0

Mógł pograć w Turcji że 2 lata może by Tera coś z niego było a tak całą młodość na ławce spędził

0

Oddać na wypożyczenie niech se pogra na jakimś lepszym poziomie

2

Szkoda mi Casado środek pola wygląda lepiej jak on gra

2

Oby Casado od pierwszej minuty

0

@waletpl Martinez taki wymarzony następca Suareza

0

Ze środkowych napastników nikt mi nie przychodzi do głowy pod kątem następcy Lewandowskiego

1

Sprzedać, gość zagra 5 dobrych meczów w sezonie to trochę mało

0

@Nefir no ale na lepszego raczej nas nie stać

0

A Jonathan David jest za darmo czemu ten temat upadł typowa 9 do rywalizacji z Robertem i Torresem to Złe rozwiązanie ?

0

Yamal i Kunde mogli by odpocząć

0

Raczej para stoperów to będzie Araujo Martinez

0

@Sebolinho i w tym trzeba przyznać że Real to obecnie najlepiej zarządzany klub świata. Coś nie tak odrazu zmiana trenera nie ma miejsca na błędy legendy odchodzą i śladu po nich nie ma bo są następni . Nie nawidzę realu ale ich podziwiam

0

@Sebolinho w innym przypadku była by zmiana trenera już dawno , ale Guardiole nie zwolnią

0

@Lanosss a kiedy wygram w totka ?

1

@novy1899 Garcia ostatnio w formie, dobre zamiany, gol , może być jego dobry mecz

0

Jak se benfica radzi ostatnio?

1

@4Fabregas4 to skąd tego DM mamy wsiąść bez kasy i miejsca w budżecie? Flick gra tym co ma

0

Spokojnie scenariuszy może byc dużo dwa gole dla Realu to może być chwila nie raz to robili i potem nerwy będą , ale wieże że dwa gole Barca wpakuje jeszcze

0

Jak będzie kasa za Araujo to Jonatan Tah powinien już Tera przyjść

0

@haunter21 strims też nie

0

@19Macio93 obawiam się że real to przepchnie kolanem

0

@Michas_13 dominguez nie dawał rady nawet wysoko wygranych meczach , oglądam każdy mecz i za każdym razem po wejściu na boisko są nerwy

0

@Michas_13 casado w rezerwach był kapitanem to co innego

0

@Michas_13 z tego domingueza bym się nie cieszył, bo jest słaby jak mało kto

0

@Gaucho i do końca zostaniemy z dominguezem czemu jak mu tam

0

Aż nie mogę w to uwierzyć że go stracimy w połowie sezonu

1

@SergioBusquets5 powoli wprowadza piłkarza w rytm , oby to było to w przeciwieństwie do xaviego powrót po kontuzji i odrazu 90 minut

0

@SergioBusquets5 narazie słabo to wygląda w superpucharze ani minuty nie dostał

3

Dziwi mnie brak minut dla Araujo

1

Mam nadzieję że to jest plan wygrania najmniejszym nakładem sił bo słabo to wygląda

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?