0

Messi na ŚN, a Suagryz na skrzydlo albo za Munira i wygramy

0

3

Munir by juz mial z 2 gole, a suarez moze mu buty pucowac

0

juz cb zglosilem cwanaiczku ;)

2

0

0

to nie pech, to brak umiejetnosci

0

juz hattricka powinien miec, ja bym mial 1 gola minimum

0

Suarez znowu spierXXXX 110% sytuację, a wy nadal mówcie że musi się przystosować znafcy ;)

0

Alaby????????? ahahhahahaha

0

W Barcelonie to i Rasiak sypał by asystami, nie ważne jak podasz Messi albo Neymar wykończy

0

szacunku troche chlopczyku

0

Torres gral lepiej

0

trzymam za niego kciuki 2 miesiace i nic

0

ty zaraz po mnie

0

zbanowac to mozna ciebie za obrazanie, juz cie zglaszam kolego ;)

0

Suarez strzal jak na orliku hahaha

0

z drewna diamentu nie zrobisz

0

spoko, juz cie zglaszam

0

Suarez znowu zlamił, przyjac pilki nie potrafi nawet...

0

Mówiłem że Suarez to drewno za 80 mln, po raz kolejny sie potwierdza, a przed chwila mnie jakies trenerki wyzywaly ;)

0

taką przewrotke to j abym z zamknietymi oczami wykonal

0

Suarez drewno za 80 mln, znowu to potwierdza

3

Zatańczyli z nimi jak na studniówce

0

Visca el Pedro!

0

Serwus, skład idealny poza brakiem Pedro, widzę że Lucho stosuje zasade "najlepsze na koniec" VAMOS BARCA !

0

Uważaj bo dostaniesz pstryczka w nos za obrażanie legendy tego klubu!

0

Serwus, skład idealny poza brakiem Pedro, widzę że Lucho stosuje zasade "najlepsze na koniec" VAMOS BARCA !

0

patrząc na twój avatar to raczej boczki heheheh xd

0

i to wszystko dzięki Pedro, dobrze że mamy takiego fenomenalnego wirtuoza!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?