0

Strims.in nie działa ? Znowu zablokowali ? Wie ktoś coś ?

4

Szczęsny ma dar do grania wielkich meczów oby to było dzisiaj i w finale

1

Araujo pewnie dostanie 30 minut i na ewentualny finał wyjdzie w pierwszym składzie, przynajmniej taką mam nadzieję

2

Niech zadra jeszcze z kimś kto stworzy jakieś okazję niech się wykaże

10

Na ten klub powinien być nałożony zakaz transferowy na kilka lat

1

@Greenalley a rok temu na święta była Girona czy real liderem ?

0

Prawdziwego trenera poznać po tym jak wychodzi z kryzysu , zobaczymy co nas czeka po nowym roku

1

Jak strzela jeszcze że dwie bramki będę spokojny bo narazie jeden błąd i Atletico dostanie powera

0

@kamillek88 a masz kogoś innego? Chyba że Fermin ale on słabiutko też gra

2

Torres za Lewego
Victor za Yamala
Gavi za Olmo

0

Pena
Fort Araujo Garcia Balde
Casado Gavi
Yamal Fermin Torres
Victor


0

@GigiAmoroso jak świeci słońce to jest dzień a jak jest ciemno to jest noc

0

@MesQueUnClub96 do kadry wróci ale zagrać pewno nie zagra . Boje się że te 3 ostatnie mecze w lidze będą w czape

0

Ronald Araujo będzie grał z Borrusią ?

0

Araujo zagra z Borrusią ?

0

Do przerwy zostało 3 mecze mam nadzieję że nie dostaną w dupę z borrusia i atletico i święta będą w dobrej atmosferze

0

Nie jest dobrze , mam nadzieję że Araujo wróci i gra w obronie się poprawi

7

Najgorsze że real niedługo pewnie nas wyprzedzi

0

Szczęsny
Fort Cubarsi Garcia Balde
Gavi Pedri
Yamal Olmo Raphinia
Lewy
Raphinia yamal Cubarsi Pedri zmiany w drugiej połowie

1

Hansi skąd ty masz cierpliwość do tego Peny ?

1

Rana będzie pewnie zszyta i zagra w masce

3

@Criell no wygląda wyjątkowo słabo w każdym meczu, Fort zjada go w każdym calu ale co Flick w nim widzi to ciężko stwierdzić. Pena i Martin najgorsi na boisku

0

@mightyanaldevastator dobre wyniki go budują , wszyscy go wyrzucaliśmy a tu proszę co się robi

4

Pena rośnie w siłę

1

Widać zmęczenie po lidze mistrzów

0

@RobsonPL haha trafna uwaga

10

Życzę mu wszystkiego dobrego niech mu się wiedzie jak najlepiej ,ale powinien zrobić krok do tyłu w średniaku jakimś bez presji bez wielkich wyzwań nabrał by doświadczenia . W United jest duża presja na trenera tam od paru lat jest dołek więc będą odrazu oczekiwać wyników a z tym se Xavi nie poradził u nas

0

@addept może nas zaskoczy ale nadzieji nie ma

0

Po przyjściu Flicka do Barcy z obecnej kadry wszyscy wskoczyli na wyższy poziom mam nadzieję że Pena wkoncu też coś pokażę albo rywalizacja z Wojtkiem do tego doprowadzi . Pewnie się niepotrzebnie łudze ale no wkoncu musi to nastąpić

0

@Kyonego Mekambe < Roque i wszystko jasne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?