Kibicodlat5
Dołączył/a: styczeń 2024
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Te kilka bramek co Felix strzelił to Fati strzeli bez problemu więc nie potrzebnie wydane pieniądze na niego będą
0
@19Macio93 Dovbyk raczej będzie sprzedany gdzieś to Victor będzie mail szansę gra w lidze mistrzów wątpię żeby chciał siedzieć na ławce u nas
0
Wiadomo co będzie to będzie ale trzeba przyznać mają Tera ekipę.
0
A może wypożyczenie , pogra sobie sezon to napewno cena urośnie
5
Romeu, Alonso, Roberto , Cancelo , Felix, mi się wydaje że tych panów nie zobaczymy w przyszłym sezonie w Barcelonie
0
Nie śmieszny żart,
0
@Murazor no też w sumie dobre rozwiązanie
0
Pozbyć się go zawsze można jak będzie oferta ale odpowiedzmy sobie na jedno pytanie co dalej ? Kasy na nowego nie ma, gra lewego pozostawia dużo do życzenia ale lepszego nie mamy kto ma strzelić te około 20 bramek ? Torres czy za darmo przyjdzie jakoś Iglesias czy Morata
0
Co jedli? Wódeczka do tego też była ?
0
Gramy o nic mogli by młodzieży trochę pograć to Romek będzie grał i cancelo
2
Niech ten sezon się już naprawdę kończy
0
@fearguz albo poprostu najtańsza opcja
0
@umtiti zobacz se jakie liczby ma Raphinha a jakie inni skrzydłowi
0
Za jakie dwa dni będzie oficjalnie xavi zostaję po meczu z Rayo xavi odchodzi i tak będzie w kółko
0
A w tej bajce były smoki?
4
Życzę temu chłopakowi jak zagra w innym zespole przeciwko Barcelonie to żeby strzelił ze 3 gole
0
Ja bym xaviego na ostatnim miejscu postawił
0
10 lat temu by nawet u nas na ławce nie siedział
0
A z Sociedad będzie też ciężko bo walczą o ligę europejską
0
Mi się wydaję że potrzeba prawego obrońcy defensywnego pomocnika napastnika zamiast Lewego i jakiego bramkarza doświadczonego co nie obrazi się za siedzenie na ławce bo Pena chyba nie daje rady jako zmiennik
1
Jest Kunde Araujo Christensen Cubarsi Martinez wróci Chad chyba nie ma szans na grę, super by bylo jak by Girona cis zapłaciła za niego
1
Wypożyczyć bo xavi zmarnuję go do reszty
0
Do Girony, ale pod warunkiem że Dovbyk odejdzie
0
@Seba991 a tu Zara Girona co złapała drugi oddech i o wicemistrza walczy
10
Dajcie Xaviemu kontrakt na 5 lat, Guardiola mu buty czyści i piwo przynosi
5
Ciekawe jak dostaniemy że 2-0 od girony to laporta powie że dobra decyzja
0
Nie spodziewam się niczego i tak nic nie wygramy i tak , xavi jest poprostu słaby i tyle trener typu Lampard , Pirlo
0
Po co pytam się po co ?
0
Ciekawe jak Roque zagra, ostatnio mało minut więc nie spodziewałam się kto wie czego
14
Szkoda tego Roque, xavi go zmarnuje