KibicBarcy84
Dołączył/a: sierpień 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciekawe czy za darmo to zrobił czy musiał najpierw pójść przelew.
1
Kontuzja za kontuzją. Jeszcze trochę to Deco wejdzie na boisko
3
@Grubson a kim Ty jesteś żeby mu zabraniać wypowiadać się na temat Lewandowskiego? Chyba bardziej o zna niż Ty więc ma prawo coś powiedzieć. Jakby słodził na jego temat to byłoby pewnie lux dla Ciebie
4
@TR3YWAY uważaj bo jego wyznawcy zaraz Cię zlinczują bo Robercik dla nich to anioł w ludzkiej postaci.
2
@Grubson ile tych złych zachowań musiałoby być żeby można ocenić Lewandowskiego?
1
@Marusek Doskonały piłkarz? Czas przeszły
2
Robercik pewnie ma swoje za uszami w tej całej aferze z Kucharskim. Kiedyś może się dowiemy jak było naprawdę
0
@Pedri16Future Lewandowski to święta krowa że nie wolno nic złego powiedzieć?
5
Bayern nie jest głupi wiedział że to ostania szansa coś zarobić na Lewandowskim to go nam opchneli. Mają kasę więc nie musieli trzymać Lewego w nieskończoność.
14
Nie mogę się doczekać lata
0
Pożytku z niego coraz mniej a lepiej nie będzie. Lewandowski musiałby zejść mocno z pensji a on raczej tego nie zrobi i będzie ciągnął kasę z Barcelony.
0
@Cule1797 za stary i pół roku kontraktu.
3
Lewandowski mógł kablować na trenerów jak był ważnym piłkarzem i grał pierwsze skrzypce na boisku. Teraz nikt się nie będzie przejmował jego żalami. Teraz wszyscy patrzą i liczą na to że Yamal coś pokaże,a Lewandowskiego pięć minut już dawno minęło.
2
@Marusek Ty naprawdę uważasz że jakby Lewandowski grał te wszystkie mecze to byśmy cudownie grali i wyniki byłyby inne? Zejdź na ziemię bo tym słodzeniem Lewandowskiemu tylko się ośmieszasz. Zresztą te mecze co grał niczego specjalnego nie pokazał. Gdyby Barcelona miała kasę to Flick już dawno temu prosił by o napastnika. Zresztą gdybyśmy mieli kasę to Lewandowskiego nawet by tu nie było. Niemiec nie pokłada w Lewandowskim wielkich nadzieji bo widzi jak gra, z Ferranem pewnie podobnie . A to że zachwala to nie ma co się dziwić. Jak to mówią jak się nie ma tego co się lubi to się lubi to co się ma. Teraz Yamal z Raohinia wszystko napędzają szczególnie Yamal.
4
@xavi890 cieszysz się z osłabienia drużyny?
1
Skoro coś działało w poprzednim sezonie a teraz nie to wiadomo że piłkarze bez formy. Tutaj się z nim zgodzę. Tylko chyba powinno się dobierać taktykę do obecnej formy piłkarzy. Gramy wolno klepiąc piłkę jak na treningu a Brugge kilka podań i są już pod naszą bramką.
1
Lewandowski od początku sezonu jak dziecko we mgle. Wieku nie oszukasz. Ferran.? Bramkę strzeli, pięć kolejnych setek zmarnuje. Rashford też często jak jeździec bez głowy ale przynajmniej szubki i zwrotny. Samym Yamalem daleko nie zajedziemy mając też taką dziurawą obronę. Przydałby się jakiś fajny napastnik.
0
Wszystkiego nie obroni ale nie oszukujmy się ma momentu zawahania co nie wie co zrobić. Wojtuś w bramce to i LM to w ciemno obstawiać że trójka w plecy. Oczywiście przy z pomocą naszej obrony
0
@MirusAmisz Tylko jest jedna różnica. Reszta też jest bez formy ale pewnie prędzej czy później wrócą do niej. A taki Lewandowski to już tendencja spadkowa. Poprzedni sezon wycisnął z niego ile się da, teraz Lewy lepszy już nie będzie. A Wojtuś już nie raz odwalił jakiś numer. Na Torresie i Lewandowskim daleko nie zajedziemy.
2
Brakuje mi Raphinhi bo na Lewandowskiego to ja nie liczę.
0
Wojtuś w lidze mistrzów to minimum 3 bramki w plecy. Nie twierdzę że wszystko powinien obronić ale nie oszukujmy on i Lewandowski to się nadają do Barcelony jak ja do baletu.
6
Głupi ma szczęście a Wojtuś idealnym tego przykładem
0
Borek tak się spuszcza nad Lewandowskim że słuchać się nie da
2
Dobrze że to nie Liverpool bo nasza obrona plus bramkarz to już byłoby 5 w plecy
1
@michal1899 i chyba Ty wejdziesz bronić przestań bredzić
1
@Krystiansigma2734 Lewandowski to strzela tylko najmocniejszym? W reprezentacji gdyby nie drużyny takie San Marino, Wyspy Owcze itp to też nie byłby taką gwiazdą.
1
@szymonekk ciekawe.. Jak Lewandowski głównie w taki sposób bramki zdobywa to najlepszy na świecie.
1
Musi jeszcze poprawić pewne rzeczy ale ogólnie na plus. Jestem za tym żeby go wykupić
5
Problem w tym że my tylko obserwujemy a inni kupują
0
@BonusKiller co Ty gadasz, chyba chcesz się narazić jego wyznawcom. Lewandowski jest dla nas jak kula u nogi. Zarobki gwiazdora a wyniki przeciętnego napastnika. Wiek robi swoje, tylko weź to wytłumacz tym co mają plakat Lewego nad łóżkiem i twierdzą że może jeszcze pograć i nas kilka lat.