Kibicodlat5
Dołączył/a: styczeń 2024
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zostawił bym ten skład ale w 60 minucie Cubarsi yamal Pedri Balde kunde zmiana
0
Ja się Tera co mecz boję o tych piłkarzy
6
Jeśli odczucia będą dobre to w przyszłym tygodniu odczucia nadal będą dobre
0
A kiedy ktoś wróci bo narazie wszyscy już trenują a nikt nie wraca?
0
Jak se Casado poradził ?
0
Co jest z Olmo?
0
@ziomal88 ty jesteś pajac, po co wchodzisz na tę stronę jak tylko obrażasz innych pajacu
7
Kto by się spodziewał
0
Matip przyda się taki doświadczony stoper na ławkę
0
@sheyba taki mecz też potrzebny młody złapie pewność siebie
0
Jak tam Casado se radzi ?
0
Ter Stegen
Kounde Garcia Martinez Balde
Casado Pedri
Victor Olmo Raphinia
Lewandowski
0
@Herbert przy kontuzji Fatiego chyba pisali że przerwa przy tej kontuzji może potrwać tydzień a może potrwać 5 tygodni
0
@Mitch_Atleta a co ma jedno do drugiego?
5
Bez pieniędzy nic nie pokażecie samymi młodymi daleko nie zajedziemy ( nie ujmując talentu młodym ) braki w obronie w pomocy słaba ławka rezerwowych
1
A Hermoso i Matip gdzies poszli ? Czy dalej bez klubu ?
5
Najbliżej jest Fati i de Jong o reszcie można zapomnieć narazie
0
Ile trwa leczenie tej kontuzji?
0
Co Tera Casado za niego?
0
Flick wymyśl coś
0
@Juan007 fort na prawą stronę kounde na środek Cubarsi na ławkę w drugiej połowie Cubarsi za Martineza i dwóch podstawowych środkowych obrońców by odpoczęło
0
Myślałem że będą rotację na środku obrony, może przy dobrym wyniku zejdą w drugiej połowie, trzeba ich oszczędzać
1
A może Garcia za Cubarsiego już na początek sezonu trzeba grać od dechy do dechy tymi młodymi
0
@Pawwwweeeell będą jaja bo Cubarsi mecz w mecz nie może grać na PO też nikogo nie ma
2
Tu jest chwila od katastrofy Araujo Christensen nie wiadomo kiedy wrócą Garcia odejdzie Martinez szklany jest w każdej chwili jak by jakaś kontuzja to kto tam będzie grał ?
0
l to ja nie rozumiem Araujo Christensen kontuzja Garcia ma odejść co my z dwoma obrońcami zostaniemy
0
To kiedy Christensen wróci
0
No ale narazie kontuzje mają Araujo i Christensen to zostaniemy z 2 stoperami
0
A w betisie jaka jest sytuacja kadrowa na pozycji napastnika? Roque będzie podstawą 9 ?
1
Słaba ta obrona jak myślicie na mocniejszych rywali Martinez i Cubarsi wystarczą? Najmocniesze ogniwa kontuzje,na ławce Garcia słabo to widzę obym się mylił