1

Fajny mecz i Real podobnie jak my wczoraj. Szybko patrzeli i czerwona kartka na koniec.

0

@Pablozeusz ile Ty masz lat bo Twój tok rozumowania jest śmieszny. Nie można narzekać na słabego Lewandowskiego bo obrona jest slaba? Jakby Lewandowski był obrońcą tak samo cienkim jak teraz napastnikiem to byś pewnie gadał że atak słaby bo nie jest w stanie odrobić strat

1

Komentarz usunięty

0

@Scala1981 niestety taka prawda posiadanie, strzały celne na bramkę wszystko ok tylko. Cóż tego jak my sobie ładnie gramy a awansuje rywal. I to nie pierwszy raz

2

@tarantino10 Lewandowski to się nadaje do tarcia chrzanu a nie do LM

3

Brakowało również Raphinhi. Niestety ale Yamal nam wszystkiego nie będzie wygrywał. Jeśli dalej nie będzie wzmocnień i perspektywy zajścia dalej w LM to żeby ten chłopak nam nie spierdolił do innego klubu gdzie można coś wygrać. Tutaj obrona słaba, w ataku stary Lewandowski i Ferran który albo coś strzeli albo niewidoczny kilka miesięcy.

2

Zadajmy sobie pytanie, ilu tak naprawdę naszych pilkarzy to jest poziom Barcelony? Mam wrażenie że Ci lepsi przykrywają nieudolność tych słabszych i ogólnie jakoś to wygląda. No właśnie to" jakoś" nie wystarcza w decydujących momentach. Bez wzmocnień od obrony po atak to my daleko nie zajedziemy.

8

Mam taką nadzieję. Trzymanie go na kolejny sezon to tylko strata kasy

0

@JANEK2014 znalazł się tytan intelektu.. Nie ośmieszaj się chłopcze

6

No właśnie wygrać a awansować to dwie różne sprawy. Przy pełnej koncentracji jesteśmy w stanie awansować. Zdobyć szybko bramkę to by wprowadziło trochę nerwowośći w szeregi Atletico

5

Ciekawe jakby ta ankieta wyglądała u hiszpańskich kibiców.

2

@LOPEZ16 "Być może nie znam się na futbolu" - zgadzam się z w stu procentach.

0

@Edgemoon dokładnie przypomnieli sobie o Barcelonie gdy Lewandowski tu przyszedł. Mam nadzieję że wraz z jego odejściem pójdą sobie i będą innym zanudzać jaki to Lewandowski jest najlepszym napastnikiem

0

@turhiay pewnie, po tej spektakularnej bramce gdzie piłka odbiła się od niego i wpadła do bramki to trudna stwierdzić inaczej

0

@ElKamil on tylko się zgadza z tymi komentarzami gdzie piszą że Lewandowski najlepszy

0

@Cules69 stara śpiewka fanatyka Lewandowskiego czyli jak wygrywamy to zasługa tylko Lewandowskiego bo przecież jak nie strzela to cała obrona skupia się na nim i inni mogą zdobyć bramkę . Jak przegrywamy bo Lewandowski nie widoczny to już wina całej drużyny.Cała drużyna grała tragedię? Nie ośmieszaj się nawet albo zacznij oglądać mecze zanim zaczniesz komentować

0

@lukmrz żeby nie było nie twierdzę po tych dwóch bramkach Ferrana że to najlepszy napadzior. Jednak wkur.. mnie że błędy tylko widzą u Ferrana a plusy tylko u Lewandowskiego nawet jeśli ich nie ma

0

Przecież jakby Ferran strzelił dziesięć bramek a Lewandowski był kulawy to i tak byście głosowali na RL.

1

Gdzie są wielbiciele Lewandowskiego? Przecież jak się napisało że słaby Lewandowski to zaraz odbijanie piłeczki że Ferran jeszcze gorszy. A po tym jak ostatnio piłka odbiła się od niego wpadła do bramki to chcieliście go wynieść na ołtarze. Teraz Ferran zdobył dwie bramki nie chwalicie go? Jakby to zrobił Lewandowski to byłby płacz że trzeba mu dać jeszcze ze dwa lata kontraktu.

11

@addept wszyscy jakoś dostają tylko biedny Lewandowski nie dostaje podań. Nie ośmieszaj się bo już naprawdę żenujące są komentarze fanatyków Lewandowskiego którzy za wszelką cenę chcą za kłamać rzeczywistość

0

@matirix20 masz rację z nim tak samo jak z Yamalem, Raphinhią Olmo i resztą ekipy. Tutaj się z tobą zgodzę.

1

Komentarz usunięty

1

@rodineusz to sobie poczytaj, choć pewnie dla fanatyków Lewandowskiego to i tak to nie dociera

2

Przecież nawet połowa obecnej pensji to i tak za dużo. Dlatego nie chciałem żeby Laporta wygrał wybory. Jego kolesiostwo z agentami piłkarzy czasem pomaga a zazwyczaj szkodzi. Ciągną od nas kasę a teraz jeszcze będziemy dalej trzymać dziadka Lewandowskiego tylko dlatego że jego agent to dobry znajomy Laporty. Cała nadzieja w Lewandowskim że będzie miał odrobinę przyzwoitości i nie zgodzi się na przedłużenie kontraktu. Chociaż trudno o przyzwoitość u kogoś kto nie płaci swoim pracownikom.

10

Jeśli ktoś tu ma być rozczarowany to raczej Barcelona i kibice formą Lewandowskiego. Oby do końca sezonu a potem dziękujemy za wszystko i dowidzenia.

0

Pewne jest jedno napastnik nam potrzebny bo ferran i Lewandowski to śmiech na sali

0

@Greg1991 Pod rządami Laporty to każdy scenariusz możliwy. Na opowiada Lewandowski bajeczek Laporcie że jego zegar biologiczny wskazuję że ma 30 lat i ten łyknie te historyjkę dając nowy kontrakt

0

@Ramon_Villaverde I co to ma wspólnego z tematem ? Chłop mówi prawde o naszych napastnikach a Ty wyskakujesz że coś kiedyś powiedział. Może jeszcze napisz że dwa lata temu dostał mandat za przekroczenie prędkości.

1

Nic dodać nic ująć, taka prawda. Jest takie przysłowie :Szkłem dupy nie wytrzesz! Dzieciaki których tutaj sporo chyba nie zrozumią starsi kibice już tak . Trzymajmy dalej starego Lewandowskiego tylko dlatego bo kiedyś był dobry i łudźmy się dalej że Yamal będzie nam mecze wygrywał. Lewandowski jak będzie miał trochę przyzwoitości to odejdzie po sezonie nawet jakby go namawiano na przedłużenie kontraktu. Barcelona to nie przytułek dla piłkarskich emerytów.

0

@HiBro a to już zapomniałeś że Lewandowski to też napastnik? I że nic nie pokazał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?