KibicBarcy84
Dołączył/a: sierpień 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Trzymajmy starego Lewandowskiego nieudacznika Torresa to dryblingi i starania się Yamala i tak nic nie dadzą. On sam meczu nam nie wygra.
0
@Cules69 niech dziadzia Lewandowski odpocznie
1
@Michal1975 Bayern nie zachwycił? Grając na wyjeździe z Realem strzela dwie bramki a mógł więcej bo z dużą łatwością krępował akcję bramkowe. Oczywiście Real potem przycisnął Bayern i Neuer pokazał klasę. Jednak Bayern był lepszy.
5
Bayern w rewanżu siądzie na Real i będzie pozamiatane. To nie słabe City że da się wyeliminować.
1
@Hadim co ty bredzisz Cancelo zjada Raphinhie? Chłop zagrał jedno czy dwa spotkania lepiej a Ty podjarany jak dziecko przy konsoli zapominając o tym co Raphinhia zrobił dla drużyny
2
@Midast co Ty bredzisz, nie ośmieszaj się chłopcze
8
Ja bym Balde tak szybko nie skreślał
0
To już wolę Ferrana
1
@Chudini123 ile jeszcze będziesz żył tym Bartomeu? Może lepiej sobie przypomnij co obiecywał Laporta? Kilka lat temu, ile już czasu jest przy korycie. Według jego opowiadań Barca miała być na tą chwilę krainą mlekiem i miodem płynącą. Transfery stadion wszystko miało hulać.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Czas Lewandowskiego w poważnej piłce już minął. Pora na MLS tam jest odpowiedni poziom dla niego. Bez presji i pieniążki dobre. Lepiej zejść ze sceny w odpowiednim momencie i być zapamiętanym jak najlepiej niż ciągnąć to dalej narażając się na ośmieszanie . Oczywiście mam na myśli Barcelone i reprezentacje
0
@Pako96 tu nie chodzi czy ktoś go lubi czy nie. Gyokeres zrobił swoje i tyle. Według powiedzenia człowieka poznaje się nie po tym jak zaczyna ale po tym jak kończy. Lewandowski może i się starał i co z tego? Za to pkt nie dają tylko za strzelone bramki
0
@Marek_z_Marek jak mam pocisk z takich niezbyt mądrych ludzi jak Ty. Jeśli uważasz że twoje teksty robią dzieciaku na mnie wrażenie to się myślisz. Nie muszę specjalnie się wysilać żeby pokazać jaki jesteś głupi bo ty sam to udowadniasz.Dlatego uwielbiam gadać z takimi jak ty.
0
@Pako96 masz racje nie podejmij rozmowy. Popraw sobie plakat Lewego nad łóżkiem i pisz że Lewandowski najlepszy. Nie brakuje tutaj jego psychofanów którzy pewnie Ci uwierzą
0
@Pako96 i co z tego wynikło? A nic. Oddał parę strzałów żaden nie był celny
0
@Marek_z_Marek a na ciebie będą czekać koledzy pod biedronką i zrzutka na mamrota
0
Komentarz usunięty
0
Gyokeres niewidoczny cały mecz ale jak trzeba to robi swoje. Lewandowski albo strzela pięć metrów na poprzeczką albo w rywala albo obok bramki. Nasi sobie pograli a jak zwykle cała pula dla rywala
0
W City słabo to u nas będzie podobnie
0
Messi dla mnie nr1, choć wiadomo Cristiano również znakomity piłkarz.
2
@barteq ten klub tak działa i będzie dalej działał pod rządami Laporty który nie ma żadnego pomysłu. Będzie trzymać tego emeryta do 40 ku uciesze jego wiernych fanatyków
8
Lewandowski z obecną formą i kondycją pasuje do Barcelony jak kwiatek do kożucha. Może Ferran sobie prxypomni jak się strzela bramki. Jak nie to trzeba będzie dalej liczyć na umiejętności Yamala czy Raphinhi
3
@AbdulWisimuel Ferran obecnie podobna forma co Lewandowski. Z nich dwóch to wolę Ferrana zostawić chociaż młodszy i kondycyjnie wypada sto razy lepiej niż emeryt Lewandowski. Z Lewandowskiego już nic się nie wyciągnie a Ferran może jeszcze zatrybi to będzie jeszcze jakiś pożytek z niego
0
@kacperFCB_ bez przesady że taki słaby gdyby tak było to by nie pytały o niego angielskie kluby.
0
@SeWo77 szacunek nie wyklucza krytyki a a tutaj akurat jest wskazana bo ataku praktycznie nie mamy
2
@Marusek lepiej dziecko martw się o siebie bo jak ten drewniak odejdzie to nie wiem co poczniesz ze sobą. Masz psychologa w szkole?
2
Ze Szwecją możemy już nie mieć tyle szczęścia
3
Osimhen mój wybór, Alvarez ok ale nie za tą kwotę co oni chcą
2
Ciekawe jaki byłby wynik ankiety gdyby Lewandowski nie był Polakiem, podejrzewam że 90%za odejściem. Nikt normalny nie chciałby zostawić piłkarza w takim wieku na kolejny sezon z ewidentnym brakiem formy. Ferran podobnie jak Lewandowski bez formy. Tylko jest jedna różnica między nimi. Lewandowski to już emeryt lepszy nie będzie wręcz przeciwnie. Ferran ma 26 lat jest szansa że jeszcze wróci do przyzwoitej formy a wtedy będzie lepszy niż Lewandowski. Obecnie niech nikt nie pierniczy że Ferran gorszy od Lewandowskiego bo jadą na tym samym wózku. Tylko że z Drewniakowskiego już nic nie wciśniemy a Ferran może jeszcze coś pokazać
0
@Wiktorek2002 czytaj ze zrozumieniem to naprawdę pomaga. Więc powtórzę jeszcze raz Flick może mieć swoją listę piłkarzy których by widział w drużynie a Deco będzie miał swoją. A że trener zna realia finansowe klubu więc pewnie w akceptuje te transfery. Według zasady lepsze to niż nic.