KibicBarcy84
Dołączył/a: sierpień 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BISHBASHBOSH Ty nie będziesz decydował kiedy mam siedzieć cicho. Po części sam się wkopałeś próbując zrobić z Lewandowskiego zabawce Barcelony. Skoro ten Twój Lewandowski daje może więcej ale nie mniej niż Ferran to sam sobie odpowiedziałeś jaki sens trzymać Lewandowskiego. A co do słów Flicka to co ma powiedzieć? Że jego marzeniem jest opieranie ataku na 38 latku? Facet napewno ma szacunek do Lewego za to co zrobił wcześniej ale nie jest ślepy jak Ty i reszta psychofanów. Widzi że z Lewandowskiego pożytku coraz mniej ale logiczne chyba że nie powie tego na konferencji. A to że go wpuszcza na boisko to co w tym nadzwyczajnego? Wielkiego wyboru nie ma przeciętny Torres i przeciętny Lewandowski. Torres to chociaż lata koło tej bramki a Lewandowski statyczny jak słupek w płocie. A jego bramki ostatnio to więcej farta niż talentu. Zdejmij różowe okulary bo czas Lewandowskiego już się skończył a Barca musi się rozwijać a nie trzymać się piłkarskich emerytów tylko dlatego żeby zadowolić grupkę nawiedzonych jego kibiców którzy założyli sobie tutaj konto.
0
@kocuur nawet byś się nie ośmieszał.
0
@torondirn chyba Tobie pęka po spotkaniu z sąsiadem. Zebrało się kilku dzieciaków i robią pajaców z siebie. Lewandowski strzela chyba u ciebie Fifie chłopczyku
0
@torondirn tak? To lepiej sprawdź bo nie tak dawno jeszcze tutaj był artykuł o sprzedaży koszulek i Messi wyprzedzał Lewandowskiego pierwszy Yamal jeśli dobrze pamiętam
0
@BISHBASHBOSH ile Ty masz lat? Pytam bo twój komentarz trochę obnaża twój Intelekt. Mamy trzymać Lewandowskiego za zasługi nie patrząc na obecną formę? Nie ośmieszaj się
0
@MirusAmisz a zgłaszaj sobie dzieciaku mało mnie to interesuje
0
@jumpelzg pewnie ze Messi zarabiał więcej ale marketingowo też dawał więcej klubowi.Jego koszulki i tak się lepiej sprzedają niż Lewandowskiego choć nie gra już kilka lat u nas. Pensja była duża ale ogólnie wychodziliśmy na plus. A Lewandowski nawet jak obniży pensje to i tak za duże obciążenie porównaniu do tego może dać ekipie. Skoro Ci co wyzywali Messiego bo za stary to niech teraz pogonią Lewandowskiego a nie będą zakłamywać te rzeczywistość jaki to on super napastnik. Zgadza się biedakami jesteśmy dlatego nie stać nas na taką rozrzutność
0
@LjakRoberciik oprócz zgrywania filozofa potrafisz napisać coś sensownego związanego z tym co ja napisałem? Jakiś kontrargument bo ruzumiem że się nie zgadzasz .Oczywiście nie wysilaj się to było pytanie retoryczne
0
Nam jest potrzebny napastnik który w każdym meczu coś pokaże i nie mam tu na myśli tylko bramek. Szybki w miarę dobry technicznie Wieku nie oszukasz. Budżet mamy i tak napięty więc po co dodatkowe wydatki. Messi sporo młodszy był gdy odchodził technicznie dwie półki wyżej od Lewego i płacz był że stary dużo zarabia. Jakoś dużo starszy Lewandowski nie przeszkadza który daje sporo mniej niż Messi przed odejściem. Taki właśnie jest obiektywizm niektórych tutaj. Przyszedł Lewandowski po zakładali konta tutaj i wielcy kibice Barcelony którzy chętnie widzieli by Lewego chyba do 50 tki w tym klubie. Mam nadzieję że wraz z odejściem Lewandowskiego pójdą i Ci niedzielni kibice od siedmiu boleści
0
@kocuur do czego?
1
Lewandowski nie ma za wiele do zaoferowania takiemu klubowi jak Barcelona. Co miał zrobić to zrobił. Nawet jeśli zejdzie z pensją o połowę to i tak tak pensja będzie za duża w porównaniu do tego co pokazuje na boisku. Oczywiście będą momenty gdzie coś pokaże ale to będzie sporadycznie. Ferran idealny też nie jest ale chociaż wszędzie go pełno szuka tego miejsca pod bramką rywala. A Lewandowski coraz bardziej statyczny. Jego bramki ostatnio to więcej farta niż piłkarskiego talentu bo piłka się odbije od rywala i wpadnie mu pod nogi itp. Oby facet zachował się z klasą i nawet namawiany na pozostanie odejdzie z klubu. Pożytku żadnego a tylko obciążenie i tak lichego budżetu
0
Komentarz usunięty
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
1
@Lukaslbn Wszytko fajnie tylko Ty żyjesz tym co było kiedyś. Zresztą nie dziwię się bo większość jego fanatyków żyje czasem przeszłym. Barcelona zyskała na rynku transferowym dzięki przyjściu Lewandowskiego? Człowieku co Ty bredzisz. Co ma piernik do wiatraka. Wymyślasz na siłę argumenty żeby tylko posłodzić Lewemu i nic więcej. Fakty są takie że Lewandowski wturlał piłkę do bramki w Czechach bo piłka odbiła się od jego ciała i teraz dołożył nogę w meczu ze słabą Kopenhaga. A Ty piszesz farmazony co Lewandowski kiedyś zrobił? Jeszcze przypomnij co w Bayernie i Borussi zrobił. Zarabia dużo bo Barcelona lubi być rozrzutna mimo że jest biedna jak mysz kościelna. Na to co ostatnio pokazuje Lewandowski to powinien zarabiać max 1/3 tego. Nikt mu nie zabiera bramek ale widać że Barcelona to za wysokie progi dla niego ale Ty oczywiście pocieszaj się tym co było kiedyś a te Twoje argumenty to sobie zachowaj dla siebie są śmieszne i nie mają nic wspólnego z obecną forma Lewego
0
@sylwa-3 na tyle Cię tylko stać? rozumiem że twoja mózgownica nie jest już w stanie nic mądrzejszego wymyślić
3
Komentarz usunięty
2
Myślę że złota piłka jak nic mu się należy. Wkońcu strzelić bramkę potężnej Kopenchadze to wyczyn jakim mogą się pochwalić nieliczni napastnicy. Facet zarabia krocie a tutaj jaranie tak jakby strzelił ze trzy bramki Bayernowi czy innej mocnej drużynie.
0
@MagdJanko Czyli jak Lewandowski słaby i obrona to tylko można narzekać na obronę bo Robercik Twój ulubieniec nietykalny jak zawsze
0
Pierdolamento i nic więcej nagle będzie nas stać na Alvareza. Nie wiem czy ten cały Eyong nadaje się do Barcelony ale 30 mln to nie taka straszna cena za niego. Ja bym go nie skreślał tak szybko. Najpewniej będzie tak że nikogo nie sprowadzimy
0
Nie mamy zbytnio dużego pola manewru na rynku transferowy. Dlatego dobrze robią sprowadzając takich piłkarzy. Pewnie nie wszyscy się sprawdzą ale wystarczy niech jeden okaże się grajkiem na miarę Barcelony to już będzie dobrze.
0
A ten cały Eyong z Levante? Nie czarujmy się że będzie nas stać na kogoś lepszego. A pamiętam słowa tego kłamczucha Laporty co to miało nie być pod kątem transferów.
1
Barcelona to już za wysokie progi dla Lewandowskiego. Zarabia krocie a już coraz mniej daje drużynie. Niestety o zamienniku z górnej półki możemy zapomnieć. Poszukać tańszej alternatywy. Żeby chociaż kondycyjnie był zdolny zapier*alać 90minut i technicznie w miarę przyzwoity.
0
19 lat to już chyba taki wiek że powinien już grać w Europie albo powinno się nim interesować kilka poważnych klubów. Cudów się się nie spodziewam..
5
@Cules69 Zdejmij różowe okulary bo artykuł jest o Lewandowskim nie Torresie. A tym komentarzem tylko się ośmieszasz
3
Chyba nic nowego jeśli chodzi o Lewandowskiego. Mam nadzieję że dzięki takim meczom Laporta i Deco przejrzą na oczy i nie wpadną na głupi pomysł żeby go trzymać kolejny sezon.
0
@VAMOS1899LaMasia nie pierwszy raz i pewnie nie ostatni. Jedyny plus tego że jest szansa że Laporta i Deco widząc to nie wpadną na głupi pomysł żeby go dalej trzymać
0
@PachoHerrera uważaj bo grono jego wyznawców a nie mało ich tutaj zaraz Ci się rzuci do gardła jak pitbull. Dla nich Lewandowski to ciągle najlepszy na świecie napadzior
1
Taka Galata wydaje 150 mln a my mamy problem przy rejestracji piłkarzy
10
Zerowe szanse na jego sprowadzenie
0
Niektórzy piłkarze mają spadek formy ale ogólnie to ciekaw jestem co on by zrobił na miejscu Flicka. Nie stać nas na wzmocnienia, zmiennicy nie zawsze dają jakość. W ataku Ferran i stary Lewandowski który raz na jakiś czas wepchnie piłkę do bramki. I my mamy wygrać ligę mistrzów.?