Lewandowskiego jak Ty. Tak trudno się pogodzić z tym że Lewandowski zwyczajnie jest już za słaby na Barcelone i jego forma już od dawna na nikim nie robi wrażenia. Nie czytasz innych artykułów co sadzą o Lewandowskim w Hiszpanii czy na krajowym podwórku? Jak Ferran wcześniej coś tam strzelił a Lewandowski nic to żeście pisali ze to i tak dzięki Lewandowskiemu bo skupił uwagę obrońców na sobie. Teraz jak obaj nic nie pokazują to znowu piszecie brednie że Robercikowi nikt nie podaje. Obudź się czasy świetności Lewego już dawno minęły..
1
Komentarz usunięty
0
Może Eto ma już obiecaną jakąś fuchę w klubie po wygranej Laporty.
2
A co ma chłop powiedzieć? Raczej marzeniem Flicka w ataku nie jest 38 letni Lewandowski i Ferran.
6
Sam się gubi w tych kłamstwach.. Zaraz pewnie powie że mogli kupić Hallanda ale nie chcieli robić przykrości Ferranowi czy Lewandowskiemu.
0
@Imonkey a co, Haaland może ładuje w każdym meczu bramki?
0
Potrzebujemy napastnika bardziej wszechstronnego. Haaland to kawał chłopa a jego głównym atutem to szybkość i nic więcej. Nie pasuje ten klocek do Barcelony. Napastnik typu Lautaro czy Alvarez.
4
My mamy problem z Newcastle a Real w pierwszej połowie ładuje 3 bramki MC
0
@Gregs238 chłopie zejdź na ziemię. Lewandowski to już emeryt. Minęły czasy kiedy drużyna przeciwna musiała kombinować jak wyłączyć z gry Lewandowskiego. Teraz byle jaki obrońca da sobie z nim radę. Chyba tylko naprawdę zakręceni na jego punkcie kibice widzą w nim jeszcze potencjał. Pozostali wiedzą że Lewandowski nie ma nic do zaoferowania Barcelonie
9
Prawdę chłop powiedział. Barcelona to już za wysokie progi dla Lewandowskiego.
1
@Ziemny Lewandowski to już nie ma nic do zaoferowania poważnemu klubowi. A Barcelona takim klubem jest. Ferran podobnie, Barcelona za wysokie progi dla niego
5
Z Lewandowskim to jakbyśmy w dziesiątkę grali. A Laporta opowiada farmazony że napastnik nie potrzebny