Kibicodlat5
Dołączył/a: styczeń 2024
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mógł pograć w Turcji że 2 lata może by Tera coś z niego było a tak całą młodość na ławce spędził
0
Oddać na wypożyczenie niech se pogra na jakimś lepszym poziomie
2
Szkoda mi Casado środek pola wygląda lepiej jak on gra
2
Oby Casado od pierwszej minuty
0
@waletpl Martinez taki wymarzony następca Suareza
0
Ze środkowych napastników nikt mi nie przychodzi do głowy pod kątem następcy Lewandowskiego
1
Sprzedać, gość zagra 5 dobrych meczów w sezonie to trochę mało
0
@Nefir no ale na lepszego raczej nas nie stać
0
A Jonathan David jest za darmo czemu ten temat upadł typowa 9 do rywalizacji z Robertem i Torresem to Złe rozwiązanie ?
0
Yamal i Kunde mogli by odpocząć
0
Raczej para stoperów to będzie Araujo Martinez
0
@Sebolinho i w tym trzeba przyznać że Real to obecnie najlepiej zarządzany klub świata. Coś nie tak odrazu zmiana trenera nie ma miejsca na błędy legendy odchodzą i śladu po nich nie ma bo są następni . Nie nawidzę realu ale ich podziwiam
0
@Sebolinho w innym przypadku była by zmiana trenera już dawno , ale Guardiole nie zwolnią
0
@Lanosss a kiedy wygram w totka ?
1
@novy1899 Garcia ostatnio w formie, dobre zamiany, gol , może być jego dobry mecz
0
Jak se benfica radzi ostatnio?
1
@4Fabregas4 to skąd tego DM mamy wsiąść bez kasy i miejsca w budżecie? Flick gra tym co ma
0
Spokojnie scenariuszy może byc dużo dwa gole dla Realu to może być chwila nie raz to robili i potem nerwy będą , ale wieże że dwa gole Barca wpakuje jeszcze
0
Jak będzie kasa za Araujo to Jonatan Tah powinien już Tera przyjść
0
@haunter21 strims też nie
0
@19Macio93 obawiam się że real to przepchnie kolanem
0
@Michas_13 dominguez nie dawał rady nawet wysoko wygranych meczach , oglądam każdy mecz i za każdym razem po wejściu na boisko są nerwy
0
@Michas_13 casado w rezerwach był kapitanem to co innego
0
@Michas_13 z tego domingueza bym się nie cieszył, bo jest słaby jak mało kto
0
@Gaucho i do końca zostaniemy z dominguezem czemu jak mu tam
0
Aż nie mogę w to uwierzyć że go stracimy w połowie sezonu
1
@SergioBusquets5 powoli wprowadza piłkarza w rytm , oby to było to w przeciwieństwie do xaviego powrót po kontuzji i odrazu 90 minut
0
@SergioBusquets5 narazie słabo to wygląda w superpucharze ani minuty nie dostał
3
Dziwi mnie brak minut dla Araujo
1
Mam nadzieję że to jest plan wygrania najmniejszym nakładem sił bo słabo to wygląda