0

Ter Stegen
Fort Kounde Cubarsi Balde
Bernal Casado
Fermin ( Pedri w drugiej połowie żeby żadnego nie przemęczać)
Yamal Raphinia
Lewy
Formacja 4-2-3-1

2

Jestem kibicem Barcy od lat ale uważam że ludzie z zarządu Barcelony nie dostali by się w realu do sprzątania. Tam na każdym piłkarzu rąbią kasę a u nas kto by nie był i tak na każdym tracimy, wytłumaczy mi ktoś ten fenomen?

0

Hahaha, ale bałagan

0

Za ile miał by odejść?

1

Chłopak ma nosa do strzelania bramek moze by go na środek ataku dać

0

@Riguelme nie gadaj Raphinia jakieś liczby na koniec sezonu wykręca, jego bym zostawił ale ferran jak najbardziej wypad

0

Były oferty za 10 mln znając Barcelonę sprzedadzą go za połowę albo mniej

1

Barcelona zachowuje się na tym okienku transferowym jak nastolatka w sklepie co jest fajne to kupuje , nie ważne czy się to przyda czy nie ale biorę

0

A pytanie z innej beczki jakich mamy kapitanów oprócz ter Stegena ?

0

@Wizz777 dokładnie, zimny kubeł wody przed churaoptymizmem, maksymalne skupienie przed ligą Tera

0

@kapixx wiem że to nie jego pozycja ale z obecnej kadry nie widzę nikogo kto by mógł tam zagrać dopóki nie wrócą kontuzjowani

3

Ter Stegen
Kounde Cubarsi Christensen Balde
Bernal Gundogan
Yamal fermin Olmo
Lewandowski
Myślę że początek sezonu może wyglądać tak biorąc pod uwagę kontuzję

2

Wkoncu dobra decyzja co do wypożyczenia Roque , niech się ogrywa w jakimś słabszym klubie i za rok można powiedzieć czy to niewypał czy tylko błąd trenera że nie dawał mu szans

2

Trzeba mu przyznać ma nosa do bramek i taki nam potrzebny

6

@patriczix Lewandowski ma 35 lat myślę że nie będzie grał od dechy do dechy wszystkiego Victor będzie pierwszym na jego miejsce , oby tylko strzelał gole a Flick napewno to zauważy

1

Fermin, Torre, Gavi , Gundogan, Pedri , Olmo całkowicie nie potrzebny

0

Najbardziej potrzeba nam SPD i żadnych ruchów nie ma zrobionych

0

Zdał sobie sprawę że kariery w piłce już nie zrobi to se chociaż zarobi

0

Pytanie za ile by miał odejść

0

Na prawej stronie będzie grał Kounde a na lewej Balde jak wróci do pełni formy, taka mam nadzieję , Cancelo z jego brakami w obronie nie zagrzeje miejsca w pierwszym składzie

0

@tomek1656 całe szczęście

0

@Don_Padree i myślisz że go kupią ?

0

Kunde Christensen Cubarsi Balde inaczej być nie może optymalnie najmocniesze ustawienie Cancelo ma za duże braki w obronie i dlatego nie będzie grał u Flicka w pierwszym składzie

0

A co z defensywnym pomocnikiem? Nie szukamy nikogo ?

0

Lenglet, Martinez, Garcia, powinni odejść definitywnie a Faye na wypożyczenie.
Araujo , Christensen, Kounde ,Cubarsi na nich moim zdaniem powinna się opierać obrona trzech pierwszych to już 3 sezon razem będzie więc są zgrani i do tego Cubarsi jak Flick ich dobrze poustawia to może być naprawdę dobra obrona, kluczem jest sprowadzenie DM i PO

0

Serio klub chce sprzedać Araujo a chcą zatrzymać Roberto ?

1

Klub powinien mieć prawo decydować co do takich sytuacji

0

Spokojnie on ma 16 lat niech rozegra że dwa super sezony , nie nakładajmy na niego takiej presji

0

Ter Stegen, Araujo, Pedri , Gundogan

0

@kejdzi 4 chyba

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?