Kibicodlat5
Dołączył/a: styczeń 2024
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Strims.in nie działa ? Znowu zablokowali ? Wie ktoś coś ?
4
Szczęsny ma dar do grania wielkich meczów oby to było dzisiaj i w finale
1
Araujo pewnie dostanie 30 minut i na ewentualny finał wyjdzie w pierwszym składzie, przynajmniej taką mam nadzieję
2
Niech zadra jeszcze z kimś kto stworzy jakieś okazję niech się wykaże
10
Na ten klub powinien być nałożony zakaz transferowy na kilka lat
1
@Greenalley a rok temu na święta była Girona czy real liderem ?
0
Prawdziwego trenera poznać po tym jak wychodzi z kryzysu , zobaczymy co nas czeka po nowym roku
1
Jak strzela jeszcze że dwie bramki będę spokojny bo narazie jeden błąd i Atletico dostanie powera
0
@kamillek88 a masz kogoś innego? Chyba że Fermin ale on słabiutko też gra
2
Torres za Lewego
Victor za Yamala
Gavi za Olmo
0
Pena
Fort Araujo Garcia Balde
Casado Gavi
Yamal Fermin Torres
Victor
0
@GigiAmoroso jak świeci słońce to jest dzień a jak jest ciemno to jest noc
0
@MesQueUnClub96 do kadry wróci ale zagrać pewno nie zagra . Boje się że te 3 ostatnie mecze w lidze będą w czape
0
Ronald Araujo będzie grał z Borrusią ?
0
Araujo zagra z Borrusią ?
0
Do przerwy zostało 3 mecze mam nadzieję że nie dostaną w dupę z borrusia i atletico i święta będą w dobrej atmosferze
0
Nie jest dobrze , mam nadzieję że Araujo wróci i gra w obronie się poprawi
7
Najgorsze że real niedługo pewnie nas wyprzedzi
0
Szczęsny
Fort Cubarsi Garcia Balde
Gavi Pedri
Yamal Olmo Raphinia
Lewy
Raphinia yamal Cubarsi Pedri zmiany w drugiej połowie
1
Hansi skąd ty masz cierpliwość do tego Peny ?
1
Rana będzie pewnie zszyta i zagra w masce
3
@Criell no wygląda wyjątkowo słabo w każdym meczu, Fort zjada go w każdym calu ale co Flick w nim widzi to ciężko stwierdzić. Pena i Martin najgorsi na boisku
0
@mightyanaldevastator dobre wyniki go budują , wszyscy go wyrzucaliśmy a tu proszę co się robi
4
Pena rośnie w siłę
1
Widać zmęczenie po lidze mistrzów
0
@RobsonPL haha trafna uwaga
10
Życzę mu wszystkiego dobrego niech mu się wiedzie jak najlepiej ,ale powinien zrobić krok do tyłu w średniaku jakimś bez presji bez wielkich wyzwań nabrał by doświadczenia . W United jest duża presja na trenera tam od paru lat jest dołek więc będą odrazu oczekiwać wyników a z tym se Xavi nie poradził u nas
0
@addept może nas zaskoczy ale nadzieji nie ma
0
Po przyjściu Flicka do Barcy z obecnej kadry wszyscy wskoczyli na wyższy poziom mam nadzieję że Pena wkoncu też coś pokażę albo rywalizacja z Wojtkiem do tego doprowadzi . Pewnie się niepotrzebnie łudze ale no wkoncu musi to nastąpić
0
@Kyonego Mekambe < Roque i wszystko jasne