Klocuch12
Dołączył/a: kwiecień 2014
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Messi na ŚN, a Suagryz na skrzydlo albo za Munira i wygramy
0
3
Munir by juz mial z 2 gole, a suarez moze mu buty pucowac
0
juz cb zglosilem cwanaiczku ;)
2
0
0
to nie pech, to brak umiejetnosci
0
juz hattricka powinien miec, ja bym mial 1 gola minimum
0
Suarez znowu spierXXXX 110% sytuację, a wy nadal mówcie że musi się przystosować znafcy ;)
0
Alaby????????? ahahhahahaha
0
W Barcelonie to i Rasiak sypał by asystami, nie ważne jak podasz Messi albo Neymar wykończy
0
szacunku troche chlopczyku
0
Torres gral lepiej
0
trzymam za niego kciuki 2 miesiace i nic
0
ty zaraz po mnie
0
zbanowac to mozna ciebie za obrazanie, juz cie zglaszam kolego ;)
0
Suarez strzal jak na orliku hahaha
0
z drewna diamentu nie zrobisz
0
spoko, juz cie zglaszam
0
Suarez znowu zlamił, przyjac pilki nie potrafi nawet...
0
Mówiłem że Suarez to drewno za 80 mln, po raz kolejny sie potwierdza, a przed chwila mnie jakies trenerki wyzywaly ;)
0
taką przewrotke to j abym z zamknietymi oczami wykonal
0
Suarez drewno za 80 mln, znowu to potwierdza
3
Zatańczyli z nimi jak na studniówce
0
Visca el Pedro!
0
Serwus, skład idealny poza brakiem Pedro, widzę że Lucho stosuje zasade "najlepsze na koniec" VAMOS BARCA !
0
Uważaj bo dostaniesz pstryczka w nos za obrażanie legendy tego klubu!
0
Serwus, skład idealny poza brakiem Pedro, widzę że Lucho stosuje zasade "najlepsze na koniec" VAMOS BARCA !
0
patrząc na twój avatar to raczej boczki heheheh xd
0
i to wszystko dzięki Pedro, dobrze że mamy takiego fenomenalnego wirtuoza!