0

Zostawił bym ten skład ale w 60 minucie Cubarsi yamal Pedri Balde kunde zmiana

0

Ja się Tera co mecz boję o tych piłkarzy

6

Jeśli odczucia będą dobre to w przyszłym tygodniu odczucia nadal będą dobre

0

A kiedy ktoś wróci bo narazie wszyscy już trenują a nikt nie wraca?

0

Jak se Casado poradził ?

0

Co jest z Olmo?

0

@ziomal88 ty jesteś pajac, po co wchodzisz na tę stronę jak tylko obrażasz innych pajacu

7

Kto by się spodziewał

0

Matip przyda się taki doświadczony stoper na ławkę

0

@sheyba taki mecz też potrzebny młody złapie pewność siebie

0

Jak tam Casado se radzi ?

0

Ter Stegen
Kounde Garcia Martinez Balde
Casado Pedri
Victor Olmo Raphinia
Lewandowski

0

@Herbert przy kontuzji Fatiego chyba pisali że przerwa przy tej kontuzji może potrwać tydzień a może potrwać 5 tygodni

0

@Mitch_Atleta a co ma jedno do drugiego?

5

Bez pieniędzy nic nie pokażecie samymi młodymi daleko nie zajedziemy ( nie ujmując talentu młodym ) braki w obronie w pomocy słaba ławka rezerwowych

1

A Hermoso i Matip gdzies poszli ? Czy dalej bez klubu ?

5

Najbliżej jest Fati i de Jong o reszcie można zapomnieć narazie

0

Ile trwa leczenie tej kontuzji?

0

Co Tera Casado za niego?

0

Flick wymyśl coś

0

@Juan007 fort na prawą stronę kounde na środek Cubarsi na ławkę w drugiej połowie Cubarsi za Martineza i dwóch podstawowych środkowych obrońców by odpoczęło

0

Myślałem że będą rotację na środku obrony, może przy dobrym wyniku zejdą w drugiej połowie, trzeba ich oszczędzać

1

A może Garcia za Cubarsiego już na początek sezonu trzeba grać od dechy do dechy tymi młodymi

0

@Pawwwweeeell będą jaja bo Cubarsi mecz w mecz nie może grać na PO też nikogo nie ma

2

Tu jest chwila od katastrofy Araujo Christensen nie wiadomo kiedy wrócą Garcia odejdzie Martinez szklany jest w każdej chwili jak by jakaś kontuzja to kto tam będzie grał ?

0

l to ja nie rozumiem Araujo Christensen kontuzja Garcia ma odejść co my z dwoma obrońcami zostaniemy

0

To kiedy Christensen wróci

0

No ale narazie kontuzje mają Araujo i Christensen to zostaniemy z 2 stoperami

0

A w betisie jaka jest sytuacja kadrowa na pozycji napastnika? Roque będzie podstawą 9 ?

1

Słaba ta obrona jak myślicie na mocniejszych rywali Martinez i Cubarsi wystarczą? Najmocniesze ogniwa kontuzje,na ławce Garcia słabo to widzę obym się mylił

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?