0

@Wiktorek2002 Wiktorku dziecko drogie wiesz o tym że to nie trener wykłada kasę na transfery? To kogo chciałby Flick a kogo jesteśmy w stanie sprowadzić to chyba jest dość duża rozbieżność.

1

@Pressinho Tylko nie zapominaj że on niebawem będzie miał 38lat .Chcesz go widzieć w roli zmiennika? Ok tylko ten zmiennik musi coś dawać drużynie. Forma Lewandowskiego to widać gołym tendencja spadkowa. Wieku nie oszukasz. On już nie ma za bardzo co do zaoferowania takiemu klubowi jak Barcelona. Ekonomicznie też jest dodatkowym obciążenien i tak juz nie ciekawego budżetu. Trzymanie go za zasługi itp to mija się z celem. A tłumaczenia niektórych że skoro nie stać nas na porządnego napastnika to niech Lewy zostanie też nie mają sensu. Może się okazać że jeszcze długo nikogo nie kupimy i co wtedy..? Będziemy trzymać w nieskończoność Lewandowskiego. Tacy piłkarze jak on to biegają po boiskach MLS albo u szejków.

0

Wie że przychodzi czas i trzeba zejść ze sceny. Nie opowiada pierdół jak Lewandowski że jego zegar biologiczny wskazuję że ma 29 lat. Antek ma jednak więcej klasy.

0

@Marusek A to myślisz że nawet przy spokojnej grze nie potrzeba w decydujących momentach przyspieszenia? Żeby się urwać obrońcy czy ruszyć w stronę podania.? Dynamika i kondycja piłkarza jest ważna w każdym systemie gry.

0

Zostawienie go na kolejny sezon nie broni się ani sportowo ani ekonomicznie. Na obecną chwilę to z Lewandowskim czy bez, różnicy na boisku nie ma. Pewnie jeszcze będzie miał przebłyski jak z Newcastle a nie czarujmy będą to tylko momenty lepszej gry. Nawet jeśli obniżka pensji o połowę to i tak za dużo w porównaniu do tego co daje drużynie. Barcelony poprostu nie stać na trzymanie podstarzałego piłkarza tylko dlatego bo kiedyś był dobry. No właśnie był...

4

Czyli standard nic nie zmieniło

0

Teraz Lewandowskiego wyręcza Yamal czy Raphinhia. Jak oni odpukać będą mieć spadek formy czy nie daj Boże kontuzja to jesteśmy uziemieni. Taki Kane by się przydał co prawda ten jego wiek

0

@BonusKiller Pamiętam jak po Messim jechali żeby wypierdalał bo stary i człapie po boisku. A nie czarujmy się Leo to dwie półki wyżej niż Lewy i był kilka lat młodszy jak odchodził. Lewandowski niebawem 38 lat facet coraz bardziej odstaje od reszty drużyny. Oczywiście raz na jakiś czas coś pokaże ale to będą pojedyncze momenty. Ekonomicznie i sportowo nie opłaca się go trzymać. Tylko jego psychofanom tego nie wytłumaczysz. Oni jedno i to samo że skoro Polak to niech siedzi w Barcelonie najlepiej do 50 tki ku uciesze jego fanatyków. Klub musi się rozwijać i iść do przodu a nie trzymać dziadka tylko dlatego bo kiedyś był dobrym piłkarzem. No właśnie był...

0

@Adik22 gwarancję to masz na pralkę czy tv w media expert a nie na bramki u 38 letniego piłkarza.

0

@addept 80 %spotkań masz autobus? Masz rację trzeba oglądać mecze chłopczyku. Więc według Twojej teorii Lewandowski powinien być królem strzelców Jest? Włącz sobie Fifę i pograj zanim pójdziesz do szkoły

5

Wolałbym zostawić Ferrana a czemu.? - mobilniejszy, częściej atakujący przestrzenie i lepiej odnajdujący się w dynamicznych scenariuszach meczu.
Lewandowski poprostu za stary i za bardzo statyczny. Nawet obniżona pensja o połowę to i tak za wysoka. Szkoda kasy na dziadków.

1

@MajkiYB o czym Ty gadasz..? Porównujesz trzech różnych piłkarzy. Ferran nigdy nie był topowym napastnikiem, Lewandowski to piłkarz który to co najlepsze już dawno ma za sobą. Alvarez niby ma potencjał ale też jest nie wiadomo w którą stronę to pójdzie.

3

Inwestowanie w Lewandowskiego nie ma sensu. Nawet połowa obecnej pensji to i tak za dużo. Teraz zdobył dwie bramki ale to o niczym nie świadczy. Lewandowski był wielkim piłkarzem i pewnie będzie miał jeszcze pojedyncze mecze gdzie coś pokaże i to max. Główne atuty Lewandowskiego są już coraz mniej widoczne. Czasy jego świetności już minęły. Trzymanie go z sentymentu to nie ma sensu,więcej już z niego nie wciśniemy.

0

@BORO_12 Lewandowski niebawem 38 lat plus kiepski Ferran a Ty piszesz że atak nie jest naszym problemem? Teraz zdobył dwie bramki a może przez najbliższe 10 spotkań nie zdobędzie żadnej. Po piłkarzu w takim wieku nie ma co się cudów spodziewać. Narazie tą drużynę ciągnie do przodu Yamal i Raphinhia bo ataku praktycznie nie mamy. Oczywiście obrona potrzebuje wzmocnienia ale atak też. Stary Lewandowski i Ferran w ataku to proszenie się o kłopoty.

0

Super wiadomość

2

A co ma Flick powiedzieć.? Cieszy się że wkońcu Lewandowski coś strzelił. Laporta publicznie gada że chce żeby Robercik został więc Flick wie że emeryt dalej w ataku. Musi robić dobrą minę do złej gry. Teraz Lewandowski strzelił a może być tak że przez kolejne dziesięć meczy będzie znowu nie widoczny. Tak jest z piłkarzami w takim wieku. Tylko że dzieciaki i reszta fanatyków Lewego już po jednym lepszym meczu od dłuższego czasu zrobili z niego bohatera. Pewnie zaraz będą chcieli złotą piłkę dla niego haha

1

Komentarz usunięty

0

@BonusKiller co się dziwisz, Lewandowski jest taki słaby ze jak wkońcu coś strzelił to zrobili z niego bohatera. Pewnie by chcieli złotą piłkę dla niego. Możliwe że to pojedynczy zryw i kolejne mecze będzie znowu nie widoczny. Oby nie bo każdy zawodnik na wagę złota ale pesel robi swoje.

0

@addept A może jeszcze ten obrońca do szatni za nim poszedł? Haha. Lewandowski był postrachem obrońców dawno temu. Teraz nie robi na nikim wrażenia, chyba że na psychofanach takich jak Ty

0

@Cules69 Rozwalają mnie komentarze osób myślących jak Ty. Chociaż w Twoim przypadku z myśleniem to chyba nie jest za dobrze. Nie widoczny Lewandowski od dłuższego czasu wkońcu zrobił to co do niego należy. I już okrzykniety bohaterem któremu przedłużać kontrakt bo jest najlepszy na świecie. A jakby tak Ferran strzelił też byś tak pisał?

1

@Gammarax dokładnie, ciekawe gdzie był jak wcześniejsze mecze był nie widoczny. Teraz Lewandowski wkońcu zrobił to co do niego należy a dzieciak podjarany jakby nam ligę mistrzów wygrał.

1

@Masp idź dziecko spać bo bredzisz a jutro do szkoły trzeba wstać

1

@xavi890 a co ma powiedzieć? Że Lewandowski najlepszy na świecie bo zrobił wkońcu to o co do niego należy?

2

@Oster273727 tak sobie tłumacz

1

Cała nadzieja w Yamalu i Raphinhia Drewniakowski czy Ferran z przodu to zwykły sabotaż to tak jakbyśmy grali bez jednego piłkarza.

0

@Marusek nie kompromituj się bo z komentarza na komentarz tylko się pogrążasz chłopczyku

0

@addept fajne masz sny

0

@Rifek nie musi to mówić wprost chyba każdy widzi że gra z Lewandowskim to gra w dziesięciu

3

Z Barcelony Laporta robi przystań dla podstarzałych piłkarzy. Sam Yamal tego nie pociągnie. Lewandowski obecnie jak piąte koło u wozu taki potrzebny Liczymy każde euro a chcemy trzymać emeryta który może strzeli kilka bramek w sezonie. Parodia i nic więcej.

1

@Marusek Dzieciaku napastnik ma być w formie i strzelać bramki a nie siedzieć w klubie żeby nie było nudno. Widać że z myśleniem to jest problem u Ciebie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?