2

Te kilka bramek co Felix strzelił to Fati strzeli bez problemu więc nie potrzebnie wydane pieniądze na niego będą

0

@19Macio93 Dovbyk raczej będzie sprzedany gdzieś to Victor będzie mail szansę gra w lidze mistrzów wątpię żeby chciał siedzieć na ławce u nas

0

Wiadomo co będzie to będzie ale trzeba przyznać mają Tera ekipę.

0

A może wypożyczenie , pogra sobie sezon to napewno cena urośnie

5

Romeu, Alonso, Roberto , Cancelo , Felix, mi się wydaje że tych panów nie zobaczymy w przyszłym sezonie w Barcelonie

0

Nie śmieszny żart,

0

@Murazor no też w sumie dobre rozwiązanie

0

Pozbyć się go zawsze można jak będzie oferta ale odpowiedzmy sobie na jedno pytanie co dalej ? Kasy na nowego nie ma, gra lewego pozostawia dużo do życzenia ale lepszego nie mamy kto ma strzelić te około 20 bramek ? Torres czy za darmo przyjdzie jakoś Iglesias czy Morata

0

Co jedli? Wódeczka do tego też była ?

0

Gramy o nic mogli by młodzieży trochę pograć to Romek będzie grał i cancelo

2

Niech ten sezon się już naprawdę kończy

0

@fearguz albo poprostu najtańsza opcja

0

@umtiti zobacz se jakie liczby ma Raphinha a jakie inni skrzydłowi

0

Za jakie dwa dni będzie oficjalnie xavi zostaję po meczu z Rayo xavi odchodzi i tak będzie w kółko

0

A w tej bajce były smoki?

4

Życzę temu chłopakowi jak zagra w innym zespole przeciwko Barcelonie to żeby strzelił ze 3 gole

0

Ja bym xaviego na ostatnim miejscu postawił

0

10 lat temu by nawet u nas na ławce nie siedział

0

A z Sociedad będzie też ciężko bo walczą o ligę europejską

0

Mi się wydaję że potrzeba prawego obrońcy defensywnego pomocnika napastnika zamiast Lewego i jakiego bramkarza doświadczonego co nie obrazi się za siedzenie na ławce bo Pena chyba nie daje rady jako zmiennik

1

Jest Kunde Araujo Christensen Cubarsi Martinez wróci Chad chyba nie ma szans na grę, super by bylo jak by Girona cis zapłaciła za niego

1

Wypożyczyć bo xavi zmarnuję go do reszty

0

Do Girony, ale pod warunkiem że Dovbyk odejdzie

0

@Seba991 a tu Zara Girona co złapała drugi oddech i o wicemistrza walczy

10

Dajcie Xaviemu kontrakt na 5 lat, Guardiola mu buty czyści i piwo przynosi

5

Ciekawe jak dostaniemy że 2-0 od girony to laporta powie że dobra decyzja

0

Nie spodziewam się niczego i tak nic nie wygramy i tak , xavi jest poprostu słaby i tyle trener typu Lampard , Pirlo

0

Po co pytam się po co ?

0

Ciekawe jak Roque zagra, ostatnio mało minut więc nie spodziewałam się kto wie czego

14

Szkoda tego Roque, xavi go zmarnuje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?